Najcudniji tripovi dok ste bili naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2014
134
80
43
Ne znam da li je ovo trip od mare, ali pošto sam bio naduvan u tom trenutku ispričaću...

Jedne kasne veceri sedimo drug i ja na nekom kamenu(steni) pored puta, na ivici šume i taman srolali sledeću, kad ja pomislim da sam čuo glas devojke kako priča sa nekim i okrećem se, gledam kad će izaći iz šume i čekam, okrećem se još par puta i ništa, reko' u sebi sigurno mi se učinilo i krenem da zapalim, kad će drug meni ''Jesi čuo neki ženski glas malopre?'' tad skontam da je i on čuo i samo me prođe jeza...a malo pre toga sam mu pričao kako se na mestu blizu tog dešavaju čudna sr.anja. Ovaj se usrao živ, samo kuka da krenemo.
P.S. Stvar je u tome što tuda niko nikad ne prolazi, a kamoli neke žemske. Iza nas je šuma, a pored nas livada, kasno veče...nema razloga da neko bude tu...osim ako je došao jednu na miru da zapali.
 
Poslednja izmena:
14.04.2016
41
39
18
119
Abu-Dabi
Grozno vrijeme, nestasica mrtva... Ceka se na vutru po 5 dana, nema je ni kod frendova ni kod dilera...
Nadjem tu iz obliznjeg sela jednog dilera koji je inace po prirodi jako zavidan covjek.. xD Ima vutru.. Extra, treba da se nadjemo...
Nalazimo se nas dvojica i kaze on meni evo robe - jako je dobra ali mi je ispala kao u vodu, valjda iz gaca kad je pisao je*em li ga... Ma sine da je upala u septicku ja uzimam haha...
Ubacim ganju u casu, prekrijem casu folijom izbusim cackalicom rupe na foliji i susim fenom...
Pusim ja tako drugi dzok i nakon 15 minuta opali me TRIPCINA da je ovaj zavidni lerdi umocio robu u neki rastvor sa je*enim HEROINOM!!!!!!
Jaoj majko draga, tu padam u DOWN TESKI, gotovo je ljudi PA JA SAM NARKOMAN! NA DOPU SAM NA DOPU SAM! JAOJ NAVUK'O ME JE!
Ljudi moji, pa ja sam smrsao 5 kilograma tu noc... hahahahahahahahahha......
 
14.04.2016
41
39
18
119
Abu-Dabi
Hahahaha sta je radio ne znam, bio sam u teskoj situaciji, nisam mogao da biram - objasnio sam... :D
Mozda ljudima koji citaju i nije smijesan trip ali ja sam se sinoc sam sebi smijao... haha, koja paranoja :'D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nikola Vutraš

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Jedan od tripova je kad samo ortak i ja popusili oko 20 grama trave i popili pola litra viskija i sve je bilo super, jos su nam dosle neke drugarice, popusili sa njima jos 5-6 grama i ja kuckam poruke i odjednom samo krenem piksele da vidim na telefonu, ja reko sta je ovo, pitam ostale je l' vide isto sto i ja oni kao kazu da se tripujem, ja sta cu stavim telefon na pod uzmem stolicu popnem se na stolicu i pocnem da gledam telefon iz pticije perspektive, ono sve normalno i kako se priblizavam sve vise i vise ono sve vece i vece kockice, ja to iskuliram i izadjemo svi u dvoriste da zapalimo rostilj, trava je bilo vrhunska, sativa neka teska. Mene krene da obliva neki hladan znoj, shvatam da sam preterao i ja lagano padnem u nesvest, jedva me povratili, ja posle ustao popio malo vode zapalio buksnu da se povratim kad shvatim da me je pcela ujela za facu kod sam bio u nesvesti, auu, ja odem do kuce, da stavim led neki kad kuci svi me sacekali i na keca me provale da sam se preseko, i oni mene tu napadnu jedva sam im objasnio da me je pcela ujela, jedva sam se izvukao, i od tad ne preteravam sa vutrom, samo umereno i lagano. Sve u svemu cu pamtiti taj dan.:zvezda:::grob::let:

To s pikselima i hladnim znojem bi rekao da je od neke kemije (bobe, mdma), kad se rašire zjenice svjetlost jako smeta pa kad gledaš u ekran od mobitela sve blješti i ništa se ne vidi, tako nešto od vutre se ne dešava.
By the way u sljedećem postu spominješ da uzimaš sve potrebno ujutro prije ŠKOLE... Koliko ti godina imaš, jesi punoljetan ? :)
 
30.12.2015
9
1
1
To s pikselima i hladnim znojem bi rekao da je od neke kemije (bobe, mdma), kad se rašire zjenice svjetlost jako smeta pa kad gledaš u ekran od mobitela sve blješti i ništa se ne vidi, tako nešto od vutre se ne dešava.
By the way u sljedećem postu spominješ da uzimaš sve potrebno ujutro prije ŠKOLE... Koliko ti godina imaš, jesi punoljetan ? :)
Dovoljno.
 
