Najludji tripovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Pa prvo mislim da su svi pomalo skrenuli sa osnovne teme, ali mozda to i mora tako, jer i treba da se opise stanje u kome se i upucuje ovakava vrsta poruke *NAJLUDJI TRIPOVI*, Ljudi opusteno, prenesite nam Vasa trenutna iskustva, morate imati u vidu da samim citanjem vase poruke ljudi postaju opusteniji...........
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
dajte ljudi ak nas na nekim drugim mjestima stresiraju
onda se barem ovdje moremo mal opustit
ak ne onda smo stvarno jadni
:roll:
samo opušteno
ak neko ima (opravdanih) problema s tim
nek ode na drugi topic...

ugledajmo se na opuštenog nznlcu he he
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
ja sam bas opustena,sad sam dosla od cika-zube koji mi je ispolirao unutrasnju stranu levog sekutica koja je od juce hrapava zbog plombe,ceo dan sam bila nervozna zbog tog osecaja u ustima,a sad kad opipam tu glatkocu,osecam kako mi psihicke barijere nestaju...a i manje mi se luci pljuvacka u odnosu na danas.sto je priznacete kul.
jer sam danas popila oko 2 l pljuvacke.
to vec nije kul.
:(
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ih bre pa tebe brinu zubi :?

Ma ja kad sam izgubio 18-ti zub prestao sam da se brinem o zubima.....jer ih nemam :D
to je bas cool
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Ja jok,ja sam ti skroz strejt....osim kad sam na poslu,a videndom se odmaram od droga

77.gif
 
03.11.2006
0
0
0
Najjaèe je bilo kad smo radili partizana nas 4...bile su 4 trube onako solidne velièine,smijali smo se ka nikad u životu a tek kad san zaspa koji lipi snovi :D
 
12.11.2006
10
0
0
hm... najludji trip...

jednog davnog dana ja i frend zaputili se na kavu
sreli jednog teskog smokera i zvali ga na kavu posto smo dobri s njim i pomogo nam je par puta kad je trebalo
na kavi nama rekne da ima za vutre za pljugu...
mi onak... grejt... nije zgorega
popili kavu i osli do duvalista... usput pokupili jos dva lika...
dosli, smotali, poduvali... dva kruga izdrzala (bila dva teska smokera)
onak ugasili mi tu, pricamo nesta, komentiramo da pljuga nije bas nesta. tu se pobunio ovaj lik sto ju je nabavio i reko cekajte ljudi cekajte
i bio je u pravu...
lupala je gdje i ne treba...
na trenutke sam imao stroboskopski vid... sve slow motion... cuo sam sve al me zaboli sta su pricali...
zabrio si neku spiku kako se covjecanstvo djeli na vrste... nemogu sad objasnit iako je u tom trenu bilo potpuno jasno...
sjedio sam na hladnom betonu i tripovao... ni drugi nisu bili nesta bolje...
kasnije smo se nekako dofurali kuci i ja onak ubijen legnem u krevet... jos me uvijek hvata ona spika... ne sklopim ni oka... samo razmisljam o tim spikama...

kad je popustilo nekako sam zaspo...
sljedece jutro je bilo sjebano... bio sam cijeli dan fucked up i slow motion... i za cudo, taj sjebantus ujutro mi je bio ugodan...

kasnije saznajem da je tom liku sto je nabavio neka zenska iz svicarske importirala special stuff...
nemam pojma sta je to bilo
 
13.11.2006
7
1
0
ljudi moji sta se meni sinoc desilo!!!! sedim u kaficu i dolazi vlasnik kafica (moj drugar) i kaze e aj da vidis sta sam dobio! lik mu je doneo iz afrike sensimiliju!!!!! uzmemo po dva tri cima i vratimo se unutra. posle 10 min ja nisam znao sta mi se desava :)) sedeo sam za shankom i nisam mogao da iskuliram sve te zvuke koji su dopirali do mene, muzika, ljudi koji su pricali za sankom, cak sam cuo i zvuk aparata za tocenje piva!!!! nedaj boze da me neko nesto pitao :)) a gledam ortaka on sluzi goste i ne moze da se iskulira, mlati rukama umire od smeha haos!!! u jednom momentu pocne da toci pivo i obe ruke mu zauzete kaze meni: drzi ovu tocilicu i ja uzmem a on pocne da mlati jednom rukom kroz vazduh!!!!! pokidao sam se od smeha!!! na kraju sam dosao kuci pojeo sendvic od vekne hleba litar i po jogurta i na kraju jeo pekmez kashikom, uzas!!! radilo me konstanto istim radom od ponoci do pet ujutru kad sam i zaspao!!! nevidjeno dobra vutra!!! ali nazalost vise nemaaaa :cry: :cry: :cry:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Najludji tripovi...

Pa to je bilo uglavnom u pocetku kada sam pocinjao...

