Nakon koliko jointova dnevno se može reći da si ovisan?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
dovoljan je cak i 1! sve je u namjeri... ovisi o tome za kaj, kada, i gdje koristis travu.. po meni neko moze 10 grama popusit u danu i bit nenavucen a drugi jednu lajticu zapalit pa bit "ovisan"
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Upravo to,
bit ovisnosti nije koliku kolicinu netko moze konzumirati, nego dali moze izdrzati da ne uzimas nista u slucaju da ima vutre ili da nema.
Ako jucer spalis 10 komada i sutra ili citav naredni tjedan provedes a da ne mislis konstantno kako ces rjesiti, kako ces zapaliti, koga ces zvati i sl.
U tom slucaju nisi ovisan.
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
ako moraš,ali baš moraš,i kad kazeš da neces,a ne izdrzis,tada si ovisan...
psihički naravno,jer fizički nemozes bit od vutre !
znači kad imaš vutre,i nemozes je izdrzat gledat,nego moras svaki dan pusit,tada si ovisan...
na odredjeni nacin...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deki dekintiran

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Cak i ako se prisilis da ne pusis a svejedno razmisljas o tom citav dan opet nije to to.
Recimo ja sada imam 200g u teglama i uopce me trenutno nepuca niti zelja niti nagon neki da idem zapalit.
A i da me ova tema nije podsjetila da imam stash u teglama nebi uopce niti razmisljao o tom a i evo vec sada ne razmisljam o vutri
nego se mislim jeli mi ostao koji sladoled u skrinji od jucer :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
He-Man je napisao(la):
Cak i ako se prisilis da ne pusis a svejedno razmisljas o tom citav dan opet nije to to.:

e baš to mi je falilo da kazem...
cim se ti moras prisiljavart...
blago tebi :)))
200 g :)))
malo nas ložiš da nam sline na usta idu jel? :))
 
04.05.2008
46
4
8
ma koja ovisnost, kad ima ima kad nema nema, a ko moze da ima vutre a da nepusi, ma nema toga, uzgajate si da pusite i onda kao nemislite na to, ni ja nemislim na vutru kad se puknem pa me pici 2-3 sata onda uopce nemislim na vutru, molim boga da me pusti ova himalaya gold xD
 
03.06.2010
19
5
0
55
..i ja kazem,koja ovisnost? Smokas ili ne smokas,nema tu puno polemike. Meni se desilo a ne sumnjam i citaocima,kad ono smokas ko ciro..mjesecima-godinama. Iznenada tel poziv i kofere u ruke,nisam stigao ni sjeme ponijeti a odlazio sam daleko.Sest mjeseci ni traga ni glasa od vutre..ni naznaka..indicija lol Nema je i jbg...ne treba mi klinika ili bilo sta,bilo kakv tretman :) Jedan ili sto jointa..svejedno.
Trava je dobra sto se sto puta navuces i skines a kad bolje pogledas niti si bio navucen niti skinut :)

Trava je cudo :) Nemoj se puno opterecavat..smokaj i uzivaj:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye and Z&N

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ja mislim da moras da popusis bar pola kile u mesec-dva XD

e onda si ovisan, al ne i travi nego o duhanu kojim si solio...

li fino pusis cistaka i nisi ovisan XD
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Ima jedna fora, negdje sam davno cuo i primijenio pa mogu reci extra se osjecam, mada nisam bash praktikovao zadnjih mjeseci jbg :D Uvijek poslije posla zapalim da se opustim, nekad 2 jointa, nekad 3, nikad vise a boga mi ni manje.

Bitno je recimo 20 dana da zapalis svaki dan ali moras onda bar 5 dana da stanes da bi se sve ocistilo i kada uhvatis ritam uvijek ces se isto dobro naduvati kao prvog dana nakon pauze tako i 20-tog, ali - zapamti, pauza je bitna.

Primijetio sam josh, kada se pauzira onda se narednih 20 dana i lakse ustane ujutro na poso jbg ako se ne pauzira onda lupas glavom od zid prije jutarnjeg spremanja.

Sve u svemu, ne moze se navuci nije sintetika vec priroda a u svakoj vjeri se kaze - ne pretjeruj ni u cemu! pojedi 5 jabuka pa ces vidjeti muke jbg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry
14.08.2010
46
4
8
35
Ma i duhan je biljka pa se vrlo lako možeš navući. Sve to zavisi od osobe do osobe, a ovisan si od onog momenta kad vutru počneš stavljati ispred nekih stvari ili osoba ili kad te počne ometati u normalnom životu. Samo moje mišljenje... :icon_smile:
 
18.08.2010
43
7
0
48
trq7 je napisao(la):
ako moraš,ali baš moraš,i kad kazeš da neces,a ne izdrzis,tada si ovisan...
psihički naravno,jer fizički nemozes bit od vutre !
znači kad imaš vutre,i nemozes je izdrzat gledat,nego moras svaki dan pusit,tada si ovisan...
na odredjeni nacin...
....to je to...lepota je u uživanju nje....mislim da svi oni koji je puše svaki dan bez granica,u njoj neuživaju,već beže od realne stvarnosti,kao alkosi is l...i nikad nemogu da osete pravi rad,jačinu,ukus,dim i sl...i onda kada nemaju šta da puše,udare po radži,tabletama....to su psihički labilne osobe i njihovi receptori su uvek gladni....
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
tako je saske.ja sam bila na godisnjem u grckoj,ponijela sam 4 smotana stapica.to sredismo za 2 dana i poslje nista.ali kad nema niti ne razmisljam o tome.sad se vratili,ovdje jos 400 g od zadnjeg unutrasnjeg projekta.a i vani su jos 3 djevojke,pa ako bog da bit ce jos za zimu.
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
i ja znam da se zaredjam po deset dana zaredom ali samo uvece i to light varijanta ,ali onda pauza jer se i preko dana pocnem osecati prilicno light. Svaka cast onima koji to rade ponekad, oni uzivaju u vutri a mi ostali je naprosto obozavamo .The spice of life.