01.09.2016
18
61
13
Ima toga jako puno al evo jedna. Opskrbila se i imam za taj tjedan, bio je utorak. U subotu saznam iz novina da je kolegica pala sa plantazom u srijedu. Zovem dragog da uzme skare i sve sasjece i stavi u kistru. Paranoja cijeli dan. Odem na fejs, citam zadnje poruke s njom. I vidim da je bila aktivna prije 4min a nema sanse jer je u istraznom. Obrisem prvo poruke, obrisem ju iz prijatelja, pa ju zablokiram na kraju. Dođem s posla i tuzna radi moje biljke skuham vrhove u kokos ulju i vodi, zatim pomjesam sa sirovim mlijekom od konopljinih sjemenki sa dodatkom zacina. Sat vremena nakon toga opere me paranoja da moram broj mobitela mijenjati. Pralo me 12h u naletima da mi prisluskuju mobitel, da cu otkaz dobit itd. Ma strava. Uglavnom, a prije nekih tjedan dana zapalim i trebam uc u tramvaj. Meni mrak pred ocima, gusim se, ne mogu disat i osjecaj da cu se srusiti. Reko idem van iz tramvaja bolje da padnem na beton na glavu nego da se osramotim u tramvaju. I tako ja brzo na sljedecoj stanici van i pjeske pola sata dok se nisam pribrala i skupila hrabrosti uci u sljedeci tramvaj. Uđem u vlak a vlak onaj novi sto ide 130km/h. A on se vuce i vuce. Gledam tako sume okolo iz vlaka i najednom ih ne vidim, vidim samo usporeni snimak kako se vozimo kroz tunel. Ma joj i tako sat vremena. Uglavnom, svaki puta ali bas svaki, ja imam neke tripove. Da nema njih, ne bi mi bilo to sve skupa zanimljivo.
 

marko42o

Aktivan Član
28.02.2016
105
492
63
inace kad se napusim i hodam gradom imam osjecaj da me svi gledaju, to sam cuo da dosta ljudi ima takve tripove... ali u zadnje vrijeme je to bas ono intenzivno, nije da me hvata paranoja uvijek isciliram, ali neki bas neugodan osjecaj kao da se svi okrecu zamnom, ljudi me iz auta gledaju:watch: kad sjednem na klupicu miline, onda ja promatram sve oko sebe i niti ne primjecujem tu ekipu, uglavnom mi je dosta dinamicno u zadnje vrijeme:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SlapoviNiagare007

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Bijahu to sami početki mojeg pušačkog staža. Godina neka, 2007, u tom periodu.
Imali smo frenda koji je uvijek dobavljao, i cijelu prvu godinu pušenja, meni ništa. Malo onako lagano opuštanje, ali ni približno sadašnjem osjećaju.

U međuvremenu frend nabavio od tipa imena "Dostavljač". Našlo se nas 5,6 na klupici u parkiću i purnjamo ko lokomotiva. Par minuta nakon što smo ispušili, mene je nokautiralo.

Počnem se iz čista mira smijati na sav glas i potpuno van kontrole. Oni nešto pričaju ja se samo smijem. O vremenskom trajanju nemam blage veze, potpuno deformirano.

I tako, nakon seanse smijeha, trebamo krenut negdje prema gradu, međutim, ja ne mogu se ustat sa klupe. Ne osjećam noge, a ako se ustanem idu u križ.

Brateeeee.... i uspijem nekako i idem kupit sok i fornete u trgovinu, uđem unutra uopće ne vidim normalno nego mi se vid krivi. Pokušavam prodavačici platiti, međutim ne mogu izračunati koliko imam kuna i koliko je cijena ... uff... nije mi vec dobro...

što sam dalje i gdje radio ne sjećam se sve do 250m od kuce. sjecam se da mi se pocela tresti noga. imao sam neke kovanice u džepu iza i čujem kako šupkaju, i stvarno neugodan osjecaj.

dolazim doma, i nadam se da sam prevario starce da ne kuze da sam mortus, odem u krevet...
i tad pocinju sranja. nemogu zaspat koliko mi lupa srce i bubaju bubnjici u glavi.
ako zatvorim oci zamisljam si da mi je tijelo od ramena do kukova neki rozi balon veliki u kojem lupa gore dolje neka roza kugla.

ako otvorim oci kao da cujem glasove.


komešao sam se jedno vrijeme. no ustajanje ujutro je bilo najljepše svih vremena.


