najveci problem tokom uzgoja koji moze da te snadje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
e to se meni desilo, odjednom je blizu sajta postalo prometno!!!
video sam 2 lika sportski obucena. Molim boga da su neki rekreativci, a bojim se da su mladi inspektori koji su provalili sajt pa me cekaju!!! :) :) :) paranoja me satire. Znam da ne mora nista da znaci ali bas me frka. Setao sam blizu sajta sa porodicom i nisu obratili paznju na mene i znam da sigurno nemaju resursa da zbog tri biljke 24 sata tu cekaju ko budale ali ko zna... te tri biljke su jedna domacica (krasotnica prava, zenka koja mirise na 5 metara a tek je pocela da cveta, mirise na neki ludi zacin sa prstohvatom egzoticnog voca), jedan northern lights malo kasno posadjen i AK47. Poludecu :( znam da ovde ne moze niko da te savetuje sta da radis, ali nemam druga kojem mogu da se izjadam :sadbanana:
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
Bili su na recimo 20 metara od sajta. Sinoc sam tuda prosetao opet sa porodicom i nije bilo nikoga. Uspeo sam da skoknem cak i do biljoza pod izgovorom da idem da se olaksam. Djeluju ok, netaknute. Jesu li videli i provalili pojma nemam ali znam da me paranoja ubi. Imam ja muda da idem, ali je pitanje gde je granica izmedju muda i ludosti. Najgore mi je sto su ova dva lika delovali kao da se smaraju tu i kao da su protiv svoje volje u okolini, ono, obesili se i onako za sebe nesto mrmljaju... samo sam cekao motorole da se oglase, bar da jesu pa da znam na cemu sam. Ovako nit da idem nit da ih ostavim. Imam jos jedan sajt, tamo su mi dve domacice, isto zenke, jedna od 1.8metara, druga oko metar, nije problem , bice nesto za zimu, ali ove mi je zao neopisivo. Tamo su mi dva prva stranca u zivotu :( buaaaaaaaaaa
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Ma ok samo lagano,ako kazes da si tuda setao sa porodicom u blizini znaci da nije cudna pojava setati tamo.Nastavi svaki dan setati ili trckarati tuda i ako ne skuzis slicnu pojavu kao neki dan,onda sve 5
Mozda su samo neki obicni prolaznici bili...
Samo opet sranje i ako su obicni prolaznici skuzili mogu doci da ih poseku za njh jbg...
No ako narednih dana sve bude uredu i ne vidis nikoga,kad nastavis ici na sajt,postavi male zamkice okolo da tacno znas kad dodjes sledeci put dal je neko bio :thumb:

Enjoy
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
vidis zamkice i nisu losa ideja. Naucis me kako? moze li macka ili zec da je spizdi pa da se jos gore istripujem? uhhhh... :(
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Hahaha
Mogu i macka i zec da ih spizde :p
Stavljas neke duge a tanke grane ili ti sibe sto bi neki rekli :) na put kojim se moze doci do sajta,u visini iznad kolena;tako da macka i zec mogu proci bez da ih pomere al ne i covek :eyebrows:

