Najgori porok porok-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Ja mislim da im gori porok od postanja na ovom forumu, meni postanje ovdje nije porok nego hobi :D (Naravno normalne postove).

Gori porok od ovoga je kad si na gandzi i jos kad imsa dobru konekciju za counter strike aaaa problema, pa ljudi nemogu da se skinem sa njega a satra kad se uzivim, tacno se slaze to dvoje, bolja koncentracija a jos plus sto duze igras ovisnost se povecava :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: black sheep

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Znaci i ti si kanteras... xexe Ima nas par ovde :) Na kojem serveru igras? Jedino sto mi je na BIH serverima latency oko 80-100...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Davno to bjese kad sam igrao online...ustvari iznervirao sam se koliko ljudi hackuju servere...ustvari nisam vjerovao dok sam nisam gledao kroz zidove, imao aimbot i ostalo i naravno bio najbolji na serveru....toliko sam se razocarao da nisam dotakao online shooting igrice 3 godine....


ustvari igru koju sam volio milion puta vise od counter strika je enemy territory...najbolja igrica na svijetu i jos besplatna pa dje ces bolje :icon_lol:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Auuu i ja sam bio navucen na Counter samo tako.Mada nisam igrao od kuce,nego se skupimo u internet klubu pa udri do padanja u nesvest.Stvarno teska navlaka.A sad sam navucen na internet.:)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Counter dobija potpuni smisao tek kada se igra klanski 5vs5... Pa onda klanska igra... Klanski mecevi... Turniri... WCG... CPL...

Ja se polako vracam u formu... nisam igrao mozda 1god. ali igram povremeno sada koliko vreme dozvoli.
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
jel ima neko ko igra pro evolution soccer???
e to je moj porok, visim na kompu ceo dan kad nisam u shkoli, kad ne gledam tv ili kad nisam van kuce(grad ribe i to...)
na kompu ili igram PES ili sam na ovom 4umu ili na 4umu za pes(necu da navodim ime da ne bih dobio ban za spamovanje, a i dosta su mi 3 bana ili 4 mozda i 5 ne secam se vishe)
 
18.04.2007
4
0
0
38
Svi smo jednom bili... sjecam se jos kao jucer... 2001. Ja i par prijatelja u kuci, kad odjednom preko zida ispred kuce leti flashbang!!!!

Majko mila, povice kreso!
Za njega je bilo kasno, nisam mogao uciniti nista. Umro je s nozem u ruci...

 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Vutragenjo je napisao(la):
Davno to bjese kad sam igrao online...ustvari iznervirao sam se koliko ljudi hackuju servere...ustvari nisam vjerovao dok sam nisam gledao kroz zidove, imao aimbot i ostalo i naravno bio najbolji na serveru....toliko sam se razocarao da nisam dotakao online shooting igrice 3 godine....


ustvari igru koju sam volio milion puta vise od counter strika je enemy territory...najbolja igrica na svijetu i jos besplatna pa dje ces bolje :icon_lol:

ako zelis igrat oldschool pucacinu - Doom 2 online posjeti zdaemon.org i skini starter setup, igra je besplatna i ima dosta igraca, dobar je ping svima i najbitnje od svega nitko ne vara.

samo da upozorim doom2 je najbrza pucacina na svjetu i mozda ce trebat da se naviknete na grafiku malo jer ipak je igra stara ohoho ali kad se uhodate ima free for all igri od 16 igraca, ctf 16 na 16, 1 na 1... ma sve : D

ak ce netko pokusat a imat ce problema pri instalaciji nek me kontaktira.
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Jedna od retkih igara na koju sam se ozbiljno navuko jeste Final Fantasy IX
Setjam se, izadjem napolje, iscima se dzeja, rola se, vari se, zeza se..al svo to vreme u glavi mi je bila pomisao kako jedva chekam da se vratim kutji i igram FF

jel igrao neko od vas?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja jos nisam ubo pucachinu na netu da je nisam hackovao. Mozda primjetite kako ima uvjek neko ko razbija...e pa mene jedno vrijeme nerviralo sto ja nisam taj i provalim naravno da hackuju...i naravno hackujem i ja graficku i opa eto ti aim bota i gledanja kroz zidove. Brzo mi dosadilo da ubijam sve zive i mrtve i prestao sam igrat sve online pucachine. Prvi put kad sam hackovao imao sam oko 140 ubijenih a 2 puta sam umro.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
U quake2 ljudi su na takvu razinu dosli nakon 4 godine igranja da te nemoze spasit nikakvo hackovanje/aimbot/wallhack.. svejedno bi na 0 izgubio. Vjeruj mi ne bubam napamet jer to igram zadnjih 6 godina (zadnje dvije puno manje) i puno njih je uletavalo sa takvim alatkama i odlazilo sa servera pognute glave. :vb_whip:


SKILL >> ALL :vb_whip:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nikada ne hakujem a igram svakih pola god po 15 do mjesec dana
i moram se pohvaliti budem prvi poslije 10 dana i držim poziciju čak kada se pojavi neki haker indijanac
jedino što sam bar u igrici pandur,m4 i prigušivač i ode lobanja na nautičku milju
naravno igram naduvan kao konjina malena
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Kad smo vec kod FF serijala, Final Fantasy VIII, jedan od mojih poroka. ;)
Monkey Island serijal, obozavao sam ga, a obozavam ga i dalje. :)