definitivno najluđe iskustvo. volio bih ga ponovit ali u drugacijim uvjetima jer bi me bilo puno manje strah. to je bila prva vutra koja me debelo oprala i nakon toga nisam pusio dosta vremena.

da mi je sad malo tog...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
Ajme ne vjerujem da nisam pisao još u ovoj temi haha. Znaći bilo je to prije 3-4 godine, ja kod ženske ( lerdica ) u stanu, smotali mi đoksu, pa još jednu i tako navaren krenem pješke prema kući, dan je bio lijepo sunčan, a mene obuzela radost kao u malog djeteta..i tako odlučim podjelit osjećaj sreće sa prijateljem, nazovem ga i nakon par mojih izjava o lijepom danu pitam ja njega "di sam? "..znaći ja zovem frenda koji je praktički na drugoj strani grada da ga pitam gdje se ja nalazim..gledam okolo, dvoumim se između dva naselja, nemam pojma kojom cestom šibam ( iako sam tom cestom prošao stotinu puta ) i ništa, kažem sebi "ko ga jebe di sam, idem pa kud stignem, ipak je lijep dan za šetnju"
 
27.11.2016
6
0
1
Moj najcudniji trip je bio ispocetka strasan pravo,pa je onda postao ekstra,to mi je bio ujedno i drugi put da pusim,prvi put je prijatelj dao meni šat(shot) stavio je stranu koja gori u usta i dim je izasao na filter ja sam duboko udahnuo sve,samo mi se zacrnilo pred ocima,kad sam se probudio bilo mi je drama,a drugi put sam svaki put kad bi zatvorio oci isao kroz sareni tunel koji se vrti,samo sam se smijao,ma da sam tada bio i dobro pijan i napusen,sad kakvu mi je travu uvalio pojma nemam ..
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
zapalio ja lola u jednoj ulici na moru, sve stare one kuće, kale, vrućina upeka zvizdan, nigdi nikog.
Sidem ti ja na zidić i onako meditiram. kad čujem glasove neko mrmljanje topot nogu.
lagano me jeza hvata, pokušavam u glavi prebaciti film.
Al jok, neide glasovi žamor, neko iskrivljeno pjevanje.....sve jače se čuju
okrenem se i sledim..... prema meni ide rulja nosi križ izgovaraju molitve, svijeće, neke kovčege pozlaćene nose.
Govno se zaledilo u meni, problijedio,,, reko sudnji dan.....kad ono procesija ide po ulicama.
 
Poslednja izmena:
30.10.2016
20
4
3
33
Pusim na jednom brdu koji ima jeben pogled na cijeli Zagreb,tako jednom zapalio neke jebene tri velike frule s ekipom,pustili boba i gledali zalazak sunca
Svi smo zabrijali da smo u raju i da cekamo ostale frendove da umru i dodu gore hhahahhaha
 
Poslednja izmena:

Nikola Vutraš

Aktivan Član
02.12.2016
159
503
63
Bili je to 2007 ako se ne varam. Zadar, noć, na balkonu od apartmana di smo odsjeli motam ja. U društvu je bio jedan par, moja bivša draga i ja. Na pola pljuge, svi se počinju smijat, valjat gluposti, meni ništa. Reko šta je ovo da mene ne udara, pocnem ja tako srkati da ih dostignem kad...cap. Prerezale mi se noge, paranoja počela da radi svoje, ali mi je još uvjek naj bitnije da oni ne skuže da sam oduzet jer ce mi se odvalit od smjeha. No kako se paranoja i strah povecavao te sam bio siguran da je to kraj ( :D ) tako sam bio primoran reci bivsoj sto se dešava, "ej pss, pažljivo me slusaj, nije mi dobro i brijem da ću umrjet. Ja sad ode do sobe a ti neprimjetno dođi zamnom" Cura se uplašila došla zamnom "slusaj veceras ce se nešto strašno dogoditi, neznam šta ali imam osjećaj" ( :DD ) Zamolim je da legne pored mene u krevet te da me drži za ruku da bar nisam sam dok umirem.Ona je tu još nešto paničarila ali ja sam tonuo u san pa mi je sve bilo ko kroz maglu. Sutra se budim,nebo plavo, sunce prži, more šumi ja odma veseo sretan ko da se ništa nije dogodilo. Kasnije mi frend rekao da me obilazila još par puta tjekom noći da vidi jesam dobro i naravno sutradan sam slušao prodike sat vremena. Eto to je moje mladenačko iskustvo :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Koliko ekipe koja je mislila da će umrijeti, valjda svaki treći... Zašto idete pušiti a niste se informirali o onome što konzumirate. Ako znaš da se od vutre ne može umrijeti, sigurno nećeš misliti suprotno ni napušen. Vutra malo izmijeni percepciju ali ne gubi se kontakt sa realnošću...