Namirisao sam žižu u susjedstvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Nisam znao gdje da stavim ovu temu, pa sam eto odabrao ovaj podforum jer nema baš nekih materijala ovdje, a također mislim da bi bilo ok da ljudi koji se nađu u ovakvoj situaciji poput moje da imaju gdje pročitati što bi bilo ok napraviti u ovakvoj situaciji.......

Dakle kao što naslov govori, siguran sam da se radi o džiki. Prolazim cestom u susjedstvu i iz male šikare pokraj ceste i zapuhnuo me baš pravi friški miris skunka. Prošao sam dva puta za svaki slučaj i definitivno mogu namirisati. Sad mi nije jasno kako, možda je neki autoflower u pitanju ili šta ja znam kako je moguće, ali definitivno zapuhuje po mirisu marihuane onako slatkasto skunkasti.. Ma znate, ne? :icon_lol:
E sad, zaista mi se ne da ulazit' u tu šikaru provjeravat', a opet me pere znatiželja. Da se zna - libo me tuki za tuđe bilje, no gotovo sam siguran sam da se radi o džiki.
Također neki dan sam tamo vidio dva sumnjiva tipa koji su izgledali k'o džankići kako izlaze iz te šikare... :rofl:
E sad, šta da radim pošto mi instinkt' i nos govori da se nešto događa u tom grmlju?
Naravno, ne mislim krasti bilje niti zvat' muriju, ali netko drugi bi mogao.. Nisam 100% siguran, ali gotovo 100%..
Prošlo mi je kroz glavu da bih čak jedno jutro mogao otići tamo provjeriti i ako nađem ostaviti neku poruku tipa "uh što mirišem" ili "našo vas je ninđa" ili "wau wau" štajaznam...Ako ima 'ko dvije čiste? Hvala, žifili!
boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva and Z&N

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
He-Man je napisao(la):
Okači im poruku, "Ako sam vam ja našao naći će vam i drugi, presadite" :))

Progovara Razum foruma :thumb: Baš ću ići sutra tamo prošnjofati malo pa ako nešto nađem ostavit' ću poruku :D
Gotovo sam siguran da je tamo, vidjet' ću kolko me nos dobro služi hihihi :icon_lol:
Javim kak' je prošlo :D
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
ovo sa ostavljanjem poruke zvuci "drug na drumu"--odnosno 'drug u grmu' ,i..ta mi se opcija najvise svidja.
ebem li ga..nikad nisam naleteo na tudje plantove pa ne znam kako bih odreagovao.
Mozda je neki clan sa foruma pa pocne da kleveta u zalosti i nabije ti grizu savest gde bi te stizao u snovima koji su nam i te kako dragi(bar meni),ali i u tom slucaju bi mogao lako da mu vratis bar neki deo na staro-lose mesto:)

Steta bi bilo da bar ne virnes i vidis sta te privuklo,a usput i ovekovecis sa fotkom i to podelis sa nama kao i ovu mirisljavu pricu...


He-Man je napisao(la):
Okači im poruku, "Ako sam vam ja našao naći će vam i drugi, presadite" :))

heheheh ova je pobedila i "nindju" :hehe: skolski..nema sta:))
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ovo što je He-Man reko, jer, ako im staviš papirić tipa BU!!! NINJA... postoji mogućnost da se izparanojiziraju i počupaju biljke, a to bi bila šteta....


Ili nemoj ništa napraviti nego čekaj berbu pa zapali sa dečkima hehehehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Samo im napiši da se osjeti miris iako se najbolje ne petljati. Može još zbog njih biti snimljeno tvoje dupe. Ali polako če iz dupeta u glavu:))
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Nez, meni se dost puta znalo desit da namirisim tak ganju u prolazu, il po susjedstvu il livadama
Jednom sam naso biljku kod veterinara u vrtu, kao cvijece, fuuul smel po zizi, listovi slicni skroz ko od cibe i ful ljepljiva
jos uvijek nisam sazno kaj je to bilo, cak i sjeme uzo od lika al pogubilo se
Ugl zna se nac takvih mirisa unaokolo a da nije kanabis
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Zanimljivo ,sad me bas zanima sta je , posto obicno se oseti u desetom mesecu na vecu daljinu ....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Možda puše u toj šikari :), pa to miriši....u svakom slučaju bili bi najbolje ne zujit oko toga... tebi ni u džep niti iz džepa....jer bilo kakav kontakt da ostvariš, mogao bi postati osumnječenik u slučaju da postoje biljke a da nestanu.Samo opušteno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
105
Bjezi otamo sto dalje i ne idi na tu stanu susjedstva, ako se vec sad osjeti miris, moguce je da je bila neka berba u jesen, pobrali kostice i napravili indoors i sada presadili van iz nekih razloga... A ti si razmisli da su jako jako rijetki ljudi koji nisu u zivotu zapalili, i znaju ljudi kako stvar mirise, definitivno ce naci jos netko. Ako si paranoisan, mozda mislis kako murija misli da si ti neki veliki grower/diler pa hoce ta ti dodjes blizu i smjeste ti fino...

Uglavnom, sumnjivo je to da se vec sad osjeti tako jako, jer su ljudi sijali prije max 2-3 mjeseca... S time da je dosta dugo bilo hladno ove godine.,...
 
31.01.2011
9
0
1
49
tesko da je zika... znam za neku biljku, nemam pojma kako se zove, neznam ni kako bi je opisao.. neki dan prolazim preko splitske rive, nigdje zive duse, a cuje se zika nevjerovatno :D
2-3 metra dalje, nista, pa eto je opet. na kraju sam shvatio da je to to :)
kad prodjem ponovno, slikat cu pa cu okacit sliku na forum
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Danas sam opet išao onuda i dobro načulio nosnice al' niš, možda zbog vjetra, za sad neću ulazit u to grmlje makar sam ziher da unutra ima nešto