NAJISPLATIVIJIH 5 - Fem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.02.2011
26
0
1
Dajte neki predlog za 5kom feminiziranih semena a da su za razumnu cifru 20-25e....bilo bi dobro da im je klijavost dobra i da podnose ovu nasu klimu......nikako GreenHouse klijavost im je jako losa po sopstvenom iskustvu.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Pogledaj si ponudu od Delta 9 ili Big Buddha, skuplje su par eura ali da kupujem 5 fem uzeo bih nešto od njih... Nirvana ima u tom cjenovnom okviru dosta raznih vrsta. Ne znam točno koja im je klijavost.. Female seeds X line su 20 eura za 5 fem. Većina indica i neki sativa hibridi hibridi mogu pod normalno i ovdje sjevernije...
peace
boz :sun2:

P.S. Predlažem ti Superstar od Delta 9 (26e) ili Bubblegummer od Female seeds X line (20e).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banema

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
Ace mix fem. 6 komada za 20 eura,samo sto je pandorina kutija,citao na stranim forumima da je vrh vrhova;)

pa kazu:
ACE FEM MIX is recommended to all those either indoor or outdoor growers
who enjoy with varied gardens and are looking for high quality feminized
seeds at a very affordable price.

Lp.
 
23.09.2009
10
1
0
39
E, glede greenhouse seeds-a.. Kupio ja 5 komada fem. Himalayan gold i 5 kom. fem Super Silver Haze.. i sve ja stavio klijat po provjerenoj metodi prvo namakanje pa papirnati ručnik bla bla.. i čekam ja, čekam i prolaze dani pa ništa.. Srećom ima tu jedan ortak što zna znanje.. uzo ih on otvorio ljusku zubima izvadio cackalicom embrio ( i ni jedan nije slomio) i piknuo ih u zemlju.. nakon oko 8 dana proklijao skoro sve.. 4 od 5 himalaya a ona peta isto ali tek nakon 20 dana :) Super silver haze zasad 3 od 5 ostale 2 se još čeka.. Mislim da se od stajanja ljuska teško otvara.. bojim se da je ovo jedini način.. mislim čitao sam na netu lik kaže da je njihovo sjeme najbolje piknuti drito u zemlju poslje namakanja 24 sata. i čekati.. jbga ja nisam mogo čekat pa smo ih sve otvorili zubima.. samo oprezno da se ne zezne embrio. Puno muke oko tog sjemena ali eto, isplatilo se.. skoro sam odusto od greenhousa ali probat cu ih ponovo pa ako opet nece klijati opet ce zubi da rade. Pozdrav svima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banema
06.02.2011
26
0
1
E sad mi kaza........prekljuce sam bacio 4 kom fem The Church jer su mi stajale mesec dana u papiru......u svakom slucaju hvala, dobar fazon
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Kažu da je sjeme Barney's Farm-a među najboljima što se tiće klijanja...
Nisam slušao nikakve grozote što se njih tiće.... (u usporedbi s primjerice Strawberry Haze-om od GreenHouse-a... koji znaju, kuže o čem pričam:sun2:)

Tako da ti je Barney's sigurno thumbs up!
 
23.09.2009
10
1
0
39
Zao mi je sto to cujem.. ali nisi ti kriv brate.. kak imaju obraza tako ljude za..bavat sa sjemenom.. to bi sve trebalo ici prirodno.. bas su gadovi..
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Evo u roku od 30sati proklijalo svih 5 sjemenki iz greenhousovg sativa mix a taj paketic stoji kod mene vec preko godinu dana i sve su uspile, znaci super silver haze , arjan's strawberry haze , arjan's haze #1 , neville's haze i hawaiian snow.
 
26.05.2010
38
1
8
43
bozga je napisao(la):
Dutch passion na stranim forumima nema neku reputaciju, kažu da nevalja!
boz :sun2:

nisan naisa da ih se negdi gadi po forumima a sam sam se uvjerija da i nemaju za sto..tj,profesionalci su u svome poslu...a ti imas valjda godina i iskustva pa vjerovatno vidis i sam da marketing igra veliku ulogu u njihovome poslu..
 
04.04.2011
18
1
0
35
Evo ja sam narucio 5 semenki Spliff GOLD Bubblegum 99.9% female seeds(1 sam stavio na klijanje direkt u saksiju i nikla je posle 3 dana. Nakon 7dana od stavljanja u saksiju narasla je 7-8 cm) seme je kostalo 24€ narucio kod http://www.cannabis-seed-bank.eu/
I 10 semenki Special Kush #1 - Royal Queen Seed Feminised koje kostaju 21€ i dobio 1 gratis seme bele udovice. Za 2-3 dana sve idu u saksiju pa tamo sredinom maja van na tajno skroviste :)
 
04.04.2011
18
1
0
35
Greenpower1 je napisao(la):
Očeš reči da si 2 dana bio u Amsterdamu i ponio sjemenke sa sobom ili?

Ne, duze sam bio u amsterdamu a semenke su mi stigle nakon 2 dana od narucivanja. I da po povratku kuci sam poneo semenke sa sobom.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Greenpower1 je napisao(la):
Očeš reči da si 2 dana bio u Amsterdamu i ponio sjemenke sa sobom ili?

ako sam dobro skonto, narucio je iz web shopa, na adresu u amsterdamu, i stigle su za dva dana.

edit: e, dobro sam skonto, al nisam vidio odg, tab mi otvoren dugo, dugo.......