Najcudniji tripovi dok ste bili naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja nemam tripove, nisam nikad ni imao od vutre šta god i koliko god da povarim, al sam zato mnogo pametniji i proširio sam vidike od kako duvam zadnjih 15-tak godina. Najbolji trip mi je kad dođem s posla, zapalim trubu i zaboravim na sva sranja ovog svijeta kojih ima previše. Mozak na pašu, sve četiri u zrak i to je taj trip :icon_lol:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
dite_splita je napisao(la):
a daj bizi, danas se uduvan i krenen setat put auta sve super odvaljen ko slapa, sidnen ti ja lipo upalin namistin sve lalala kako to vec ide iden krenit i panduri u civilu (prasinari sta skacu na nas travaše) me puste isprid njih, a meni oci 2 sunca boje krvi xD i tako ja sebi lipo naduvan govorin ma nisu te skuzili ponasaj se normalno lalala, e al na sljedecn krizanju oni za menon i na semaforu do mene, pogleda bi ih a nesmin brajoooooo jedva xD i tako jos par krizanja oni zamenon ja se vec znojin luuud covik hah. dugo me nije oprala ovakva paranoja, prebolesno xD

šta se imaš bojati policije ako nemaš ništa na sebi? ja baš volim kada me naduvanog zaustave, onda im se mogu bezbrižno smijati jer znam da mi ne mogu ništa osim što će me možda pretražiti...
jednom su zaustavili mene i 2 prijatelja, mi prepušeni toliko da se ne možemo kontrolirati, smijemo se svemu i svačemu. murjaci nas pogledaju i kaže jedan: ovima nećemo ni davati lizalice, vidiš da su razbijeni... naravno, uslijedilo je skidanje do gaća i pošto nisu ništa našli mi im fino kažemo doviđenja, laku noć i nastavimo svojim putem...

Hljebb je napisao(la):
Drug me trzno upaljacem i rekao " HEEEEEEEEEEJ GORIS " na sto sam se ja izbezumio i ispustio krik da izvinete ko us*ana prepelica sto se prepricava godinama -.-' :D.
A jedan od pocetnickih tripova je vezan za ljudsko postojanje opcenito . Zamislio sam sebe kao izvrsno bice , centar svega i da je sve sto se desava oko mene samo projekcija svijesti i da sam ja u biti jedino bice u univerzumu i da nesvjesno stvaram nove stvari i generalno okruzenje . Pored tog , dugo vremena u pocetku me proganjao trip ponavljanja ,koji je u jednu ruku bio dosta strasan .. nekad bi znao uspanicariti i nisam se mogao dovoljno opustiti sto je i bit' cijelog ceremonijala . Znaci jedna secna , 20 metara hoda ulicom bi se u mom mozgu ponovilo po 15-ak puta .. jednom sam cak izbrojao ponavljanja , 12 puta sam vidio djevojku kako vadi mobitel iz torbice i odgovara staroj na telefon da ce brzo kuci i da cu je dopratit'. Prvih par ponavljanja je bilo psihodelicno u toj mjeri da me obuzimala panika i mrtvacki znoj , nakon cega sam se navikao na taj trip .. a nedugo nakon toga je on i nestao. To mi se zadnji put desilo na ljeto 2010 i nekako sam, moram vam priznati pozelio taj osjecaj panike . Jednom sam cak pokusao drugu objasniti taj trip i objasnio sam ga na nacin ovaj .. zamislite 15 flash playera sa youtubea u jednom velikom kvadratu , na svakom je pusten jedan te isti dogadjaj , ali na playerima su poremecena vremena i niti jedan se ne dogadja u isto vrijeme .. znaci svi su vremenski aktivni , ali u razlicitom periodu i tako mene psiha baca iz jednog u drugi dok me ne obuzme panika. Zelio bih komentar na ovo i da li se nekom slucajno desila neka vrsta ponavljanja ,peace out. Namucih se dok ovo napisah , jedva gledam :p :joint2:

da nisi ti pušio vutru špricanu heroinom? :rofl:

šalim se, naravno. nikad nisam čuo da se nekome nešto slično dogodilo. znalo mi se u početku dešavati da se razbijem toliko da se ispovraćam i da se ne mogu dići s poda po sat-dva ali nikad ovakve čudne "tripove" nisam imao...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SlapoviNiagare007

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
Desavalo se i meni par puta da se izrigam, ono bas postenski ali ovo iskustvo iznad sam dozivio sa travom porjekom sa Alipasinog - Sarajevo, kojoj se klanjam ovom prilikom :). Zivim za trenutak kad ce se to ponovit' , svaki dan se trudim ali ne moze :p.
 
