Najcudniji tripovi dok ste bili naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nikola Vutraš

Aktivan Član
02.12.2016
159
503
63
Koliko ekipe koja je mislila da će umrijeti, valjda svaki treći... Zašto idete pušiti a niste se informirali o onome što konzumirate. Ako znaš da se od vutre ne može umrijeti, sigurno nećeš misliti suprotno ni napušen. Vutra malo izmijeni percepciju ali ne gubi se kontakt sa realnošću...
Ti si sad izmislio toplu vodu, ljudi pricaju iskustva iz mladosti a tad im nije bilo do informiranja o umiranju i ne umiranju od vutre...malo previše analiziraš...opusti se.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Ne analiziram, samo mi je to neodgovorno prema samome sebi. Osobno sam istražio sve što sam mogao naći o vutri prije nego sam prvi puta probao kako bi bio siguran da znam koji je rizik i u što se upuštam (imao sam 16 godina). Po tom principu radim i sve ostalo u životu, a pogotovo kad u pitanju može biti moj život ili zdravlje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Nije tema da ti komentiraš moj osvrt na prijašnje upise. Nisam tražio polemiku nego sam tek komentirao ono što sam dosad pročitao...
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Jos starih tripova.
U to vreme 90.ih, ortak i ja napuseni, sviramo gitaru.
Trebalo je neku stvar da skinemo ili da vezbamo da je sviramo, ne secam se vise. Tada smo pustali ziku na kasetofonima, pitam ga je li moze da odsvira da bih pustio kasetu, kaze da moze ali mu kais gitare nekako spade i vrh gitare pada na kasetofon i tacno pogodja dugme play.
Cujemo pocinje pesma, mi se smejemo, ne mozemo da verujemo sta se dogodilo...
On mi je ispricao njegov dozivljaj.
Duvali oni, krenuli u grad peskaka.............. zastaju kod nekih kola da neko pogleda oci u retrovizoru. Gleda taj, gleda, gleda, gleda .... u jedno trenutku izgovara jbt pa ovde nema ogledalo, covek pomislio da je oslepeo.
 
Poslednja izmena od urednika:
18.11.2017
79
56
18
27
Moj njacudniji trip je bio kad sam se naduvaao bas zesce tj preparirao i ja blejim sa drustvom u parku i ono bilo oko 02-00 i ja reko da bezimo gajbaramaa kuca mi je 7-8 minuta od tog parka a inace meni kuca na 100 metara od groblja i ja krenem i prodjem moju poslednju komsinicu moja kuca je zadnja u selu i ja krenem idem laganeze i imam osecaj i trip kao da mi neko iz ledja i dise ja se okrenem vidim nema nikoga ja nastavim ono lagano i opet isto opet se okrenem vidim nista i onda malo ubrzam hod i opet isto kad sam uvatio sprin bio sam kuci za tren oka hahah
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Aj kad vec pricate o tripovima tokom voznje,drugar me je zvao jednom da mu pomognem traktorom da pooremo veliku njivu zimi.Posto je njiva daleko a napolju lep minus ispusili smo 1 da nam put ne bude dosadan i jos 1 pre nego sto smo poceli da oremo.Sutra mi stize poruka od druga-poorali smo 2 tudje njive...
Hahahahahhahahaha kralj nad kraljevima, eo smejem se vec 15 minuta ne mogu sebi doci, popravio si mi vece brate :D :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

cikabika

Banned
Banovan
31.10.2017
5
7
3
42
Balkakan
Ja san se jednom sabio kod kolege na jutarnjoj kavi, i sad lijep proljetni dan, ja napusen ko zwerr i opere me de ja vu , kako cu ja sad kad budem iso kuc (autom) poginit/tj ja sam vec poginio i da lezim u mrtvacnici al mi se sad taj film vrti po mozgu.. I naravno ispricam to legi..Lik pozelenio 86x mi reko da ga nazovem kad dodjem kuc.. Doso, nazvo a on istripan mi isprica kako me gledo s balkoona kako 5 min nemogu pogodit kljuc u bravu auta i da nije znao sta da radi...
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
585
3.173
203
stanem pred prodavacicu kioska i zamolim je ljepo ima li snickers od cokolade, zena me blijedo pogledala, imala je neki pogled goveda tako mi je misao proletila u glavi a ja sam se odvalio smijat da nisam mogao doci do zraka, trbuh me bolio od smijeha i samo sam otisao od kioska i smijao se narednih 20 minuta ...:) fora
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Mandala uopće nije u redu. Satori je jedan do kraja pokvareni dim.
Zapališ, i slijedećih petnaestak minuta po makadamu uz more, vjetar savija borove na mjesečini, ne kužiš da si napušen. Upijaš podražaje osjetila, ne primjećuješ da se približavaš osvjetljenoj ulici...
Odjednom, pod svijetlima si, s ljudima koji uglavnom za tebe ne postoje i koje si zadnji put vidio prije godinu dana, u kratkim gaćama i u istom kretenskom raspoloženju. Obasipaju te glasnom srdačnošću i radoznalošću, dodiruju te, krešte... A ti glup ko kuratz. Ko da te netko gredom opalio po potiljku, i tako glupom ti tisuće misli tutnji glavom. I možeš samo ko kreten stajati, kosih očiju ko kinez, i kimati glavom.
Jebote, da se nisi mogao normalno napušiti, na vrijeme ubrati situaciju, skuliraniji biti, ili se spustit do mora... Ali ne... Sjebe te, i to pokvareno
 
