NAJdraze IGRe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2009
38
5
8
35
NEverwinter Nights 1 i 2 .... Halflife 1 + addons i ofc HEroes 3 + addons ... najlegendarnije igre.-... ups skoro zaboravih ... Baldurs Gate 2 (minsc i zli Ervin imaju najjače spike u igri)
 
12.02.2009
1
7
0
34
bloodrayne, gt, tekken, soul calibur.. vise volim igrice u dvoje. pogotovo tekken. peticu, no :) lijepa je, ljepsa od soul calibura.ali dobro, meni je dobra igrica i ape escape, tako da.. sumnjam da me zelite slusati :p
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Od pucačina samo Call of Duty 4 Multiplayer, to peglam svaki dan kad god imam vremena....
A vecinom igram maratonske strategije, Cesar IV, Knigts of Honor, Grand Ages Rome...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
OPET WOW!!!

damn... 3 put.. ovaj put idem na 80 majku im... !!!! 7 dana = 46 lvl :D

LUUUD!

Jebeni World of Crackcraft a ne warcraft... treba ga kriminalizirat majku im blizzardovsku!! aaaaa :D
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
FPS - Counter Strike, Half life
RPG - Diablo
RTS - Warcraft, Starcraft i sve ostale
I jos hmmm
Death Rally, Zatacka, Vikings, Panzer General, Postal, hmhmhmh ima ih
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ja sam potpuno ovisan o IL-2 Sturmoviku u zadnje vrijeme i perem ga na netu satima dnevno iako sam prilicno los, ali igram tek tri tjedna vikendom samo.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Bugi je napisao(la):
JE "zatacka" najbolja stvar ikad za high igrat :D
http://zatacka.sourceforge.net/

He a kad sam ja pred koju godinu napisao kak je zatačka savršensto bilo je nekoliko komentara tipa "ja neznam koliko vi morate drogirani bit da vas tak nešto zabavlja"

Ali najjača igra definitivno posebno uz neku psihodeličnu elektroniku, najbolje

E da ali ova zatačka što si stavio nije originalna, puno je bolja originalna u dosu, gađe(glatkije) radi i neznam jednostavno mi je bolja
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Jaooo, sad kad smo kod ovisnosti. Jel igra neko Traviana?
Pa to je igra za poludit, ja se budim u 6ujutro da vidim jel mi vojska stigla i slicne akcije.
igra ko?????
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Ma ima dosta dobrih igri koje sam igrao a
sve su već spomenute...znam da sam jedno
vrijeme bio ovisano jednoj strateškoj igri:
Rome Total War igra je predobra
 

FunkyZ

Aktivan Član
16.03.2009
115
1
0
36
CM/FM serijal... 'ebo ga ja bas, vise iz navike nego sto mi se igra... (a i najlaksi mi je za alt+dab, dok "ucim" :D)
Tu su i Painkiller, Legacy Of Kain: Defiance, TES serijal, SW KotOR (oba dela), Blood Rayne, UT, Q3, Tiger Woods serijal, Madden serijal...
Uffff, ko ce se setiti svega...
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
Achtung, die Kurve!
Kod:
http://games.acont.de/Download/32.html
odlicna igrica za igrat navaren (ili ne) za 2-5 igraca... cilj igre je odrzati se sto duze u igri, u kojoj pocinjete sa malom linijom koja neprekidno raste a vi ju usmjeravate u zeljenom smjeru, kao i ostali igraci svoje linije... nesmijete se sudariti u druge ili u rubove, a izbjeci drugu liniju mozete prolaskom kroz rupe u njima koje nastaju svakih 10ak cm... jako zanimljivo i zarazno. igra je teska oko 2mb i vjerujte, necete zazalit ako ju skinete... (osim sto je meni avast javio neki virus, al to je manje bitno ;)