Najdraže slastice kad ste naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
640
93
kobasice%2811%29.jpg
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
U ljetnjem periodu ide casa od dva deci puna slaga pa u nju gusti od jagode e onda se to sve pije ili jede :) onom malom kavenom kasikom. Ne mogu ja opisat kakve to osjecaje u ustima izaziva. I to mi je jedna od omiljenih stvari kad nisam gladan. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Lubenica mi je odlična.... probali smo par zasadit u vrtu ali nikad nisu uspili izrasti... :D
Novo otkriće su mi Gran Cereale keksi, iance su mi bili prediskretni al kad smo jednom pusili frend ih donese i pojeli smo 2 paketa, nakon 2 pketa bia san zaljubljen, for life, od čokoalade i voćni :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
14.06.2016
10
9
3
34
chips najčešće al ponekad i smoki kad se zasitim
presjecam to s slatkim grizevima - najčešće čokolada al ne obična nego s keksom ili nečim sličnim da ''hrska'' :D

nez zašto al kad sam napušena tekstura je podjednak plus kao i ukus

kad nemam ničeg uvijek iskopam odnjegdje kokice za mikrovalnu.

(al prije pljuge svratim do lidla po bacon ili cheese & onion chips,rijetkokad me pljugica uhvati nespremnu :p )

e dobri su i oni keksi ko petit buere s cokoladom na vrhu... i ''americki'' s komadicima cokolade
na zalost mog zdravlja i radost mog nepca,lidl je nepunih 5 minuta od moje kuce ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
14.06.2016
10
9
3
34
uuu dobro izgleda,di si ovo kupio/la ???
jel tvrdo il mekano ?

ovo je taj bacon,jeb*no dobra grickalica

02412_0.jpg


odnedavno sam se navukla i na kikiriki u chili ovitku,fino sprzi jezik (ja jos malo pravog chili praha metnem u vrecicu s kikirikijem pa protresem da se lijepo zaljepi )

kinderproizvodi su takoder must have - kinder pinguin,bueno bijeli ili kinder cokolada
volim zalit zbregov jogurtom ili kolom :p

sad sam si otvorila apetit :(
 
14.06.2016
10
9
3
34
Delikatesa iz nizozemske, kupio puno pakiranja kada sam bio u amsterdamu. Samo po sebi sredina tvrdo-mekano, al to se inace stavi na salicu od caja onda bude skroz mekano i karamela/med unutra se lijepo rastopi, mljac :)

ojoj sline mi cureeee
prefino zvuči !

Ja sam otkrila opet nešto novo ! Prawn crackers - kao azijski čips od kozica (iako je od krumpirovog brašna,ne od rižinog pa zato kažem ''kao'' ).