Napad na ćelije raka sopstvenim imunitetom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ako niste u toku Naučnik Jim Allison je dobio nobelovu nagradu za napredak u izlečenju raka. Više o tome na linku ispod:


Jim Allison’s breakthrough was the realisation that the immune system wasn’t ignoring cancer. Instead, cancer was taking advantage of tricks that shut down the immune system. But what if you could block those tricks and unleash the immune system’s killer T-cells against the disease?

1541425087369.png


1541424764741.png

https://www.theguardian.com/science...ler-revolutionary-immune-system-immunotherapy
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
On je otkrio detalje o mehanizmu koje tijelo ima protiv mutiranih stanica. E sad kako taj ekosustav funkcionira kad pogledaš cijelog čovjeka je i dalje velika nepoznanica. Razumijevanje karcinoma je proporcionalno sa razumijevanjem čovjeka.

Nešto gledano mikroskopom ima jednu svrhu, a kad se pogleda cijelog čovjeka i više, drugu svrhu.

U svakom trenu imunitet uništava stanice raka, samo kod nekih ljudi taj se balans poremeti i mutirane stanice počnu napredovat. Jasno da kod takvih ljudi imunitet ne može sam riješiti mutaciju takve širine, jer bi inaće riješio.

Naći način da djelujemo na imunitet treba pogledati i iz šire slike koje danas ljudi još nisu svjesni. Ne govirm o tome da će postat situacija kao u filmu "Ja sam Legenda" ali će se na nekim drugim nivoima napraviti poremećaj ili manjak. Znam da sam ja bolestan ili netko bližnji trenutno ne bih se puno mislio, ali to ne znači da se neće negdje drugdje u tijelu dogodit disbalans. Vjerovatno nevidljiv za čovjeka na današnjem razvoju, tek kasnije će se manifestirati na tijelu ili psihi, ali lako moguće da se neće moći povezati.

Karcinom svi nosimo, ali ne samo u genima, nego mi to jesmo. Zdrava stranica živi u tokovima svemira, prema evoluciji same sebe. Stanica karcinoma je primitivna, divlja, sebična, skok natrag u evoluciji...

Bez prave, unutarnje promjene nema napretka. Bez toga nema viđenja, kao kad dobijete oštećenje mozga nakon određene traume. Izgubiš puno kognitivnih sposobnosti, vidiš puno manje stvari, ali zanimljivo je to, da ne znaš da ne vidiš, niti znaš da si ih ikad registrirao.
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Dok se ne riješimo uzroka disbalansa, pravog iscjeljenja neće biti. To je jedan ekosustav koji je jako međusobno povezan.

Analogija bi bila izlov ribe. Ljudi love ribu koliko god mogu, a ona se ne stigne razmnožit. Mi možemo dodavati hranu u more ali će se s vremenom dogoditi da će određene vrste biti previše. Pa cemo onda ubaciti njezinog prirodnog neprijatelja. Ona će riješiti problem te vrste, ali sada će te vrste biti previše itd... A sve jer se ne živi u disanju svemira. Nisam ni ja u toku svemira cijeli, i pun sam problema, ali to ne znaći da se događa promjena u svijesti ljudi. Od pojedinca do pojedinca.

Ne možemo krivit ribare samo za problem izlova. Krivi su svi u koji su u to sustavu zupčanika bili aktivni ili pasivni

Karcinom za more su ljudi, jer nisu u skladu sa okolišem. Isto kao i tumorska stanica na drugoj razini. Oboje su isto, samo su na drugoj razini, ide to i dalje i prema gore i prema dolje. Mi danas taj poremečaj stanica u organizmu zovemo rak, karcinom ali to postoji u puno oblika.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Znaći možemo dodatjednu vrstu da lovi drugu vrstu i pokušat dobit ravnotežu. Ali to je jako teško s obzirom da u svemiru ništa nije odvojeno. Ovisi o strujanjima, o sezonama, o svim lokalnim utjecajima na tom području, a i globalnim. Jedini način je izbaciti silovatelja, pa će se samo izbalansirati... Ili će nas zemlja. Vratit će ce se unatrag do zdravog vremena.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Svaka čast Bader.
Jednostavno objašnjeno.

Zemlji ovoj našoj ,koju nastanjujemo i uništavamo užasno, i treba reset.
I to bez nas poslije, treba se oporaviti jako puuno štete koja je načinjena i koju činimo stalno.
Nitko u prirodi nije gori parazit od nas.
Sve si svojatamo i smatramo se vladarima svega. Ali do jednom..
Mi smo jedina bića na ovoj nazovimo planeti koja krade sve resurse i stvara smeće.


Ja smatram da čovjekov imunitet je definitvno sposoban da pobjedi zločesti rak, tj. disbalans u tijelu.
Ali moderni, nametnuti, stil života je uništio nas imunitet i našu snagu.
Hrana, voda, zrak.. Sve je umjetno većinom i zagađeno.


Čovjek ima stvarno jak i sposoban imunitet, i ako mu date pažnju i priliku da se oporavi on može mnogo toga da promjeni .