Najjednostavija stranica za narucivanje outdoor sjemenki?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.03.2012
10
0
0
32
Gledajte sad ... Pod 1. ,nebih se htio igrati s tim da mi dolazi sjeme postom jer mi je veliki problem stariji brat koji mi me nasmrt pretuko da vidi sta je doslo ...Pod 2. Nemam nikakvu karticu kojom bih mogao platiti sjeme ..vec samo mogu gotovinskim platiti. Treba mi jednostavna stranica koja ce podrzavati ove moje uvjete .molim vas pomagajte :....
 
15.03.2012
0
0
0
30
toxic_boy21 je napisao(la):
Gledajte sad ... Pod 1. ,nebih se htio igrati s tim da mi dolazi sjeme postom jer mi je veliki problem stariji brat koji mi me nasmrt pretuko da vidi sta je doslo ...Pod 2. Nemam nikakvu karticu kojom bih mogao platiti sjeme ..vec samo mogu gotovinskim platiti. Treba mi jednostavna stranica koja ce podrzavati ove moje uvjete .molim vas pomagajte :....


nešt ovakvog ??? http://www.************/Default.aspx
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Pa ne znam kako planiraš izvesti situaciju da ti sjeme ne stigne poštom,jedino da odes sam kupiti u neki inozemni growshop ili da narucis na adresu nekog prijatelja ili nesto slicno...alien ti podrzava gotovinsko placanje,tj. posaljes im novac,a sjemenke ti stizu na adresu.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ako ti slovenija nije predaleko zapali u maribor ili ljubljanu ili celje i kupi u dućanu ako ti je to predaleko postoji shema da dođeš u Krapinu po sijeme u suprotnom bojim se da ti ostaje samo pošta.
Dobrodošao na forum i proćitaj pravila
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.