Najcesca Pitanja kod Unutrasnjeg Uzgajanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.08.2007
27
1
0
69
Biljke se zaliju netom prije svjetla jer im po svjetlu treba voda za fotosintezu, ne koristi im ako
su u mraku jer se neće ništa dogoditi.

Znam da moj nick govori drukčije, ali znam kako sam ja radio.
10min prije nego se upali HPS otvorim boks jer to biljkama i nije neki šok.. zatim sam ih u tih 10min malo pregledao, zalio i pričekao svjetlo u boksu samo da vidim kako
svjetlo dopire do koje biljke, ali to sam radio najviše 30sek - 1min jer ako niste primjetili natrijeva žarulja baš i nije zdrava...
I tada su me znale zaboljeti oči jer ipak spali rožnicu, a da ne govorim o tome kada gledate pod tim svjetlom i onda pogledate u mrak :D

Uglavnom, ako već radite pod svjetlima, marka sunčane naočale (ne neki šrot od 50kn sa placa) i isto se kratko zadržavajte u blizini...

fools:sun2:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
obavezno naočare!!! mnogima je vid oslabio od hps-a
ali kada gledate biljke gledajte dolje i malo sklonite naočare da vas boja ne iznenadi
ako nisu vrućine nakon svijetla ne mora (ako vidim da je zemlja suva uvjek malo zalijem)
možda nema fotosinteze noću ali i nam treba hrana kada sjedimo a ne samo kada trčimo
ali kada je noću po 30 stepeni ne da bi valjalo nego mora se zalit jer mučiš biljku,isušuje se

nego jel ima neko iskustva sa zalijevanjem u hydro sistemu ?
 
04.02.2008
1
0
0
37
hej ljudi! znam da mi je prvi post i da niko ne voli nove,a pogotovo da im oni prigovaraju...
nemojte mi uzeti za zlo ali prosao sam kroz ovih 4 strana teme i na pocetku su sva pitanja koja me muce (sve ostalo sam doznao zahvaljujuci vama)...

i nakon 4 strane niko nije u jednom postu odgovorio na sva pitanja! bi mogao neko to da uradi,bilo bi mi od velike pomoci! :dunce:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
nemozes sve naucit u jednoj temi. ako mislis na ona pitanja
sa prve stranice SVE ti je odgovoreno na forumu.
prodji sve sticky teme pa ces vec nes skuzit i imat mozda
konkretno pitanje..
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
imam par pitanja :
1.) sta se radi s muskim biljkama?
2.) vrhovi od kojih majstor napravi hasis (nisam siguran jel on to radi od vrhova) u filmu stoned free - jesu li oni jos za upotrebu ?
nisam iskusan u ovome pa bih molio da mi netko pojasni to :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ne citiraj bez potrebe
Muske biljke :violent018:
Hash ne radit od vrhova (steta vrhova) vec od onog smeca sto ti ostane (granje, lisce..)
Mos i od muskih al one imaju malo trihoma i to nevalja onda

EDIT:
Isvinjavam se zbog quotea, niasm mogo zapamtit kaj je lik pito :sick:
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
ovisno o tome koju metodu koristi....ali koliko ja znam poslije nemas vise sta s njima !

po meni.....kad napravis has, iz njih izvuces ono najboljeee ! i prema tome nebi trebalo ostati nis korisnog jer si sve izvuko....

da mozes to napraviti i jos ih popusiti na kraju...hehe..to bi bilo prejebeno ! ! :))

ako nije tako....molim nekog nek me ispravi pa da se i ja rjesim od istih vrhova dvaput ! :)))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja sam radio hash dosta puta bubble metodom pa da za nju velim .. Naime, kada radis hash tom metodom (a i ostalima valjda), iz marihuane izvuces trihome - one smedje kao kristalice, smolu u biti.. thc ostaje unutar biljke. Ali iako thc ostaje unutar biljke, ona vise nije toliko kvalitetna za popusit, ni priblizno. Stoga je najpametnije ostavit se radjenja hasha od djelova biljke koji su za popusit. Ono sto bi inace bacio, e to mozes da ne bacis iskoristit za hash.
Velim, to je samo za tu metodu, za ostale nacine ne mogu 100% tvrditi da je tako, ali vjerojatno je ista spika
Koju metodu je lik koristio u filmu, to ne znam jer nisam pogledo flm.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ne kuzim, sta je tebi plavo-zeleno, a meni zuto?
Jbt, ovo zvuci ko zagonetka neka :D
Vjerojatno bacas neku ironiju al sam ja malo panglu u ovom trenutku.. bice bolje valda
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ma sve ok ja reko da se zezaš pa i ja malo
nisi to pažljivo pogledao pa si krivo skapirao
od čega praviš haš ako to uradiš kako treba nema više thc-ea u biljnoj masi
možeš baciti sve
 
04.02.2008
1
0
0
37
evo menjam nick uskoro...nego hteo sam da kazem da sam naravno pregledao ja mislim svaku temu na forumu i nasao sve sto me je interesovalo! samo ovde su lepo sva pitanja u jednoj temi...samo sam mislio da je zgodno da ima 6 pitanja i 6 odogvora u jednoj temi nego 6 tema ili vishe...slazem se da to ne moze da se objasni u kratkim crtama ali za pocetnike su dosta samo neke smernice ! :D pozz....

p.s. sorry weed men-e menjam nick veceras :)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Koja je to bubble metoda? Nije li 'bubble hash' naziv za haš koji baca mjehuriće kad ga ugriješ? Znači dobar haš.
Opet su se počeli nazivi mješati, već nam je sve skank, i sa time smo se pomirili... nemojte novu revoluciju ;)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Je u pravu si brain, hash se zove bubble, a ne metoda.. al ugl metodom dobis bubble hash
kriva terminologija, my bad
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma ne znam jesm li ti pomogo.. sad kad se malo bolje udubim u to.. ovak ubijen.. brijem da ovo kaj sam prico s balcanom im smisla.. njegova prica.. Ugl da skratim nema nista u biljci nakon radjenja shita i to ti je to. Tj. nema gotovo nista.. ostane jaaako malo u zelenom.

Radi hash od granja i lisaca to baci poslje i tojeto.