Nakon presađivanja se suše

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.05.2012
7
0
0
44
provalili su mi na sajt i morao sam hitno premjestiti biljke.Izvadio sam ih iz zemlje i presadio ih i velike kante,odmah kao da su uvenule(opustile listove).Zalio sam ih i stavio na ne jako sunce.Visina biljki je oko60 cm,zanima me sta i kako dalje........
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Glupo si postupio vrativši se na sajt......na sad kad si to odradio ostavi ih u hladu par dana i održavaj vlažnost zemlje...ne da bude mokra nego vlažna
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Dobro si i na vrijeme reagirao.Dupelizci,uvlakači,mufljuzi,pizde,ulizice.....neće pušiti tvoju travu.To definitivno:)
Ako si postupio nježno,ako si napravio podlogu u kanti sa zemljom pa iskopanu položio u kantu,ako si sve to zalio da se sjednači,ako si......
A ovo što je klonila,i ti bi da te netko iskopa.Nadam se da će se oporaviti,ustvari...vjerujem da hoće.
Sretno:)
 
21.05.2012
7
0
0
44
puno hvala na brzom odgovoru,sajt mi je bio na napustenim njivama i bas sad se vlasnik sjetio sve ocistiti.Steta,jer mi nije bilo daleko od kuce i ima dosta sunca,ali vec cu se snaci nekako..
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Biljke su ti doživjele šok. Prvo što se ne radi je presađivanje po suncu. Drugo je da se ne smije koristiti hladna voda. Kad ih se presadi bolje da su u hladovini dok ne dođu k sebi.