Zavrsili mi paket a unutra vrlo malo, jedva za jednu stotku. Srolamo nas 4-ica i ispusimo. Gledamo se i nikom nista. Krecu komentari kako nas je lik zajebo. I odjednom shvatimo da svi pricamo u glas i krece smejanje i vristanje. Opipavanje vazduha i smejanje, puzanje, krestanje kao zivotinje... Dobrih sat vremena smo se smejali i boli gluposti, a onda je drug pustio Jefferson aeroplane - white rabbit. Videli smo muziku i culi boje. A za svo to vreme je drug svirao nevidljivu gitaru i izvodio koncert Led Zeppelina. Bilo je mnogo ludo... To je bio neki domaci skunk ili jaca domacica. Danas bih se samo dobro napusio i nista vise ali tada je bilo extra...

A da... Zivot_i_napusenije sa ovog foruma je bio jedan od prisutnih...
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Zagledaj se u sebe .U tebi je vrelo nepresusno,samo ako ga stalno istrazujes.Ako si se uputio prema cilju i putem poceo zastajkivati da kamenjem gadjas svakog psa koji laje na tebe,nikad neces stici na cilj!
 
18.10.2006
0
0
0
e da nisam sve postove procitao,no siguran sam da se cudne halucinacije na vutri ne dogadjaju ako uz nju nema priloga nekog (hemija) to znam po sebi 100% testirano...
ali dogodilo mi se nesto ludo nedavno dosao sam na mjesto s autom gdje svaki dan i noc pusim ( tacnije na to mjesto dolazim oko 1 godinu ) i sjedili smo pusili i pusili dok nismo otisli do vraga kada smo krenuli dosao sam do izlaza i ima lijevo desno i vjerujte mi da nisam mogao skontati gdje da ja skrenem sve je bilo tako cudno kao da sam prvi puta tu stao sam i cekao dok mi cura nije rekla: "sta ti je" a ja sam onda pukao od smijeha :D
 
27.12.2010
0
0
0
35
Kunem se,da je sve sto cu da napisem,tacno.Pusio sam iskljucivo Marihuanu bez ikakvog mesanja sa alkoholom ili nekim drugim drogama!
Dok sam pusio dzoint sve je bilo ok,medjutim kada sam povukao poslednji dim video sam demona u obliku dima koji ulazi u mene!Obuzeo me je odjednom ekstremno jak i neprijatan osecaj straha koji nisam osetio nikad u svom zivotu,toliko jak da sam mislio da cu da umrem u roku od 5min!Glavu kao da mi je neko stego sa sraf cvinglom!Drugarima sam odmah rekao da mi nije dobro,ali ne u smislu da mi je muka nego da sam doziveo nesto strasno!Oni su poceli da se smeju i pricaju mi da popijem sok i iskuliram,nisu me shvatali ozbiljno!Medjutim kada sa osetio da nesto kontrolise moje telo i um poceo sam da se borim protiv toga u sebi!Demon me je pitao- jel znas ti ko sam ja?Moj odgovor je bio -znam,posto sam shvatio o cemu se radi!Rekao je posto znas sada ces osetiti kako je biti spusten u dubine pakla!Poceo sam da pravim frku i pricam drugarima da mi je mnogo lose i da moram da izadjem napolje na vazduh!Drugar je posao sa mnom i kada sam izasao napolje bilo mi je jos gore,umio sam se pa sam opet izasao napolje i nista mi nije pomoglo!Demon se onda opet javio i rekao da mi nista to nece pomoci!Kada sam poceo da pricam drugaru sta mi se desava,i kada je on video da sam mrtav ozbiljan(da sam beo ko krpa) oduzeo se i on!Srce mi je toliko jako i brzo lupalo da sam mogao da ga cujem!Poceo sam da se molim Bogu i proklinjem dan kad sam zapalio dzoint u svom zivotu!Poceo je da mi prolazi ceo zivot ispred ociju kao film,i tad sam pomislio to je to umirem!Drugaru sam poceo da pricam stvari kao da se oprastam od njega i osecao sam kako se gusim!On se tad usro,poceo je da mi prica kako vidi da mi nije dobro i da ce da me vodi u bolnicu!Ja sam to odbio i rekao sam mu kako moram da legnem negde u tisini i da se smirim!Tako smo i uradili,on je sedeo pored mene i pricao mi da to ne moze vecno da traje i da kad me pusti trava bice mi bolje!Medjuti tad kad sam legao doziveo sam i video takve strahote da sam razmisljo dal cu nekad u zivotu,ako ostanem ziv,da predjem ulicu van pesackog a kamoli da pusim travu!Njima sam stalno prico da vise nikad ne puse travu!To me je tako drzalo sve dok se na kraju nisam onesvestio!Budim se i vidim da mi je bolje ali sam i dalje osamucen,ustao sam otisao do frizidera da malo nesto jedem iza sebe sam cuo sapat -jel si video!Okrenuo sam se i video da nema nikog,osetio sam kao da se to udaljava od mene i tada sam odjednom bio kao nov!VERUJTE da je ovo KRATKO objasnjenje sta se meni to vece sve desilo!Ne bih savetovao nikom da pusi Marihuanu niti uzima bilo koju drgou,jer je ovo sto se meni desilo njeno pravo LICE!