Najdraža jela i jela općenito

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da vam sutra zakruli želudac, vaš jezik pao bi u smjeru:


  • Total voters
    113

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
pihtije su i neki kolač (slatko), zar ne?
a inače ono s krvnim grupama Vs. jelovnik je super tema, možda bi - evo slon zna dosta o tome, koliko znam - mogli nešto i o tom trkeljat, pod ovom, ili drugom, temom?
Slone, koja meni ono ishrana za pozitivnu nulu? Kaksi ono reko (češ-češ), mi smo lovci, zar ne?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
deri sve vrste mesa (to je tvoja domena), razeni kruh, jogurte, ribu.. i sve sto je u prirodnom neizmjenjenom stanju.. dakle nije rafinirano, procesirano, centrifugirano itd.. ono sto je bilo moguce jesti prije 1000 godina ukratko i neces fulati!! A ovo zadnje pravilo sa 1000 godina vrijedi za sve krvne grupe koje zele zdrav i hormonalno uravnotezen zivot :)

primjera radi.. kad kazem izbjegavat "izmisljenu hranu" mislim na ovakve slucajeve:

margarin = centrifugirano ulje = smece za organizam
maslac = mlijecna mast = zdrav u razumnim kolicinama
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Mr. Zim margarin: margarin = :shit2:
maslac obožavan, i (mlado :D) meso, i jogurte i raženi kruh, a bogami i ovo što si reko, hranu u neizmjenjenom obliku - trišnje i voće inače direkt zgraane: kruške, kupine, mandarine ... i janje onako toplo i vunasto, odma za vrat ugrizen - bude ko duša
'Meni nema ništa slađe nego janje zaklat'
[YOUTUBE]Ta3EWQklGEM[/YOUTUBE]
a kad ne mogu jest, samo otvorim ovaj topic i počnem čituckat - odma ogladnim ka gladnjača
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Lazanje ....MAMINE lazanje....

food-smiley-018.gif
 
12.02.2009
1
7
0
34
HazeSeeker je napisao(la):


ti si kao garfield :D
ja volim sve jesti. u biti, ne volim sparoge. uvijek su mi bile cudne :) i mlinci.
a bas, bas najbolje jelo mi je zelena pasta u kokolu. bas imaju neki odlican umak. mmm.
a od cugice.. cedevita i mlijeko. sad sam gladna.
 
01.02.2009
0
6
0
38
danas jedes ono sto ti se nadje pri ruci... jbg takvo vrijeme doslo... xD
al inace voce obozavammmm, a ribu jedem gotovo svaki dan, ko tajo ribolovac pa sam mi donosi ribu... on cak voli i glavu jest, ispijuce sve zivo iz nje HAHA fuuuj xD
al prosle godine toliko smo imali ribe da smo kasnije pravili od nje pljeskavice... uuu bile su extra..
sad skoro je donosio jednu.. ne znam koja je vrsta a nisam ni pitala jer je bila predobra sam sam se gusila... prvo se prokuha i tek onda sam na malo ulja proprzi... njam njam
 
12.02.2009
1
7
0
34
prije sat vremena mi je frend pricao o tome kako su riblje oci zaista slatke za jesti. a onda je odgluio kako je pljunuo zjenicu u tanjur. brrr.
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
lignje su zakon..moze i sarma proc al ne tako cesto...juha je famozna svaka cast tko je juhu smislio obozavam juhu.. :))..krumirici i povrce osim blitve brokula rotkiva fuj...tikvice pohane patlidan pohan najmiii janjetina topim se ..svinjetina izabecna iz jelovinka :)..gulas od zeca mljac..teletina,junjetina piletina..njami
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
danas kupus kiseli sa divljim veprom :p maj fejvorit :)

inače, slažem se za juhu...nešto najbolje..bilo za želudac, bilo za gušt, bilo za okus...nešto predobro :)
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Lazanje, sarma, tjevapi, dimljena crevca na zaru, salata od hobotnice, lignje na zaru, dimljeni losos, beluga kavijar, shkampi i dagnje

Recimo da je to moj TOP 10 :)
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Lazanje, sarma, tjevapi, dimljena crevca na zaru, salata od hobotnice, lignje na zaru, dimljeni losos, beluga kavijar, shkampi i dagnje

Recimo da je to moj TOP 10 :)
 

LOCOMAN

Banned
Banovan
03.06.2010
24
0
0
36
sarma,grah sa buncekom,rižota,ribe na sve načine,školjke na buzaru il na žaru(pogotov kunjke na žaru),lungići čevapi krmići vratina i ostala mesina na žaru,šparoge sa jajima,vinski gulaš,hoba ispod peke sa krumpirima.....kad se upljugam najjača stvar za jesti mi je nutela.....i kebab sa ljutim umakom