04.02.2013
14
0
0
31
No Joke je napisao(la):
Ja nemam tripove, nisam nikad ni imao od vutre šta god i koliko god da povarim, al sam zato mnogo pametniji i proširio sam vidike od kako duvam zadnjih 15-tak godina. Najbolji trip mi je kad dođem s posla, zapalim trubu i zaboravim na sva sranja ovog svijeta kojih ima previše. Mozak na pašu, sve četiri u zrak i to je taj trip :icon_lol:
To je uistinu najbolji trip :D
 
11.05.2013
22
29
0
prvi put kad sam se posteno napusio, pusio sam u stanu.. i kako sam imao pljugu u ruci i punio se, moja sjena se vidjela ispred ulaza za pekaru haha, zamisli sjena čovjeka sa pljugom xD i onda sam zabrijo da ce nam banut murija i te pizdarije..haha sve u svemu dimilo se na dobro :spliff:
 
15.08.2013
0
1
0
Opasan me trip puko jednom a bilo ih je dosta :D
Naduvamo se moja 2 havera i ja neke strasne vuve i krenemo kuci busem.
Ulazimo u bus i ono puno ljudi i stanemo kod vrata.
Odjednom mi sve pocinje sporo da dijeluje usporeni mi ljudi, cujem puno glasova, a imam osjecaj koda sanjam.
Tesko da mogu to opisati sve je izgledalo kao san nekako bas lud trip svasta se tad izdesavalo ali sreca izadjoh iz busa pa se vrati u neku normalu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Nije lako.. biti sjemenka :D

.. nedavno imala brutalne slusne halove..cujen neko dite vice u pozadini, cilo vrime place: neee neee! Ja zbunjeno setan uokolo, pokusavan razaznati odakle stize zvuk! .. koga triban spasiti!! Napetost, panika neka odjednon.. posli prestalo.. mozda su neke macke bile pa mi se ucinilo..

I da.. tu vecer izvali frend objasnjavajuci drugom frendu kako ljudi rade ulje od kanabisa i moce kruh u njega.. hahaha!!! ja pukla od smija.. Stvarno je mislia da se tako ljudi lijece.. :) najcudniji trenutak te veceri.. :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
wj8bus.gif
 
04.11.2012
10
2
0
31
Ja sam se vec poceo malo zabrinjavati oko tih "tripova". Duvam tek oko godinu i po, a svaki put isto. Ukamenim se i inace sa drustvom ne pricam bas mnogo nego sam ugl. u svom svetu. Tako kad cujem nekog da nesta kaze ostali se pocinju smijat uvek se pokusavam setiti sta je ovaj reko, al vjerojatno nesto pobrkam i povezem to sa necime iz mog zivota pa uvek mislim da se svi smiju meni i to me cesto baca u depresiju, a kad pricam sa ljudima isto mnogo tripujem pa ih znam krivo skuzit, al onda vecinom prevladavaju dobri tripovi. Hteo bih da ih imam malo manje, al izgleda da nista od toga. Ponekad cak i mislim da postajem lud. Inace kad nisam naduvan sam potpuno normalan iako se ko naduvan zbog tih tripova cinim jako glupim i usporenim...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dante_bot

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
Jedini trip kojeg sam imao je bio kad smo frend i ja zapalili neku bijesnu vutru. Cujem ja u pozadini crkva zvoni,ok. Pogledam kasnije na sat i skuzim da je proslo pol sata,a zvono i dalje zvoni.
 
06.04.2013
10
6
0
31
Behind the Corner..
najjači trip mi je bio u autu, tada me trava već počela puštati i krenem ti kući ja pješobusom i naletim na ekipu u autu, također usmjereni. Sjedem ja s njima i on odvali po gasu i sad ja sjedim na zadnjem sjedištu između 2 lika, svi prozori su otvoreni i udara hard rock hallelujah (koji bed :D) btw: vozili smo nekih 160 km/h.
Koliko god pokušavao postići nešto slično nikad nisam uspio, to mi je stvarno bila situacija za čitav život, jednostavno, na trenutke sam mislio da idem na mjesec, one trake prolaze, muzika do daske. Stvarno, trip do jaja.
Mada sam dobio upalu uha naredna 2 dana vrijedilo je tih desetak minuta xD :D :D
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Kad se odvalim milion tripova mi prolazi kroz glavu, ali kad upadnem među strejtere to je prava žurka :ridinghorse: zamišljam kako mogu biti normalna, a ustvari se cerekam na svaku razumnu rečenicu, ne smem da se pokrenem jer tripujem da ću pasti itd... Jednom sam napljugana otišla kod drugarice (inače strejterke), i kao pravim se da sam normalna, odem da naspem vode i ostavim otvorenu slavinu, zapnem za kabl od tv-a i iščupam ga iz zida (a samo sam htela da ga preskočim), i prevrnem neku posudu sa stola punu grickalica... Kaže ona meni "koja si ti naduvana glava", i ja ništa, morala smotati još jedan :smoke18:
 

