Nametnici..... ! Slike !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

šemedekan

Banned
Banovan
07.06.2009
20
0
0
69
neša mi je izjeda biljke i neke cudne pojave na listovima , ovdje je cjelokupan sajt i druge biljčice pa slobodno komentirajte ;) , sad ce brzo misec dana biti stare









j5idj9.jpg




11r7kgm.jpg


n5pgl3.jpg



232o7.jpg


wsoimr.jpg


3483dqw.jpg
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ove crte po listovima su ti lisni mineri, protiv njih nema baš ljeka kad su u listu. Nisu opasni. protiv njih samo prevencija djeluje :)

Ovo malo veče gricnuto je gusjenica ili skakvac napravio, ništ strašno. Malo ljute papričice u vodi i preventivno špricat
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
cini mi se da je zemlja tamo gde ti je sajt neplodna tako da to moras resiti mozes malo kupiti crne zemlje pa doneti na sajt bar odgore posutri 20l (a mozes i mnogo vise doneti tako ces vremenom prpremati sajt za naredne godine i bice sve bolji i bolji)bi bilo dovoljno za te biljke nebi bas mnogo pomoglo al u tim uslovima znacilo bi puno..
nemoj zalivati biljke kad je napolju jako toplo zalivaj uveece ili ujutro bolje uvece .
jos mi se cini da je mnogo suvo na sajtu a tamo gde je suvo ima crvenog pauka poprskaj sajt sa necim od pauka jer ti nema spasa za biljek kad on krene...

preporucio bi da pazis sa zalivanjem tj. da malo vise obilazis sajt i malo vise zalivas od uobicajnog jer stvarno mi se cini da je mnogo suvo podrucje.. ispravi me ako gresim.

kad zalivas zalivaj malo vise od biljke znaci ne odma do stabla ..
al lepo to izgleda nebrini sto neke nerastu posto mora i toga biti.. veujem da ce krenuti i te manje..

moras sam proceniti sta je dobro a sta lose pre svega donesii malo crne plodne zemlje na sajt pa posle jedno 10 dana kreni sa gnnojenjem al sa pola doze i onda do kraja previlno gnojenje i zalivanje samo nemoj da pregnojis sve ti pise bar bi trebalo na uputstvu tj. na flasi od gnojiva..
 

šemedekan

Banned
Banovan
07.06.2009
20
0
0
69
zalijevao sam ja bio redovno i onda nisam jedno tjedan dana, zato jer mi je izgleda neko otkrio sajt, iako sam se vraški potrudio da napravim zaštitu i neprimjetljivost, ali izgleda na kraju da je to samo bio skitnica sta zivi blizu sajta,uzeo je samo boce :p
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
nemoas postati post ispod posta sve to mozes u jedan..
pa da teuce neko organsko..
nerazumem se ja bas u gnojiva ja koristim razna al sta ti to moze pomoci valda ce neko napisati nesto tj. odgovoriti..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
samo bio skitnica sta zivi blizu sajta,uzeo je samo boce...
Pa nije blesav da ih sad dira,čekače da narastu:vb_kez:
E,imaš edit pa tako staviš sve u jedan post. -EDIT-reče Zoki
Sretno,nadam se da če dobro krenuti!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma prskaj sve okolo i biljke mozes i belok luka malo staviti .
al mislim da je neko rekao da treba prskati vise puta tokom sezone..
ti kad imas vremena i zelje poprskaj neces pogresiti bar mislim..
 

šemedekan

Banned
Banovan
07.06.2009
20
0
0
69
Greenpower1 je napisao(la):
Pa nije blesav da ih sad dira,čekače da narastu:vb_kez:
E,imaš edit pa tako staviš sve u jedan post.
Sretno,nadam se da če dobro krenuti!


ma ko ko zna jel on zna sta je vutrica naša draga :), a i debil mi je slomio bio jednu biljčicu valjda kako je ugazia.ta je sad stala isto u razvoju al mi se pari da se oporavlja di je mjesto preloma bilo

... i kako mi izgledaju za sad biljčice, planiram sad brzo napravit LST, i koliko bi mogao dobiti vutre sa ovim biljčicama :sun2::bis::bis:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
puno :)
nebi trebalo da tezanim kolicina ipak je to hobi
a i nemoj to pitati neces dobiti odgovor videces na kraj pozdrav nemoj pogresno shvatiti