Najcudniji tripovi dok ste bili naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.02.2015
29
24
8
27
Ja nikad nisam imo tripove dok nisam otišo sa frendom na nočni ribolov,negdje 9mj,našli smo par školjki,rovaca,kišnih glisti i idemo na soma,odemo oko 9 navečer zabacimo,i tak tražim ja granje da vatru zapalimo,i vidim zmiju,a mrzim zmije,i tako roknem ja nju i stanem na čistinu,jeza me hvata od zmija,smotam ja topa 1kom 1 cigara na nas dvoje,ubijemo se zaboravimo na sve sjednemo i čekamo i ništa ni pipnulo nije,tak mi u priču o vukovima ovo ono,a prije tjedan dana je jedan lovac ovdje ubio vuka,baš na tom mjestu di pecamo i ja se usro,smotam ja još jednog topa kad ono počne neš zavijat,krcketat u grmlju,ahahah u 20sec sam sve štapove spetljo sjeo na motor i neče upalit,ja se derem od straha ahahahah ko konj,kurblam neće,ušla vlaga u frgu,i ništa ja počeo blicat s mobom gledam oko sebe,još uvjek se derem i kaže meni frend debilu nisi pomaknuo gumb za gašenje ahahahahahahaaahha,al brijem da to nije bio trip nego stvarnost al ok.
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Pre nekako pravili mi sedeljku kod drugara, popušili i boga i oca, a u međuvremenu počelo neko nevreme, kiša udarila kao iz kabla. I u neko doba skontala ja - bolje po kiši da idem kući, nego ovde da zaspim, neću se probuditi u narednih 12 sati. Taman krene drugarica sa mnom, još joj ja komentarišem "mokre mi noge a usta suva, ništa luđe nije moglo da mi se desi!"
I to bi ostalo tako da ja ne živim u studentskom domu, upadam onako mokra i navarena i ne gledam kuda idem, i umesto u svoju sobu ulećem u susednu. I budala ne gledam gde sam ušla, izuvam patike, otkopčavam jaknu, usput psujem, kad ono komšija stoji i smeje se iz petnih žila. Kaže "pa komšinice, ja dugo nisam video krvavije oči!" i od tad s vremena na vreme spurnjamo koju frulu :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Desilo se to 2.5.2005.
U Švabiji šljakam,dim je iz Venla,kolega i ja u mom stanu zavarili pravo.Nakon sat i nešto vremena odluke da siđemo iz potkrovlja negdje u grad na cugu,krenimo...
Stepenice drvene,strme,moraš se držati za rukohvat da se ne ubiješ onako navaren...izađemo van.
Nigdje žive duše,večer je pala dobrano već ... mi pravo nasmijani :D
Odjednom počmu da zvone zvona u crkvi preko puta stana,... šta je ovo,nije puni sat,nije pola sata,nije 15 minuta,pa zvonila su maloprije ,označavala pola sata .... za par sekundi čujemo zvona i iz druge crkve (?)
U tome gradu je bilo nekoliko crkvi smještenih oko samog centra gdje smo mi bili.
U jednom momentu sva zvona su zvonila i to je bilo jedino što se čulo u grobnoj tišini.
Mi navareni,odljepili od smijanja par minuta prije .... wtf je ovo sada.

U tom trenutku je umro papa Ivan Pavao II.
Kad smo se sabrali ,tj utvrdili zašto zvona zvone... bilo nam je malo neugodno,al' hebiga,papa je bio dobar čovjek...oprostio nam je garant :D
Uglavnom,hodati naduvan navečer u tišini koju paraju samo zvona crkvi ... zanimljiv trip je bio.
 

Ei3

26.04.2015
3
6
3
26
Imala sam taj neki trip, tipa mozaik, kao usporeni snimak pred sobom.
Bilo nas je petoro i sedeli smo u krugu.. Svako kaze po 3 reci i tako vrtimo 4 kruga. Znaci 60 reci sve ukupno, svaka osoba ima po 12 reci koje je rekla. Trip je bio da se ja setim svih reci te osobe i da sklopim njegovu recenicu. Kad sklopim recenice od svih nas onda sam morala da sklopim sa tih 5 recenica, jednu recenicu i pretvorim je u pitanje.. Bilo mi je uzasno zanimljivo xD
 
29.06.2015
3
1
3
31
Sto se tiče tripova nisam bas sklon toliko, jednom sam imao jedan trip od murije (klasika), a sto se tiče svakodašnjeg duvanja uvjek mi bude vrh. Odem sa ortacima na neko mjesto (jezero,vikendica,stan..) naduvamo se, a kod nas je fora svi smo gejmeri pa uvjek imamo dobre i edukativne teme što se tiče tehnologije i ostalih sranja, samo je moj problem što ne mogu da prestanem da se smijem kad sam naduvan, jednostavno na svaku riječ odljepim od smjeha da nemogu doci sebi. Al sve u svemu vrh. :)
 
