Napad panike, otezano disanje. Sta ciniti?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.08.2013
13
1
3
Ko kupuje a ne gaji, moze da ocekuje uskoro da ce biti losih iskustava jer je kako kazu u novinama, potrovano mnogo ljudi u Albaniji zbog vutre odakle i dolazi svuda.....tako da, ko zna sta su sad prskali hahaha
 
09.11.2006
5
0
1
Hoce nekog nekad na paranoju,meni se desavalo da se istripujem samog sebe zatrpam u glavi kontovima tamo vamo al nadjes nacina da manjom kolicinom ako je jaca vutrica krenes pa ja sam imao obicaj da i dzejom to pobijedim gledajuci na nju kao na lijek da mi je u tom procesu. biljka je cudo
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
heh, čudo da.. :D .. samo se triba uživit u ulogu.. reći paranojo - odje** .. znači .. zapališ.. skužiš da si napušen ko šunka.. to si i htjeo.. i onda laganini.. uživiš se u ulogu šunke.. :)

gle.. znan.. kad počne prati 98754578 misli.. špica.. srce.. teško se skulirati.. misliš da svi znaju da si high.. i da kuže.. pa šta? jel to nekakav grijeh biti napušen? nije.. puno puta san pričala napušena sa ljudima koji nebi tribali znati da san high, al su skužili.. i znan da kuže u tom trenu, al koga briga! praviš se blesav.. ko ja? napušena? ma je!! nikad.. i tako te spike.. okreneš sve na sprdnju i idemo dalje..
 
07.08.2015
25
4
3
back country
Pozdrav ljudi, s vremena na vreme dunem malo vutre i to je to, ne cinim to cesto zbog posla i obaveza ali kad imam priliku, duvam jer je veoma opustajuce i uzivam...
Elem, pre dve veceri sam sa drugarim pusio "hibrid" neki uzasni i dobijem napad panike po ulasku u kafic jer sam istripovao da me svi gledaju (klasika) i nisam mogao da dodjem do daha, jako tesko sam disao itd...posle me je pustilo ali me je vutra drzala dobra 4,5 sata i nikad se u zivotu nisam tako prebio
o_O

Sutradan sam se probudio normalno ali sam i dalje osecao tezinu u grudima i malo teze disanje....
danas je drugi dan vec kako osecam tu neku mucninu u grudima...srce mi mozda za nijansu brze kuca ali nista strasno.

Interesuje me da li se nekome isto dogodilo i sta je radio da to prestane? Evo dok pisem osecam kao da nemam dovoljno vazduha pa moram jace i dublje da udahnem i onda se malo smirim...

Da li je moguce da je to neki veoma los hibrid bio pa je lose delovao na celo telo jer sam se "prepusio"... ?
Da ne idem bzvz kod doktora :/

Hvala unapred :)
To se i meni dešava non stop al ne j.... Živu silu,bmk,a imao sam jedan strah u diskoteci da necu moci niza skaline a na kraju sve normalno sišao.A noć jednu kad je bila. Burgija na šanku sam imao filmove od rasvjete i efekta pustih da jw netko ugasio svjetlo na par minuta pa ih postepeno pojačavao a prika mi kaže da to nije bilo tako nego su se dosta brzo palila,dalje se sjećam da sam se. Tresao i jedva držao za šank strava film!imam još puno priča a i ode sam vec napisao jules verna