Namjera...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Imam namjeru sadasnje biljke iz outdoora u skoroj buducnosti prebacit u indoor, koje lampre preporucujete,kakvu ventilaciju te kako bi biljka podnjela takvo što. U sadašnjem režimu ima 10h sunca i na toplom je i to sve.Kad bi bila u indooru bila bi takoder i na toplom i to sve,

Zanima me cuo sam da alu folija moze posluzit za nekakvo osvjetljenje pa ne kuzim to bas, ako mogu neki detaljniji i sto konkretniji odgovori

P.S. slobodno se raspisite nemojte se sramit , sto vise pise ja cu bolej razumjet i vise cete mi pomoc.

Veliki Pozdrav i unaprije dpuno hvala na odgovorima....
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
moj savjet je da je ostavis vani, al ak te nest stvarno sprijecava imas temu UNUTRASNJE UZGAJANJE i tam ti sve fino pise koja lampa i tako to...
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
chupo je napisao(la):
moj savjet je da je ostavis vani, al ak te nest stvarno sprijecava imas temu UNUTRASNJE UZGAJANJE i tam ti sve fino pise koja lampa i tako to...
zasad me nista ne sprijecava, samo se bojim da joj nije prehladno preko noci ili to , i malo mi je bed kad je kisa vani htio bi ju stavit unutra a nisam siguran dal smije bit pod običnom stolnom lampom 11 W i koliko bi daleko vrh stabiljke trebaio biti ako uzmemo u obzir da je stabiljka visoka tek 5-6 cm ...

Nemogu previse vremena potrosit surfajuci po forumu pa ako niej problem da napisete samo ako bi htio uzimati HPS lampu do koliko Wata i do koliko lumena svjetlosti i cemu sluzi ona alu folija, eto 100 pitanja a samo 3 odgovora :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dins je napisao(la):
Nemogu previse vremena potrosit surfajuci po forumu pa ako niej problem da napisete samo ako bi htio uzimati HPS lampu do koliko Wata i do koliko lumena svjetlosti i cemu sluzi ona alu folija, eto 100 pitanja a samo 3 odgovora :)


:sun2::sun2::sun2::sun2: a sunce moje...
uzmi hps-icu od 1000w a mozes i dva puta po 600w, odluka ostaje na tebi, a alu folija NE SLUZI za odbijanje svijetlosti OMG vec zbog dekoracije prostora...

Nadam se da sma koliko toliko pomoga
 
18.06.2009
23
2
0
38
Jebote koliko negativne energije ovde.
Ok, covek je postavio, za vas iskusne growere, pomalo glupo i loshe formulisano pitanje, ali to nije razlog da ga ismevate (izuzetak Chupo) i zajebavate.
To je izgleda standardni stav prema svim novim chlanovima ovde.
Lako je reci "Odradi Search" ali neko ko nema predstavu o Indoor grow-u ne bi znao shta da search-uje i potrebne su mu neke smernice.

Ja sam mislio da su "stoners" opushteni ljudi i spremni da pomognu, ali ovde vidim samo podrazavanje i omalovazavanje novih clanova.
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
ManInTheBox je napisao(la):
Jebote koliko negativne energije ovde.
Ok, covek je postavio, za vas iskusne growere, pomalo glupo i loshe formulisano pitanje, ali to nije razlog da ga ismevate (izuzetak Chupo) i zajebavate.
To je izgleda standardni stav prema svim novim chlanovima ovde.
Lako je reci "Odradi Search" ali neko ko nema predstavu o Indoor grow-u ne bi znao shta da search-uje i potrebne su mu neke smernice.

Ja sam mislio da su "stoners" opushteni ljudi i spremni da pomognu, ali ovde vidim samo podrazavanje i omalovazavanje novih clanova.

ManIntheBox IMAS VELIKI RESPECT-

i hvala na odgovorima, ali ako ste mi vec na neki nacin pomogli evo mene opet sa pitanjima :)

Opet pomalo amaterska

Ako je vani kiša i ako je hladno dal smijem biljku stavit u prazan akvarij pod lampu umjesto sunca i na toplom je i sve i na sta moram pazit ako da a ako ne zasto ne.Ako moze sto detaljniji i konkretniji odgovor.

Puno hvala unaprijed i nadam se da necu dugo cekat odgovor :) !!!