Nakon koliko jointova dnevno se može reći da si ovisan?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Ja nemogu definirat vutru ako ju pusim svaki dan kao ovisnot ili naviku jer je jednostavno slicno..Volim zapalit uvijek đoks kad ima a kad nema nema,bit ce :) osim toga netrebamo stalno biti high,mozak je mocna stvar i samo pozitivno razmisljanje ..
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ovakvih tema jos uvek ima a skoro da sam zaboravio na njih. Paa...dovoljna je samo jedna buksna i zavistan si do samog kraja. Cuo sam da se jedan decko iz Arizone izvukao. Da ga nisu zgazila ambulatna kola kada se predozirao,ceo zivot bi proveo kao zavisnik. Strasan je svet Droga.
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Mislim da se mozemo navuci na ganju onoliko koliko joj mi sami to dopustimo,tojest koliko si umislimo u glavi da ne mozemo bez nje.
Psihicka ovisnost se moze javiti vrlo lako,i onda sami sebe ubedjujemo kako smo u banani jer sto nemamo za dzoint.Secam se kad sam bio klinac pljugao sam ko lud,ne zna se broj dzointa niti grama koje sam mogao ispusiti u samo jednom danu.Medjutim nakon 1ogod. svakodnevnog duvanja sam bio stao,odselio sam se i nije mi bila primarna stvar u novoj okolini trazit ganju;tako da sam bio prestao duvati dobrih 5god. a u nekim momentima sam imao priliku.Tako da sam se lepo istrenirai i skuzio svoj karakter,ne mogu se navuci.
Mada nakon tih godina kada sam opet poceo duvati,shvatio sam da cu duvati do kraja zivota,ali ne kao ranije.Zadnje vreme znam imati doma po 20-30-50gr. i da ne zapalim danima.
 
26.04.2009
53
6
8
41
Bjelac je napisao(la):
ja mislim da moras da popusis bar pola kile u mesec-dva XD

e onda si ovisan, al ne i travi nego o duhanu kojim si solio...

li fino pusis cistaka i nisi ovisan XD
NIkad nemozes biti ovisan( SAMO GAJIS LJUBAV PREMA BILJCI)ja je volim od 1997god.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ako spržite 20-30 jointova dnevno-niste bas cool, ili vam je život prazan-uradite nesto za sebe i svoj život.Nek žiža bude prije svega gust,ugodjaj,ćeif.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Citiram onog lika iz "Super High me" kad prvo nije smio pušiti mjesec dana: " Nisam ovisan o travi, samo što razmišljam o njoj konstantno! "

Ja bi to također nazvao ljubavlju prema biljci i grow kao hobby koji me istinski ispunjava i smiruje....
 
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
He-Man je napisao(la):
Cak i ako se prisilis da ne pusis a svejedno razmisljas o tom citav dan opet nije to to.
Recimo ja sada imam 200g u teglama i uopce me trenutno nepuca niti zelja niti nagon neki da idem zapalit.
A i da me ova tema nije podsjetila da imam stash u teglama nebi uopce niti razmisljao o tom a i evo vec sada ne razmisljam o vutri
nego se mislim jeli mi ostao koji sladoled u skrinji od jucer :icon_lol:

Meni kad je frizider pun jagoda, nekako mi se ne jedu. Kad ih nema, dodje zelja strasno. Da ja imam tu kolicinu ne bi bio toliko opterecen verovatno. Ovako, svaki dan cimanje i lupanje glave o tome od koga, kad i s' kojim parama... Pa te iscima ortak, a onda zelja jos vise dodje. Nego ortak, ako se tebi ne pusi sheruj :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Naravno da ne postoji ovisnost,ali postajes narkoman duvanjem puno grama dnevno.Ja nekad smlatim i po 15 komada dnevno a volio bi da mogu stalno.Moja zelja je da imam neograniceno puno dima raznih sorti i da svaki dan budem narokan,to mozda i bude ako u ovoj smrdljivoj zemlji postane legalno.Ja to ne bi nazvao prazninom u zivotu kao sto je Slo era rekao nego mislim da je jedino to ostalo pravilno u ovom svijetu,mislim ovo je lijek i ne moze naskodit ali mozes puknut da li si sam kriv ili je to stvarno dobra vutra,misli da na to pitanje nikad necemo saznat odgovor...
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
OVA TEMA JE totalno nebitna jer mi razgovaramo o njoj svi smo deo vutra org samo PRASITE koliko vam dusa pozeli
 
30.05.2012
10
0
0
34
SLO-Era je napisao(la):
Ako spržite 20-30 jointova dnevno-niste bas cool, ili vam je život prazan-uradite nesto za sebe i svoj život.Nek žiža bude prije svega gust,ugodjaj,ćeif.
Tocno to 20-30 bi bilo stvarno pretjerivanje ali pusenje ganđe uz sportove,poslije posla,umora,cini savrsen osjecaj opustenosti i zadovoljstva i jednostavno te ispuni pozitivom barem ja sam se podosta vezao sa ganđom jer svaki problem koi sam imo na ganđi sam uspio rijesiti i uspio sam mnogo toga, ovisnost moze biti ako si napravis to u glavi da nemozes sekunde bez vutre ali jednostavno ove 2 godine otkad pusim nemogu pozaliti ni jedan trenutak jel mi je donijelo samo dobro :))
 
15.06.2012
42
15
8
33
ahahahahahaha :ludak:ludak
citam komentare i crkavam od smeha :ridinghorse:
nikada nisam preterivao sa buksnama ,znao sam imati lepe kolicine a da ne zapalim ni jedan dzoint po nedelju dana :) ,u mesec dana izgotivim dva tri puta max sa odabranom ekipicom i kuliana ,desi mi se da prodje i po mesec a da ne zapalim , licno slozio bih se sa nekim od predhodnih kolega sa foruma da swe preko dve buksne nedeljno je wec malo vise i bezanje od realnosti :) ,ali isto tako bih se slozio da trava nije nesto za cim ces da kriziras u koliko ga nestane (krize tipa ,kao skidanje sa dopa i ostalih jacih droga ) ,tako da swe zawisi do karaktera i labilnosti osobe u principu :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Vidim tipka V ti odlično radi, stoga nema potrebe pisati W na mjestima predviđenim za V.
Pa da ne bih prekršio svoje obećanje dobio si 5 poena u trajanju dva mjeseca. =)
Svaki slijedeći post s krivim V(V) donosi duplo bodova od prethodnog. ;)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
He-Man je napisao(la):
Vidim tipka V ti odlično radi, stoga nema potrebe pisati W na mjestima predviđenim za V.
Pa da ne bih prekršio svoje obećanje dobio si 5 poena u trajanju dva mjeseca. =)
Svaki slijedeći post s krivim V(V) donosi duplo bodova od prethodnog. ;)

Hahaha koji car