29.11.2015
59
143
33
Ja sma jedini pravi "trip" na travi imao kad sam bio u vojsci.Nakom par mjeseci pravog drila i ultrazdravog života napokon dobijem slobodan produženi vikend (četvrtak-ponedjeljak) i još mi zapovjednik sredi putovanje vojnim helikopterom(MI-8) jer su imali liniju za moj grad,a ja sam bio stacioniran na heliodromu(ludilo od vožnje).
I tako dođem doma,ekipa full sretna što me vidi i prvu večer palimo domaćicu iz našeg uzgoja...Pušimo i ja osjećam da mi lagano noge trnu,u glavi kaos i ruke se znoje ali sve ok. već me prije znalo jače lupiti pa nisam bio nešto zabrinut.I neko predloži da se prebacimo u kafić na stolni nogomet gdje se uglavnom visilo po cijelu večer koji je prva vrata do prostora gdje smo pušili.Napravim prvi korak,drugi korak i odjednom mi se zabjeli pred očima...U sljedećem trenutku padam kroz oblake sa raširenim rukama (onako u "Isus" pozi,samo vodoravno),prođem kroz oblake i ateriram na leđa na livadu koja je bila ko iz milka reklame (samo bez krave).Osjećao sam travke ispod i sa strane ruku kako me bockaju.Ležim na leđima i gledam u oblake iz kojih čujem glasove kako me dozivaju,i mislim se:Što ja tu radim trebao bi biti gore?Sljedeći trenutak otvaram oči,dvojca frendova me drže svaki za jednu ruku,ja u polu ležećem stavu a treći me triska po licu i zove me.Trebalo mi je još pola sata da dođem koliko-toliko k sebi da bi mogao ući u kafić.
Trava je bila domaća (baš naša uzgojena),ničim spricana,stvarno jaka i naravno niko drugi nije bio toliko rasturen jer su je pušili svakodnevno.To je prvi i zadnji put da mi se tako nešto desilo (od trave),i nisam bio na početku pušačke karijere,već sam imao godine pušenja iza sebe.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
tu noc sam prvi put pusio na bocu nakon par krugova bio sam zakucan i nesto me puklo da pokusam telekinezu raditi(ne pitajte me zasto) tako ja gledam papir i pokusavam ko lud hahaha kad sam shvatio da me prijatelj gleda i smije mi se prestao sam i vratio se na jos par dimova. i onda u jednom trenutku mi je citavo tijelo utrnulo i znate ono kad stisnete jako oci pa vidite one crne točkice to sam osjetio i vidio po citavom tjelu malo se fokusirao i u desnoj ruci napravio veliku kuglu od toga onda sav sretan bacim je i ona samo nestane :( veoma sam bio razocaran
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Prije smo stalno pušili na gravity bong, jer tako smo kao mularija štedili. Jednog dana na plaži stavim jedan jako dobar hit marokanske šilje. I onako sjedeći na podu sa prijateljima zabrijem da me ugriza pauk. I počnu mi trnit noge i dizat se prema glavi i ja govorim "dignite mi noge ugriza me pauk" onako u paranoji. Frendovi mi digli noge i smirili me kroz koju minutu ali to je bila baš prava tjelesna halucinacija kao san. Šta sam zamislio mi se na tjelu događalo...taj smo šit zvali "crna mater" :D. Ta kombinacija je često znala da izbaci iz takta...
 
23.12.2015
62
37
18
35
Ja sam se jednom toliko naduvao da sam leteo na zmaju... Nije bio trip, stvarno sam leteo na zmaju...

Ajde nemojte zajebavati. Ovo nisu tripovi, ovo su paranoje. Zna se kad se pravi pauza od pušenja.
Ako pušiš mesecima svakodnevno više te ni ne radi već te baca u paranoju.
A ovi što pričaju o halucinacijama... Nikada nisam imao nikakav halucinogeni trip kao vi a pušio sam svašta sa ulice.
Tipa letim kroz oblake, napadaju me mravi, babaroge, psi iz pakla itd... Ja bih rekao da to nije bila samo vutra...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Mi smo napušeni vadili iglom i pincetom krpelja frendu iz leđa. Punih sat vremena, nikako ga iščupat. Na kraju smo skužili da nije krpelj nego madež, a kako smo bili uvjereni da kidanje madeža može izazvati smrt smo ga peljali na hitnu :upiii:. Davno to bijaše, nije ni interneta bilo u to doba. Uglavnom nije ni ispalo tako bezazleno jer je morao svakih 3 mjeseca na kontrolu kod dermatologa. Kakvi biseri, raskopali čoeku leđa, haha :D.
 
27.12.2015
32
13
8
28
Nije bas neki trip , ali jedna vrsta cudne pojave jeste. Da proslo leto kad sam sa ortacima duvao u parku na klupi , uvek se pojavljivao beli ker koji je il prolazio krajem staze il sedeo u mraku i ziljao u nas. Nikad ga po danu ne moz videti , jedino nocu i iskljucivo kad si navaren... sad sta li je jebem ga :whato::