Napad panike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
@Gogzy dobro kazes i potpuno se slažem s tobom. Meni osječaj napušenosti neće faliti jer ja se "sober" osječam odlično i bavim se sa masu stvari tako da dosada nije problem. Ali mi je žao jer volim pušiti travu zbog iskustva pušenja. I baš sam uživljen u terpene i sve živo i imam vrsta ko u americi u dučanu ;). Nemam puno ali imam svega po malo. Volim growati i gledat filmove di se puši i priča o travi...

Ali ipak situacija je ozbiljna tako da nije upitno odbacit do daljnjega. Danas sam skoro ko da se nikad nije ni dogodilo. Ironija je što kad sam imao problema miljarde jako ozbiljnih materijalnih i fizičkih sa svih strana nije mi smetala trava već me opuštala, a sad kad imam sve sređeno, zadovoljan sa poslom, sredio si krov nad glavom za 10, prava cura, sve što želim imam (mislim skromno, ali sve šta mi treba), doslovno nemam želja, ja u teškom ludilu. Kao da mi se poremetila dopamin-serotonin shema zbog kroničnog pušenja i igrica koje isto djeluju na to. Ali opet, to je individualno.

Kad mi je bila panika stalno sam ponavljao "ja sam siguran i slobodan" i malo mi je pomoglo. Pa sam i mantru svoju ponavljao, čak sam i disao na vrečicu da smanjim dotok kisika u glavu. Smirilo bi me pa bi ponovo poludio. Sad sam odlično, zajebancija cijeli dan sa dragom, ja inace sam jako vesel i stalno se zajebajem i uvijek imam s nekim nešto radit. Ili radim muziku solo ili sviram sa nekim, ili igram igre, ili ja nekom pomažem u problemima, ili radim kriya yogu, meditacija, pranayame. Nije prvi put da me ovako ispere ali prvi put da je ovako jako samo nakon kojeg malog dima. Bilo kako bilo zasad nema pušenja dok se klima ne stabilizira. Slično onome "dan poslije sutra" ;) osječa sam ja već duže kako se mjenjaju struje. Hvala na podršci;)
 
16.02.2017
2
2
3
31
Pozz ljudi novi sam ovdje na forumu ali morao sam se registovati da napisem svoje iskustvo
Ovako sad trenutno imam 24 godine od rodjenja imam urodjeni sum srca kao i rupa neka na srcu tako su mi doktori prognozirali .Do 17 godine stalno sam bio kod doktora i par mjeseci do 18-te godine dogovorim pregled za operaciju .I na pregled odem u Sarajevo i doktori iz vana utvrde da imam neispravnu valulu (zalistak) na srcu i odluce da se ta valula mora zamjenit i tako i odrade zamjene sa mehanickom valulom koja ima garanciju oko 25 godina godina roka trajanosti kod (100 %) pridrzavanja oko prehrane i zivota i nakon toga opet zamjena te valule ,do tad koristim tablete za razredjivanje krvi svaki dan otprilike po jednu tabletu ili vise i trebao bi konstantno mjeriti Inr kolicinu gustoce krvi jer moze doci do zgrusavanja i zastoja te valule. Poslije 2 godine nakon operacije poceo sam pusiti maru i sve ok bilo dok kod prijatelja nisam dozivio napadaj panike mislio sam operacija i valula sve da puca da mi je zadnja noc i otisao sam na Hitnu i poslan u drugu bolnicu dobio nesto za smirenje .Sutra pokusam ponovo zapaliti kod tog prijatelja i ponovo isto dozivim samo pokusavajuci prikriti do pred njim jedva dodjem do kuce .Nakon toga prestanem pusiti je 8 mjeseci i poslije odlucim zapaliti neke domaje i sa strahom zapalim i ponovo isto dozivljavam al uspjevajuci izvuci se iz toga i poslije sam dokucio da je od prehrane :kafe,cigareta,suhe hrane i tako tih stvari .i evo pusim oko 2 godine kako sam poceo i svjestan sam da je taj strah koji pravi djelovanje mare .Al ugl mislim da je zdrava i da ima pozitivno djelovanje na srce kao i na cijeli organizam.I da napomenem da sam aktivni pusac cigareta vec 10 godina i prehlada me strefila neka i osjetim da otezano disem i odlucim ostaviti ih i evo oko 3 i pol mjeseca ih ne pusim al maru konstantno koristim dnevno oko 0.5-1 g .Sto se tice velikih otkucaja srca imao sam stalno ih prosjek od 90-105 i sad su otprilike takvi nekad nesto manji i nemam nekih problema cak sto se tice parnjaka mojih i mladjih imam odlicnu kondiciju cak puno bolju nego oni a i stalno setam i odrzavam kondiciju