Dok sam bio mladji jednom sam provalio da mi je neko bio na sajtu,pa sam na jedina 2 prolaza kuda su mogli doci(a da se to koliko toliko ne vidi na prvi pogled) uvek posipao dosta vode(imao sam izvor blizu) i tako sam jednom nasao otisak cipele al nisam nasao bijlke jbg :(
Svasta se moze praviti samo razmisli malo...
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Pa toooo majstore, upravo to ja radim, sajt sam našao takav da ima samo jedan ulaz, a okolo šikara i šiblje nemoguće za čovjeka proći i tim jedinim putem na nekoliko mjesta fiksirao šiblje kao znakove na način koji samo ja znam kako stoji i to da ga vjetar ne poremeti itd, a ako čovjed dođe, ne može a da ne pokida šiblje i ako nastavi i nađe biljku, više ne može vratiti šiblje kako je bilo jer ni ne zna kako je bilo jer nije obraćao pažnju na detalje dok nije znao da je u blizina biljka, tako da ti to djeluje 99.9999% (ništa nije 100% na ovom svijetu). U 5. mjesecu imao sam drugi sajt i "prijatelj" me vidio tamo i rekao da me skonto šta radim i ja odem tamo i vidim svoje znakove od šiblja poremećene i lijepo presadim biljke na novi sajt i sad idem samo noću i svaki put znam da nitko još nije bio i molim Boga da tako i ostane i napokon mirno spavam :))))
Možda je u tvom slučaju kasno došla ova informacija, ali nagodinu možeš imat sajt i znati svaki put jel netko bio ili ne - MOGUĆE JE.
Ajde sretno i pamet u glavu
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Svaki pravi grow out mor imati i svoju paranoičnu stranu.Nemoj se zezati nego promotri malo narednih dva-tri,4,5 dana....pa polako.Ja npr. volim kad na rukama i licu osjetim paučinu :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
nema većeg adrenalina nego kad si na sajtu i čuješ šuškanje lišća na 15 metara od sebe. sreća da je gusto grmlje pa me susjed nije vidio. sjekao je kolce za rajčice i približio se do sajta na 5 metara a ja sjedim sakriven u trnju i jedva dišem, gledam šta će bit i oće li naletit na mene...
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
nema većeg adrenalina nego kad si na sajtu i čuješ šuškanje lišća na 15 metara od sebe. sreća da je gusto grmlje pa me susjed nije vidio. sjekao je kolce za rajčice i približio se do sajta na 5 metara a ja sjedim sakriven u trnju i jedva dišem, gledam šta će bit i oće li naletit na mene...
uh,ovo je bilo gusto :)) MOgu misliti,slican trip sam imao,nisam znao kuda cu,sta reci,koji izgovor u sekundi...cujem kako se priblizava,tu je negde odmah ispred mene,kad ono moj ker,nanjusio trag i dosao za mnom. Hladan znoj me oblio,ebo sam mu sve po spisku:0

A Rock,ti nema sta da rizikujes...ostavi ih tu gde jesu,kise su napadale...mirane su neko vreme. bar 15 dana nemas potrebe da prilazis. Ako je neko primetio,ne mozes mu nista. Nadaj se samo da si se ubacio. Sretno
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
Kod mene kisa nije padala, ja moram zalit u ovih 2-3 dana. Otisao sam opet do sajta sam, prosetao, i kako me paranoja drma, zakleo bi se da sam video nekoga ko se ispred mene sakrio :( jbm mu mater, mozda je bio i pas lutalica, ali bas mi ne mirise na dobro :( a senzapieta: jesam tuda setao sa porodicom, ali sigurno smo jedina porodica koja je tuda ikad prosetala :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
obuci se i ti sportski pa trči tuda i onda samo odjednom nestani u žbunju, zaleti se u sajt da te nitko ne vidi...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Paranoja je dobra stvar,tjera nas na razmišljanje na to da nebudemo napušeni JUNKY-i bez brige i pameti,nema mi goreg nego kad netko padne zbog gluposti i bahatosti,
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Kakva vas paranoja hvata, al sto kazete opreznosti nikad dosta. A ja paranoisem sa mojim indorom, dali se cuje dali mirise, jer sumlja neko. Vidim da vi koji sadite napolju imate mnogo vise straha. I neka treba to tako bolje to nego da te privode i nedaj boze sud ili zatvor.
Pa gde je tvoj sajt kad mozes ublizini sa familijom setati. Da nisi pogresan mozda izabrao, kod je tolika frekfencija ljudi. Ako nastavis tako dalje srcka ce te strefiti ili nesto gore.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
kakve paranoje a ovo ljeto padaju i "plantaže" a boga mi i dileri...pa prijeizborno vrijeme je sad....pa sad bi oni svoje mame uhitili....PAZITE SE da nedođete tim smradovima u ruke....
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja mislim da ako neko zeli da te saceka sacekat ce te na sajtu a ne ispred sajta da ih vidis kako te vrebaju i cekaju. Dobro su ti rekli da ostavis neke sigurne zamke da znas da je tu neko bio. Moze i neki tanki konac pa ga zavezi od grane do grane na visini koljena.