Najludji tripovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Opisite vasa najludja i najbolja osecanja, dali je to bilo prilikom seksa ili neke dobre zurke.......

Prenesite nama vase dobro iskustvo :D
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
evo kad je vec premjestena tema, a bas mi se juce dogodilo jedno od najljepsih iskustava na travi, da odgovorim ukratko...
Prepusio sam se kod frenda sinoc, i to smo prvo duvali na lulicu (kupih onu space look u smart-u), a onda smotali jednu bez duhana a debelu ... bilo nas je troje i ubili se... i sad ono najzanimljivije, kad sam se vracao doma, prvi put sam imao vizualne halucinacije na vutri, nis ekstremno kao na nekoj kemiji (mada nebih znao kako je to), al recimo slika koju sam vidio van tramvaja, automobilske gume, svjetla itd. su se savijali u ritmu mjuze koju sam slusao, i to je izgledalo kao da se smijese... i bas sam uzivao, jedina briga mi je bila da cu prepoznati stanicu na kojoj silazim :D
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Pozdrav za mrtvog vutragenja. ljudi opusteno, pricajte nam vasa iskustva, dobra osecanja, vasa misljenja, mi smo tu zbog vas.......

Mi volimo vutru, leba,,,,,,,
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Mislim da nema sanse da napusen zaspis... Ja ako puknem nesto u 12, do 4 nema spavanja ali ako je stond-vutra spavacu ceo dan.

nego? sta bodu ovi? kako to mrtav vutragenjo?

Ova tema je izbodena i offtopic ovo nema veze s vezom... alo admini...

Sad sam mrtav i ludo mi je

Svi su ovde uglavnom mrtvi i ludo im je i zamisli da svi non-stop pisu to i ponavljaju... Pisao sam i ja ali napisem i jos nesto sto vredi...
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
ja sam imala to :goMno: od tripa i prepala sam se nasmrt.trajalo je oko sat vremena a bilo je da sam zaboravljala sve unazad po 5 minuta a rasvescivala se 6-og minuta radeci najgluplje moguce stvari na najglupljim mogucim mestima.osvestim se i vidim visim preko terase ! userem se od straha vratim se u sobu pitajuci se otkud ja na terasi,a Nidza sedi na krevetu i kida se od smeha.sledeci put kad osetim da sam svesna pravim brodic od papira na mashini u kupatilu ne secajuci se kako sam uopste izasla iz sobe i dosla tu.
naravno,sve vreme se uzasno smejem.
kad je sve to proslo,jedva sam se vratila kuci,ustvari Nidza me odveo.
ne mogu da kazem da li je bilo lose ili dobro
 
28.08.2006
0
0
0
neurotransmiter je napisao(la):
ja sam imala to :goMno: od tripa i prepala sam se nasmrt.trajalo je oko sat vremena a bilo je da sam zaboravljala sve unazad po 5 minuta a rasvescivala se 6-og minuta radeci najgluplje moguce stvari na najglupljim mogucim mestima.osvestim se i vidim visim preko terase ! userem se od straha vratim se u sobu pitajuci se otkud ja na terasi,a Nidza sedi na krevetu i kida se od smeha.sledeci put kad osetim da sam svesna pravim brodic od papira na mashini u kupatilu ne secajuci se kako sam uopste izasla iz sobe i dosla tu.
naravno,sve vreme se uzasno smejem.
kad je sve to proslo,jedva sam se vratila kuci,ustvari Nidza me odveo.
ne mogu da kazem da li je bilo lose ili dobro

stvarno, ovo gore napisano na travi nije moguce.
koliko god da se napusim uvek mogu da se kontrolisem .. a po tvojoj prici, odes ubijes coveka, i posle se pitas otkud ovaj mrtav covek ovde, i odakle ovaj krvav noz u mojoj ruci :? :lol:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Moje isprike zbog oftopika...

Ovaj...vidim da "neki" ovdje nisu proèital pravilnik, a to se posebno odnosi na èlan 12i. btw - ovo nije sluèaj samo na ovoj temi, svako malo naiðem na neka "kemijanja"...ccc...cc...c...

12. Stop hemijskim drogama

Vutra.Org propagira obrazovanje ljudi u vezi Marihuane kao i legalizaciju iste. Iako na našem sajtu možete naæi par tekstova o hemijskim drogama, strogo je zabranjeno (pogotovo na forumu) bilo kakvo diskutovanje u vezi hemijskih droga jer to može loše uticati na reputaciju našeg sajta, a mi to ne želimo. Kršenje ovog èlana pravilnika povlaèi moderaciju vaših poruka pa èak i trajno banovanje sa foruma.
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
MiGi je napisao(la):
dali ste se nekad uspavljivali napusheni?probajte to morate da skontate...

hah, mislim da je 90% mojih napusavanja zavrsilo odlaskom u krevet, u naravno napusenom stanju... valjda zato sto najcesce pusimo navecer, vrijeme kad se ekipa najcesce okuplja....
A pored toga dosta cesto kuliram solo doma, dodjem doma s posla i zapalim jedan dzoks prije spavanja... nikad ne zaspem ljepse nego na vuji, jednostavno mi radi ono sto mi treba, ako hocu zajebanciju onda nisam ni umoran, ako pak zelim spavati, zaspat cu bez najmanjeg problema, i to u 15 sekundi.
postujte vuju, naucite ju razumjeti, i nece biti problema sa spavanjem.
Sto se snova tice, ponekat ih se uopce nesjecam, a nekad znaju biti prebolesni...
cheers!
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Hepi_žirafons je napisao(la):
Ovaj...vidim da "neki" ovdje nisu proèital pravilnik,

Ono sto sam ja uzela je hashish,jeste da sam ja skromno upoznata sa drogama jer u principu nisam korisnik ali zar to nije neka smola iz stabla marihuane? tako je i izgledalo,mala kockica koju smo sasitnili,pomesali sa duvanom i pushili.
e sad,ako je to hemija onda se izvinjavam na krsenju pravilnika. :roll:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
neurotransmiter je napisao(la):
Hepi_žirafons je napisao(la):
Ovaj...vidim da "neki" ovdje nisu proèital pravilnik,

Ono sto sam ja uzela je hashish,jeste da sam ja skromno upoznata sa drogama jer u principu nisam korisnik ali zar to nije neka smola iz stabla marihuane? tako je i izgledalo,mala kockica koju smo sasitnili,pomesali sa duvanom i pushili.
e sad,ako je to hemija onda se izvinjavam na krsenju pravilnika. :roll:

Sa tvoje strane sve okej, nas je malo previše izmiksala vulja...hehe. Proèitah "trip" pa to krivo protumaèih...
Izvinjavam se! :wink: