Nakon koliko jointova dnevno se može reći da si ovisan?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.01.2013
7
1
0
32
Meni se cesto desavalo da osetim onako kao mrezu u plucima i da ne mogu da uzdhanem punim plucima al to samo na kratko, par sekundi, nesanicu sam imao stalno kad sam pravio pauzu....krizirao nikad,osim ako se jako iznerviram od ranog jutra pa onda budem nervozan ceo dan dok se ne napusim :) ...inace to je bilo pre godinu dve kad sam pusio dosta odp. 10g dnevno.

He-Man odg. pa naravno kad imas pune tegle i boli te uvo, znas da ces imati kad god pozelis hehe.

P.S. cenim da si navucen ako pusis dosta vise, nego sto osecas da ti je potrebno...

ako neko ume nek mi spoji postove ja ne mogu da provalim i dalje kako se to radi...
 

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
2 u jutro , 2 popodne , 2 pred spavanje .. vec mjesecima ! :*
.. doduse djelim ih sa drugom , jer mi nije gust sam pusit.
 
01.02.2013
19
0
0
52
Mora i mozak malo odmoriti a stari i najljepsi nacin je jednostavno..duvka
Ali ne treba zbog nje zapostaviti obaveze,ali smatram da ako covjek hoce moze svaki dan uskladit barem jednu vuspru da savlada :smoke18:
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
58
Svica
Panika je najcesce kad se blizi kraj,,,kad skuzis da sutra ili prekosutra vise nema ,,,ja sam znao onda rastegnut , od jednog tri napravit,, ,i pozabavit se nabavom,,ali ako nestane i nema ,,,e jebiga,,,nije neki veliki Frks,,,,ak najdes,ok,,ako ne ,,,isto ok ,,,ovisan more coek bit samo mentalno ,,,ma ko i kod cigareta,,pusis kolko imas,,kad nemas ili grizes nokte ili ostanes Cool i pricekas malo ,,,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čupčupava

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
Mogu tjednima da ne zapalin kad nema , a želja ko želja nema smisla se gristi iako je volimo do neba :)

Dok druga prica kad se ima , onda se doslovce ne staje i pali se od jutra do mraka ..Možda vise stete nego koristi , cili dani , tjedni , mjeseci u vegetaciji ^^ , Inace super za lito i kad nemas puno obaveza ...
 

Orange14

Aktivan Član
08.04.2013
51
15
0
Serbia
Daj bre...Za dan dunem 15 joka i sutra i narednih mesec dana ako necu necu i ako nema nema kakva zavisnot...Purnjam 5 god pa eo od kad sam se preselio 6 meseci nisam dunuo nista I onda neku opasnu red panamu bas mi je bio show program..hehe..Mislim da te polemike oko zavisnoti o vutri i...cista glupost...Ali moze da odvede necemu drugom zavisi i od ljudi oko tebe..Znaci dao sam ti moj primer o purnjanu 5dian i onda 6meseci nista to ti moze bit primer i za taj jedan dan dunes 10 i sutra te netera da dunes ponovo pozz :D
 
01.02.2013
19
0
0
52
orange14 kako kome...meni na primer prvo kad se probudim sto uradim ispusim frulu,u pocetku raznosilo me pola dzointa pa kasnije sa 2,3 momka 2,3 sad sam dosao do toga da me jedan cisti(100s) uradi tako da sam preso na skunk ali ne kazem da nije trebalo vremena,mnogomnogo vremena je proslo od tog prvog i kazem svakome da napravi sa vremena na vreme pauzu cisto da vidi da moze bez toga meni je na primer tesko ako sam bez vutre 2 dana a ne duze vreme ... :vb_kez:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
O ovisnosti ne bi pricao, rekli su mnogo pre mene a sto kaze pesma "..ako je covek budala postace i od cokolade ovisna..."
Mene zanima iskustvo dugogodisnjih smoukera, evo kad sam ja prvi grow skinuo imao sam za 25 dana
za pusiti i motao bi u podne jedan, dva i uvece za spavanje posle nekog vremena sam mnogo teze mogao da se napusim,
trebala je veca kolicina a ja nikad vise od 0.2-0.3 nisam stavljao i kad sprzim kdzo "haj" traje kratko,
naravno znam da je to zbog "tolerancije", mozak se navikne na to stanje pa me zanima sta vi radite kad dodje do toga,
ono pauza ili? Ovo ili sam stavio zato sto sam negde procitao da Stoner przi 20 gramica dnevno pa me zanima
npr iskustvo takvog lika, kontam ako przi tolko da ne pravi pauze ili pusi po ceo dan :D
 
11.05.2013
22
29
0
Mislim na vutru svaki dan i svaki dan je pušim, kad se nema potrudim se da ima.. a kad mi se ne puši jednostavno ne moram zapalit :)
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ma kakvu vi mrtvu ovisnost stalno spominjete??????
Evo ja sam nakon skoro 20tak godina reko da necu pusiti dok ne zavrsim grow i nemam nikakvih problema a i inace je poznato da nema ovisnosti u mare!
Znam sta je prava ovisnost,vjerujte mi i nebi nikome preporucio da prolazi kroz takve stvari!
Mogu slobodno reci da sam bio na rubu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Ovisnost je bolest i tako je treba tretirati. Neko je ovisan o poslu - ugrozena mu je egzistencija ako dobije otkaz, neko je ovisan o ljubavi - ce se besi ako ga partner ostavi, neko voli i ovisan je o kocki - jer mu kugla stalno bjezi niz brdo, neko je ovisan o alkoholu, travi itd., jer mu se ne svidja realnost u koju je zapao.
Vutra je poput magneta, privuci ce samo magneticne vrste celika, kod nemagneticnih nema te vrste privlacenja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
23.02.2008
1.048
1.455
188
Slazem se Papa ali staviti u isti kos zavisnost o alkoholu i travi besmisleno.
Psihicka zavisnost se moze javiti i od slatkisa(naime dokazano da stvaraju zavisnost),
internet zavisnost, tv, trening, sve je to vrsta zavisnost,
neko se navuce na travu kao laku drogu a neko pak
na politiku, fotelju i legalizovanu tableticu iz apoteke al ono svako bira svoj put :)

Kad se sire pogleda zavisnost kao zavisnost, svi smo mi pomalo zavisni
od necega, neko bolje balansira neko i ne balansira, al opet
vise verujem prirodi nego coveku tako da :passing-joint-smiley-emoticon: udji u krug i
opusti se :)

edit. evo priznajem navucen sam na travu, sad bolje spavam, bolje jedem, lepse se smejem,
bolje se osecam, ebg price of addictions :D hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and šaran

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
eto i ja 20 godina,bilo je tu i groznih perioda kad
je vutra bila na 2,3 mjestu,par black outa od po 6 mjeseci
i tako to.
valda nakon toga kad se malo otreseš od društva i izlazaka
i vutra je opet n1 i nemoš više bit ovisan ni o čemu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and šaran