Najdraže slastice kad ste naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
nedavno sam otkrio da stvarno obozavam maslac od kikirikija..
sad vas garant nekolicina koluta ocima i misli nes u stilu "vid slon voli kikiriki.. dobro jutro inspektore kruzo" al bas me briga c:) :))

inace ako je vutra dobra sve organskog porijekla mi ima dobar okus i ne ustrucavam se zagrist da isprobam pase li mi sastav navedenog.. tako da ruke ksebi ^^
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
bilo što slatko, a osobito sladoled ili neki voćni kolači

a može i slano, osobito kirkiriki, al onda uz to moram pit pivu
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
prije sam se razbijao od fru fru bombona kad se napushim probajte to.ali sad nesto zdravije moze kikiriki,ali kao sto reche choek on trazi pivo sto nije problem...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma nevalja to przeno.. sve przeno mi sjeda lose na zeludac.. a i nutritivna kvaliteta je prelosa..
svjeze sjemenke od suncokreta, bundeve, kikiriki, orasi, bajame, pizdaci :D
suho voce.. pizza.. mmm odo ja jest nesto :))

ps balki.. ja juce pojeo 50ak sjemenki bluberrya :hehe:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
čokoladni puding u koji nasjeckam jadro kekse...to sam počeo prakticirat posljednjih par dana, najprije ih par umačem da se zagrijem onda ih unutra drobim... fino

Čokolada od milke sa grožđicama i lješnjakom mi naj od svih oduvijek...i oni leibnitz keksi preliveni čokoladom...

Jabuke, mandarine, lješnjaci, bademi, grožđice...ma daj mi sve, pojest ću u isto vrijeme paštetu, srdelu, jabuku i pomidor...glavno da se trpa

Med obožavam, njime se tovim umjesto da šećer koristim
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Evo moje kombinacije koju obićno volim da uzmem posle duvanja kada se vratim kući, a da me čeka neka serija za gledanje.
Bake rolls sa slaninom i sirom(VRHUNSKI je bake rolls kada se narivate, probajte obavezno) i maretti sa sirom i neki drugi(isto perverzija), snickers, twix. UBICA :D
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ako imate neku spravu sa teleshopa koja melje sve živo
najbolji onaručna dildo varijanta sjeckala
ubačiš kikiriki sjeckaš i eto maslaca
:clap:
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Vocnu salatu.....
fly2.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica