Najpovoljniji seedbank !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
Bok!
Zanima me koji su najpovoljniji seedbankovi posto je sad recesija i tak! Molim vas raspisite se o toj temi da pomognemo naci najpovoljnije sjemenke :love001:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Najjeftinije može biti "mačak u vreči",ponekad je jeftina kupnja najskuplja kupnja. Mandala je među najjeftinijima a dim je večinom odličan,ali za klijanje i mnogo ženki ne garantiram,to je uvijek lutrija s regularnim. Zadnji hashbarry od 10 regularnih proklijalo 6,od tog jedna ženka pa ti vidi.No isplatilo se dati 20€ za jednu ženku i 20-30g predobre vutre na kraju.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Klikneš na reklamu u gornjem lijevom kutu ekrana gdje piše Alien grow shop i odabereš tamo seedbank pa si pogledaš cijene...ne vidim čemu ovakva tema...ali stvarno...zapitaj se malo...???
BTW,meni se još naj povoljniji seedbank pokazao Domaja seeds d.o.o.
:lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nene, tema je čisto ok...

ja osobno ne preferiram ništa osim svojeg domaćeg "seedbanka"
razno razni miksevi svega živoga..

trenutno imam nešto od ghs-a, to ću morat testirat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Yi_

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
weberjohn2 je napisao(la):
Pa da ljudi vide i debatiraju koji je dobar seedbank osim vaseg sponzora.
Tema je bzvz,a Alien nije seedbank,nego shop koji ima ponudu iz puno seed banki...
Ima korisna tema o klijavosti u kojoj bi i mogli stvarno početi (ovo je i samo kritika) stavljat dojmove i debatirati,a ova je za groblje...
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
joj kak mrzim kad se uvijek nade neki cica koji pametuje i cijepidlaci. Ovako ljudi na ovom forumu su mi jako pomogli i zahvalan sam im do groba. Posto ne volim samo rec hvala i jebite se, volim bar malo uzvratiti pa da kazem u Nirvana seedbanku imate bodove koje mozete skupljati, 100 bodova vam je 1 euro i opciju weekend whoper tj. skoro svaki vikend je veliki popust. tako npr. ovaj vikend ste mogli kupiti 20 sjemenki vrijednih 40 i nesto eura za "samo" 25 e. Evo ova tema je bila otvorena pa da si lijepo dajemo savjete i kazemo di je koji popust i sl. Pusahttp://www.rollitup.org/seedbank-reviews/404340-nirvana-weekend-whopper-has-papaya.html

http://www.rollitup.org/seedbank-reviews/404340-nirvana-weekend-whopper-has-papaya.html

 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
:eek:hno:...reklama...:eek:hno:
Eto vidiš,ovaj čića što cjepidlaći je pročitao pravilnik foruma za razliku od čiće koji bi pomogao (svaka čast),ali to radi na krivi način.
Kad Nirvana bude sponzor foruma,onda će se moći i ovako pisati o njima...do tada,samo Alien i njihova ponuda u ovom smislu,a ostali samo u obliku dojmova,na žalost.