Gagiba

Aktivan Član
Dobar ili loš trip, pitanje je sad?? :)

Aj nešto neobično...

Prvo loše kao u svakoj dobroj priči: ;)

Pre jako puno vremena igramo igrice u lokalnom klubu navareni do maksimuma i onda kreće rad. U glavi mi se odmotava film, (nešto slično jakom dežaviju) kako izvestan drugar dolazi i seda da igra tu pored nas. Nepun minut kasnije taj lik zaista dolazi u igraonicu i seda tu gde sam istripovao i onda kreće paranoja neviđenih razmera. Desetak sekundi pre svake rečenice koju neko progovori meni se ta rečenica već u obliku jakog dežavija potpuno formirana javlja u glavi. Onda kreću pretpostavke dešavanja oko mene i sve se kao na traci baš tim redom dešava samo sa zakašnjenjem od tih desetak sekundi....poslednja vizija koja mi se javlja je kako izlazim ispred kluba, podižem ruke prema nebu i umirem!! Sedeo sam neko vreme oduzet na stolici boreći se sa tim famoznim poslednjim dežavijem i onda odlučio da ako je vreme da umrem, to i obavim!! Izađem napolje na mesto gde sam se video da idem, podignem ruke onako kako mi se projektovalo, udahnem duboko, nasmešim se poslednji put i zažmurim isčekujući.....

Naravno bilo je i dobrih, zapravo vanredno dobrih tripova

Jedne večeri sam se vraćao sa ture biciklom i neko zviždi na ulici za mnom. Potpuno nenadano, naplanirano i iznenada, ortaci iz kraja, nešto mlađi ali uvek spremni! Zavučemo se u neki štek, oni povuku po dim jer im je i pre toga očigledno bilo dobro i ostave me samog sa celom buksnom. Sednem na bajs i polako uz put, malo po malo izdimim ono sve. Posle par minuta sam video da sam prenaglio ali...učinjenom poslu mane nema. Smanjim pritisak na pedale a povećam pritisak u razmišljanjima...fora koja me nepogrešivo i uvek bezbedno vodila kući i baš sam parkirao bajs u garažu, da otvorim vrata kad osetim neobično jaku svetlost oko sebe i snažan pritisak na leđima, kao da me neko gleda. Okrenem se, pogledam u vis a tamo mesec na jako vedrom nebu. Gledali smo se nas dvojica i ranije ali ono što sam tada prvi put osetio je dubina iz koje me je posmatrao a onda me je polako usmerio prema zvezdama. Sa zvezdama sam se gledao još češće ali pomenuta dubina se sada proširila i na njih. Pronašao sam središte Mlečnog puta i u jednom trenutku sam kristalno jasno imao 3D mapiranu kompletnu galaksiju u kojoj se svi zajedno vrtimo. Prostor u koji sam gledao me je toliko fascinirao da sam bukvalno ostao bez daha od uzbuđenja.

Uzbuđenje me i dalje drži, godinama posle tog iskustva...

Paranoja od smrti je nešto što svako ko se poigrava THC-om pre ili kasnije mora proći.

Kosmičko iskustvo otvaranja svesti u prostor koji nas okružuje je nešto što bi svako ko se poigrava THC-om pre ili kasnije trebao doživeti.
 

Shozlerdi

Aktivan Član
15.10.2013
69
33
18
29
Pre 2 meseca varilo se na sred terena za mali fudbal i svi seli na tribine samo ja ostao i ladno prolazi hilihopter i ja se derem fazon bezite evo su moji (roditelji) dolaze sa murijom,iskreno ne znam koliko je to tacno secam se kroz maglu ortaci koji su bili ne naduvani od 6-torice dvojica su mi pricali :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner
05.04.2014
0
1
0
Mapa sveta podeljena na rasta drzave. Plantaze svugde, borbena gotovost u punoj pripravnosti.Svaka drzava lansirala je borbene avione koji zaprasuju dimom protivnicke drzave. Pobedjuje ona koja bolje uradi protivnicke teritorije,pripaja ih i sadi svoju vrstu. Razvija se industrija i biomedicinski inzenjering, opstaju one koje imaju bolje radove. Pocnu dimovi da se u vazduhu mesaju, raspodela i ujedinjenje najjacih vazdusnih teritorija.Teritorije sa kombinovanim dimom pocnu da proglasavaju nezavisnost, prave se bolje i superiornije vrste koje proglasavaju sopstvenu autonomiju i borba pocinje iznova, konkurencija, jaca sila..Pobedjuje dobro! :D Al je meni lepo :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
najgori su tripovi u početcima bili! :D
jednom tako...roštiljali smo nešto kao i pili i naravno purnjali,i ja kako sam se već dobro zalio i uduvo vidim da je vrag odnjeo šalu,opet ćujem kako mi srce kuca i zamišljam kako mi neka struja prolazi kroz svaki živac u tjelu,odma sam znao da to neće na dobro jer mi nije prvi put.Svaki put kad sam ćuo kako mi srce kuca samo sam sam sebi govorio SAMO DA ME PROĐE NEĆU VIŠE NIKAD!I predajem se ja,odem zavalim se u auto,spustim sic i lagano kunjam...Sutra kad sam došo kući,vraćam sebi film koji je bio ovakav:sjeo sam u auto i probudio me frend koji svira gitaru i pjeva nešto tipa prelđije i one ojkavice,ekipa ga prati i pjeva s njim,svi veseli i deru se pjevaju to...i sjetim se kako sam se probudio a vani već zora bila,razdanilo se i s ekipom su bili još neki ljudi,toćnije puno njih (na kraju je ispalo da je tu bilo 15-20 ljudi umjesto ni desetak :D
da razjasnimo:frend ne zna svirati gitaru,nebi znao ni ćinele svirat,ovi moji slabo slušaju srpsku narodnu muziku,niko novi nije dolazio nakon što sam ja odumro,a kući sam stigo u pola 5 (nije bilo šanse da se razdanilo) :D
ukratko neko je iz zajebancije pustio onu ako znate moja rajka ćorava i gluva a sve ostalo je moja mašta :D
A prvi baš prvi put sam istripovo muriju više puta,frend koji je duvo samnom se izgubio,il sam se ja izgubio..i istripovo sam se da se strop u birtiji lomi,a onaj kladomat kako svjetli plavo,da svjetli sve jaće i mogo bi mi nanjet zlo :D
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
390
1.715
143
79
Sumarak
Imam tarantulu u akvarijumu doma i cesto kad sam naduvan uzmem stolicu sjednem ispred pustim neku rasta pjesmu, u mozgu mi odzvanja jedna rijec neka iz pjesme i onda kuckam po staklu i govorim aa ***** aa, cak mi se jednom ucinilo da je izasao i da je na sudopjeru tad sam se ukenjao :S , ali provjerim box i skontam da jedan pauk ne moze bit na 2 mjesta i legnem sav sretan :D Ima toga bruka, ali ovo mi je najdraze :D :ridinghorse:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ako držiš tarantulu u akvariju vjerovatno je već uginula od utapanja pa kuckaš plivajućem truplu po staklu :mrtva_banana: . Valjda si mislio terariju, velika je razlika. I nemoj joj kucati po staklu jer to uznemiruje jadnu životinjicu, nevoli ona baš takve vibre.
 
18.04.2014
1
1
0
ovo mi se desilo vec dva puta i mogu reci da je bilo vrlo sejbano haha
ne znam dal su me ortaci svi samo sprdali..Ja i jos 3-4 drugara ispusili ket i idemo mi ono na pocetku sve do jaja neki flesevi da se sve samnjuje i da mi se vugla povecava i tako odemo mi u kraj i pozdravimo se ono sa svima i kad sam seo znaci ceo svet postaje ali bukvalno ono bukvalno kao u nekom filmu od Carli Caplina...Sve crno sivo/belo i svi su nemi drugari mi nesto pricaju ja izgubljen pa dolazi ortak sa basketa pita me nesto a ja ono u tripu ovo je lazan svet hahaha i onda krece neko topljenje nogu a vugla se povecava kao onom bratu iz south parka Mr. Mackey aa bila je ludnica...Kasnije sam posumljo da su me sprdali ortaci al kad sam ih pito oni su bili mrtvi ozbiljni :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner