najveci problem tokom uzgoja koji moze da te snadje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
DEDE je napisao(la):
Pozz


Pa gde je tvoj sajt kad mozes ublizini sa familijom setati.

sjednem u auto i dovezemo se blizu sajta i tu setamo, putem, onim istim kojim moram da dodjem do sajta. Ubedjen sam da i ostali groweri koriste putnu infrastrukturu koliko toliko. Ono, i ja bih helikopterom ali mi je u kvaru ;) Moj sajt je u divljini, ali nikad ne znas... jutros sam opet bio i od sajta desetak metara pronasao vno-go ljudsko. Mogu samo da racunam da nisu nabasali bas na nju, da su bili neki seljaci ili cigani, uteha mi i nije neka... :( a vutragenjo, pitanje je da li bi bas cucali pored biljke ili bi malo cucali pa od smoreza malo prosetali, oni za cekalicu tamo moraju da budu satima ako ne danima. Evo ovako, od kako sam poceo ovu temu , do sad sam bio tri puta, nadam se da bi vala do sad pao ako sam provaljen (izem ti utehu) :)
 
26.04.2009
53
6
8
41
RockOfAges je napisao(la):
sjednem u auto i dovezemo se blizu sajta i tu setamo, putem, onim istim kojim moram da dodjem do sajta. Ubedjen sam da i ostali groweri koriste putnu infrastrukturu koliko toliko. Ono, i ja bih helikopterom ali mi je u kvaru ;) Moj sajt je u divljini, ali nikad ne znas... jutros sam opet bio i od sajta desetak metara pronasao vno-go ljudsko. Mogu samo da racunam da nisu nabasali bas na nju, da su bili neki seljaci ili cigani, uteha mi i nije neka... :( a vutragenjo, pitanje je da li bi bas cucali pored biljke ili bi malo cucali pa od smoreza malo prosetali, oni za cekalicu tamo moraju da budu satima ako ne danima. Evo ovako, od kako sam poceo ovu temu , do sad sam bio tri puta, nadam se da bi vala do sad pao ako sam provaljen (izem ti utehu) :)
Ma opusteno...to se neki seljak najeo lubenica...sportski se obuci,flasu vode sa sobom i pre sajta 100 metara pocnes lagano da trckaras i onda kao da mokris pridjes sajtu al nikad u istim patikama(otisak)ili cukicu sa sobom,devojku,zenu .... polako,nije paranoja ako neznaju seljaci da varis...!Za mene znaju,al ih opet magarcim,oni koji me nevole njima stavim biljke u njihove kukuruze,ako nesto bude nisam ja majke mi(obilazim nocu).Opusteno niko nemoze dokazati da su tvoje ako nemaju neki dokaz(otiske,prsta,cipele il pikavac tvoj il nesto slicno)!!!! Samo polako i pribrano,stani oslusni,dobro pogledaj...
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Ma zajebi ti to sve u qurac, ne isplati se robijat za 300g marihuane, imaš 2 opcije: ili više nikad ne idi tamo ili ih nekako presadi na drugi sajt, jbg znam da su velike i da je to velik stres, ali opet, bolje da biljke dožive stres, nego da ti robijaš....
By the way, plavi uopće ne moraju biti tamo, mogu te izdaleka snimit, mogu postavit kameru da stalno snima, mogu te slikat, snimit ili bilo šta a da ti to i ne znaš, pa si onda hebo ježa, mogu šta hoće...
Uglavnom, na tom sajtu ti NEMA BUDUĆNOSTI!!!! Presađuj to što prije čovječe
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
nista novo, opet prosetao i nisam nikoga video. Zalio sam u 4 izjutra tako da ne moram da idem bar 4-5-6 dana. Tamo na sajtu imam 3 biljke, najverovatnije cu da presadim onu koja je najeksponiranija (jer dve su jos vise zavucene, srećom, to su oni Holanđani koje sam pomenuo), a ako ne budem mogao, stradace (izvadicu je i prežaliti, mada je najlepša). Paranoja je učinila svoje ... :( Pada mi na pamet da prilaz sajtu oskrnavim nekim otpadom (biorazgradivim , naravno) ali se bojim da ne navučem neke mlade ekologe, ujedinjene nacije ili izviđače :)

Elem, imam jos dve domacice na drugom sajtu koje su gotovo sigurne. Oivičene su gustim grmljem, svaki put se dobro izgrebem kad prolazim, mada se to na slici ne vidi. Evo jedne od njih:

http://img20.imageshack.us/img20/3203/img1365fh.th.jpg

Nikakav trening, samo presadjena kad je dohvatila desetak cm, zalivana je rečnom vodom (reka je čista), ponekad hranjena. Zabodena u rupu napunjenu sa 20 litara neke kupovne zemlje koja nije losa (video sam i boljih) pomešane sa peskom i stiroporom , tamo negde krajem maja/pocetkom juna, zalivao je na 4 dana kad su najvece vrucine, a kad nisu idem i na 7 dana. Taman kad se maaaaaalo obesi, tako uvek radim. Sunca je u julu imala od kako svane pa do sat vremena pred zalazak, a ovih dana od kako svane pa do nekih 5 sati. Sporadicno je bivala u senci od retkih okolnih krošnji. Miriše na ZLO

Ova druga što sam je pomenuo , nije baš reprezentativna jer, iako je blizu ovoj, nisam bio u mogućnosti da je često zalivam, tako da sam joj skinuo dosta donjih listova u jednom momentu kad sam video da su joj se listovi obesili, tripujem da onda uspeva da odrzi vlagu za gornje listove jer je u međuvremenu razvila koren pa ne moram da često idem. Tako sam u životu uradio nekoliko puta, nadam se da iskusniji ne misle da je ovo glupost. Kako god, meni se čini da mi ovo radi posao
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
Ne, jos su tamo. Nasao sam ljudsko vnogo na 2 metra od njih. Morao je gledati u njih kad je vrsio radnju. Ostalo mi je da se nadam da nije prepoznata. Guram i dalje, idem da zalivam jednom po danu, jednom po noci, dolazim sa razlicitih strana da neko ne provali pattern. Ako me uhvate na sajtu skinucu gace pa cu i ja rec da ser*m. Ne znam samo sta da kazem zasto nosim 20 litara vode, hehehehehe, uzas. Navikao sam se na strah, izabrao sam lose mesto, sta da radim. Na drugom sajtu mi crkava biljoza, ako ove maknem necu imati nista. Bas me maler poterao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Brate, Ja sam prvi put sadio na balkonu a fala bogu imam porodicu sve pozavrsavali fakultete i rade po skolama a zive kucu uz moje pa da me ne prijave... :) Ja ih secnem ni cvijet nisu bacile, narasle do kraja ograde i ja ih capnem... Prosle godine posadim opet u nekoj sumi na malom komadu zemlje izmedju 2 BARE :D EXTRA mjesto... Ni zalivat ne trebam... Nego skontaj tripa, radio sam sa jednim likom i od malo se hvalisao i dodje mi do jednoj kolege iz osnovne, kad jedan dan ja radim i taj kolega mi dodje i kaze brate prica se da si posadio. samo da ti javim da se cuvas.... Ma stari ja odem i pocupam je i bacim sve... Jer tebra ostani radije van CUZE pa sledece godine gruni opet nego da najebes pa onda neces moci to da pokusas tek za 4-5 god... :D moj prijateljski savjet (PRESADI AKO MOZES A AKO NE ONDA MANI SE TOGA) :D Pozdrav i sretno... Nisi se dugo javljao, javi imal sta...
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
U fotogaleriji je slika biljke koja mi je u pozaru izgorjela. Ovaj sajt na koji se zalim mi je jedini, za sad nisam uhapsen ;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......tebi je zivot stvarno dosadan kad nemas pametnije posla od maltretiranja moderatora na jednom forumu......:eek:hno:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ne, ne, ne......bio je neki nesporazum i vrijedanja sa strane drugog clana koji je banan, pa se sad vise ni ne vide njegovi postovi jer su izbrisani......njega je islo.....
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Ako te ulove dok spuštaš hlaće , sa 20 litara vode u kantama kraj biljki , reci da ti vjera ne dozvoljava brisat prištavicu sa WC papirom . :sun2:
 

dkuivtauj

Banned
Banovan
25.08.2011
0
0
0
100
sta je genjo????

nemozes da odgovoris????

tako sam i mislila!!!

nemoj da lazes javnost!!!!!!

dokazi svima lepo da nezaradjujes pa ugasi forum!!!!!!!

ajd sad mozes da me banujes kao i vecinu clanova!

nastavi s radom....






samo zarada je bitnaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!







p.s. na ovoj ip adresi se nalazi vas sajt 208.79.232.245

pa neka se policija malo poigra!!!!!ahahahahahaha

toliko o sigurnosti.....
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Malo je kasno, ali mozda nekom posluzi jednog dana.

Prvo: Vutragenjo nazalost nemas pravo da ce ga cekat na sajtu..oni prvo moraju pronjuskat da pokusaju skontat ko se to u grmu krije jel..njima je svaki korak unaprijed isplaniran..znaci prvo ce te neko vrijeme pratiti, skontat koliko cesto ides tamo i onda bum u glavu..

Drugo: Rjesenje, prijatelj mi preporucio jer je navodno tako skonto gamad blizu svog sajta i proso bez problema, (znaci nije iz iskustva jer ja volim pricat iz iskustva, a sa pajkanima ga malo imam nazalost :p ) je vrlo jednostavno..pas..cuko..ili kako god ocete..to je zivotinja koja ce zalajat cim nanjusi nekoga u blizini..ili ce se uznemirit, kako god, ako imate psa znate kako se ponasa kad je nervozan i uznemiren..stvarno neznam dali bi to funkcioniralo, ali da zvuci dobro morate priznat da zvuci..eto :)