13.05.2020
22
72
13
35
dosta često mi se dešava da cijelo vrijeme brijem da mi dim ide iz usta, onak dok pričam i dišem stalno mi se dimi iz usta hahahah

To se i zna desit kad se prenaduvas, to mogu rec i iz osobnog iskustva haahha
do pola sata poslje ,kad se podrignes od frule izadje ti dio dima isto .. jednom tako dok smo bili u ducanu, podrignem ja cjeli ducan osjetis miris po cibi- frend je urlao :lol:
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
puna kola, nas petoro krenulo na docek nove godine, u kolima se purnja bez prestanka. i tako vozim ja, ulicica levo skretanje desno, izlazim na glavnu ulicu i stajem iza dugacke kolone na semaforu.. tu smo izvarili par buksni, svremena na vreme opalim po sireni negodujuci sto kolona stoji u mestu vec dugo vremena iako sam snimio gomilu zelenih semafora.. kad je sirena dosadila vozacima ispred nas, covek je prisao nasim kolima i objasnio nam da stojimo na taxi stanici iza gomile taxi vozila.. najbolji zbun u zivotu:lol::joint2:
 
05.02.2021
25
115
28
52
Prića iz djetinjstva
Nakon duvke u prolazu sjeli u birtiju kojoj je vlasnik pandur. Brzo smo pobjegli shvativši kakva je klijentela unutra. Prešavši na terasu drugog kafića igra svijetla i sjena je ućinila da od frendice vidim Zoroa, maskiranog osvetnika. Sve je to u stvari normalno, ali pljuga je zapaljena u 20.00h, a naš razlaz odvija se oko ponoći. Špica pere nemilosrdno. Sjedam na zidić ispred škole i dobrih pola sata razmišljam hoću li otići kući ili da ipak svratim do hitne. Otišao sam kući. Stigao oko 1 poslije ponoći, i još u špici pogledao nekakav totalno bez veze film u kojem sam vrhunski uživao. Znaći, špica od cca 6-7 sati. Kakva je to žiža bila! Ima li gdje još toga?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin
12.08.2022
10
18
3
21
Ovakvih tema ima nekoliko, svaka je zastarela, ali evo da i ja podelim moje iskustvo.

Otisao sa drustvom na drugarovu vikendicu na nekoliko dana, do tada pusio tipa jednom u dva meseca, a jelte ovde se pusilo 5 dana svaki dan ceo dan i bili smo neiskusni klinci. I jedno vece ja se preduvam, i tada sam imao bas ozbiljne halucinacije. Bilo ih je nekoliko, video sam geometrijske oblike, sliku mona lize, razne glupave scene kada zatvorim oci, ali jednu cu uvek pamtiti.

Malo sam iskulirao i onda sam u jednom trenutku zaseo na fotelji, pusim buksnu i krenem da dodam sledecem a nema nikog pored mene sa te strane. Zajebava me drug i kaze "majmune, kome dodajes? marliju?". E tu me je zajebao, krenula je halucinacija u kojoj vidim sebe, wiz khalifu i bob marleya na terasi sa pogledom na more i dodajemo buksne. To je toliko realno bilo u mojoj glavi, totalno sam izbugio kontakt sa realnoscu.

Sutradan je sve otislo u *****, nisam mogao rec da progovorim, da jedem, da razmisljam. Moj mozak se totalno izgubio, nista mi nije imalo smisla i nisam kapirao sta se uopste desava u svetu oko mene. Bas je bilo jako sjebano nekoliko dana. Secam se dva dana nakon te situacije sam dosao kuci i majka spremila rucak. Sela cela porodica da jedemo i ja bukvalno nisam mogao da drzim kasiku dok sam jeo supu. Svaki dan je bilo malo bolje i posle desetak dana sam bio kao nov. Cudno iskustvo, na neki nacin kul, na neki nacin sjebano