Napad panike, otezano disanje. Sta ciniti?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.08.2013
13
1
3
Pozdrav ljudi, s vremena na vreme dunem malo vutre i to je to, ne cinim to cesto zbog posla i obaveza ali kad imam priliku, duvam jer je veoma opustajuce i uzivam...
Elem, pre dve veceri sam sa drugarim pusio "hibrid" neki uzasni i dobijem napad panike po ulasku u kafic jer sam istripovao da me svi gledaju (klasika) i nisam mogao da dodjem do daha, jako tesko sam disao itd...posle me je pustilo ali me je vutra drzala dobra 4,5 sata i nikad se u zivotu nisam tako prebio
o_O

Sutradan sam se probudio normalno ali sam i dalje osecao tezinu u grudima i malo teze disanje....
danas je drugi dan vec kako osecam tu neku mucninu u grudima...srce mi mozda za nijansu brze kuca ali nista strasno.

Interesuje me da li se nekome isto dogodilo i sta je radio da to prestane? Evo dok pisem osecam kao da nemam dovoljno vazduha pa moram jace i dublje da udahnem i onda se malo smirim...

Da li je moguce da je to neki veoma los hibrid bio pa je lose delovao na celo telo jer sam se "prepusio"... ?
Da ne idem bzvz kod doktora :/

Hvala unapred :)
 
05.08.2013
13
1
3
Ma izgleda neki korov bio, od skanka kolko god da se prebijem, sve bude do jaja...

Mene samo brine sto to traje dva dana, taj neki minimalni napad panike... :)
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
Kao šta sam rekao već na sličnoj temi: ne kupujte od dilera jer očito je nedozrelo.
Efekt čistog thc-a kad nema cbd-a i ostalih kanaboida da mu kontriraju.

Ak hoćeš opuštanje ne kupuješ niti sative, ali kako bi to neko znao kad kupuje od dilera, neće ga valjda pitat šta imaš sativu il indicu, nego daj šta daš..

Dakle primi se svog growa i vidjet ćeš šta je prava stvar.

A šta raditi , ništa proć će te za par dana taj bad. I onda uzgoji svoju biljozu.
 
29.07.2013
9
2
0
Evo ja ti mogu reći iz osobnog iskustva, uzeo sam jednom vutru iz nepoznatog izvora, i naravno nakon što sam povukao 5 dimova moj debil od frenda mi kaže ovaj zadnji dim zadrži što dulje. Tad sam tek bio počeo sam vutrom i nisam znao da je dovoljno 3 sekunde držati u sebi i pluća apsorbiraju THC.. zadržao sam dim koliko sam mogao, i odmah osjetio da nešto nije u redu, počelo mi je zvoniti u ušima, vid mi se zamaglio nisam ništa vidio sjeo sam na klupicu i počeo duboko disati i pio vodu, prošlo je za 10 minuta ali to nikad neču zaboraviti, zato ti preporučujem da počneš svoj grow, jer nikad neznaš dali je neko svoju biljku špricao sa sredstvom protiv komaraca, ili je prerano ubrao ili je neš drugo sjebao, kod svog growa znaš šta pušiš, i da nemoj zadržavati dim dulje od 5 sekundi nema potrebe, samo si uništavaš pluća i misliš da si zbog toga više napušen... pozz
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
gle.. nemora značit da je odma loša vutra ako je od dilera! pušila san i prelošu iz tuđeg ali pouzdanog izvora tako da mi to više nije nikakvo mjerilo.. nekažen da nebi tribalo svoje uzgajati, to je ipak vrhunac moći .. ali.. postoji mali milijun razloga zašto nekome dođe zlo, muka i tako dalje.. to su malo složenije stvari.. mnogo je faktora.. najveći je po meni, tolerancija. dokrajči ona tebe ne ti nju..
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
To se ti samo tripujes mnogo i nista vise, tako ja mislim..
A za ovo od dilera, brate ja stalno pusim od dilera i meni uvek do jaja, mada jesam par puta dobio losu, ali ono jebiga sta sad.
 
05.08.2013
13
1
3
Ma najbolje bi bilo gajiti svoju i uzivati ili znati nekoga ko to ima ali jbg ja nemam vremena da se brinem oko biljke niti imam gde da je drzim itd :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da, outdoor je toliko popunjen da nemas di ubosti biljku il dve... bitno da dilerima obezbedis platu, to zahteva manje truda i manje gubis dragocenog vremena u zivotu, al ako je ona ima se - moze se, da se ja ne meseam :)
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
Nije to brate, ja sam radio ove godine outdoor i imo sam dve biljke, bile su nekih 50 cm i neko mi provalio u stek i iscupo, i sta da radim nego da od lerdia uzimam do sledece sezone. I ja sam za sopstveni uzgoj i da svoju travu pusim, nije ni meni lepo davati pare za vuju, i nisam pri parama tako da ni ne uzimam cesto vise, nego ono ponekad, kad mogu. Ali eto i prosle god mi propo outdoor, i ove, ali to sam sve sam sebi kriv, nisam naso dobar stek i eto. Sledece godine nadam se da ce mi uspeti, samo dobar stek mi treba a za ostalo se ne brinem, jer kod nas su ljudi ko lesinari samo grabe tudje, idu provaljivati stekove, gde god nadju cupaju i presadjuju sebi, a za indoor nemam uslove, tako da lerdi keva za sad.

Edit: I bas nije ta brate "ima se - moze se", zato mi je i krivo sto mi je neko iscupo biljke, od tih biljki sam hteo i pocastiti drugare koji su mene castili i imo bi neko vreme pusiti svoju i ne davati pare dilerima, a ovako k****...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
vutricaaa je napisao(la):
Nije to brate, ...
hehe, nasao si se prozvan mada se moj post odnosi na dekija, posle njegovog sam odgovorio i tada netreba citat, dakle odgovor se odnosi na post iznad mog, da sam se tebi obracao stavio bih citat jer izmedju mog i tvog posta stoji dzekijev post... tako to fercera na forumu ;)

@dzeki, samo ti nadji zgodno mesto pa naredne sezone probaj, videces da sam u pravu za out, zabodi na par mesta par menki koje skupis tokom godine, bar jedno mora da te prijatno iznenadi
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
PowerSeed je napisao(la):
hehe, nasao si se prozvan mada se moj post odnosi na dekija, posle njegovog sam odgovorio i tada netreba citat, dakle odgovor se odnosi na post iznad mog, da sam se tebi obracao stavio bih citat jer izmedju mog i tvog posta stoji dzekijev post... tako to fercera na forumu ;)
Onda ok, konto sam da se odnosi na obadva jer smo rekli i ja i on da uzimamo od dilera :)