Napavio sam problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ma hebo riju, oni su ti sad najmanji problem. veci problem su ti susjedi.
murja nema para da te prati do jeseni zbog te dve biljoze, kojih vise ni nema.
al susjedi.. znam kako je bit obiljezen u malom mjestu. ako te neko od tih baba vidi u polju,
ti ljudi su u stanju pretrazit siru okolicu, jako detaljno, jer misle da ce tako vraga
istjerat iz sela, i opet ce bit blagostanje u regiji, a njihova dusa ce u ime toga dobit
pocasno mjesto u valhali. ako te sjebu da odes u buksu, papa osobno ce obilazit selo
svake godine na taj dan. eto di zivimo...
ako bas zelis berbu ove godine, nadji drugi sajt, i pocni od pocetka.
ne govori nikom, nema osobe od povjerenja. i jako pazi, malo straha je uvijek dobro,
cuva covjeka od prevelikih gluposti.
 
28.12.2010
39
0
0
39
Opet hvala na savetima...sacekacu malo da prodje vreme i da malo prica slegne...ovih dana bice kise tako da nemam potrebe da idem...ja do vikendice ne dolazim a i ne prolazim ni blizu nje posto se za nju skrece sa glavnog puta.ja do sajta imam da idem jos jedno 3-4 km putem pa posle ulazim u sumu do njega...sto se tice mob necu ga nositi sa sobom,tako da me tako ne mogu locirati preko njega...planiram samo nocu da idem,tako da ako neko zna gde mogu da kupim te night vision naocare neka mi kaze da ih uzmem da budem i ja opremljen.planiram da idem sa jos jednim covekom koji ce da me samo vozi i izbaci blizu sajta i da nastavi da se vozi dok ja ne zavrsim posao.P.S.sto sam posejao te biljke u to dvoriste.pa zato sto su one bile lowrader i bile su mi blizu cisto ako mi padne sajt da imam bar malo vu.znam da sam se sje... sa tim.ali sta sada da radim.pokusavam na sve nacine smisliti kako da odradim ovih 5 a da me ne uhvate...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Night Vision "naočare" ti koštaju po 2500 eura pa na više, znam jer imam jedne (iz misije u afganistanu, slučajno "izgubljene", nađene doma uz veliko čuđenje kod raspakiravanja...)

može se napravit improvizirane doma za nekih 50 kn max, ali morat ćeš prvo u chipoteku po djelove... i stvar sa tim DIY naočalama je da te ovi s pravim naočalama mogu vidjet na 3 kilometra, jer one nemaju u sebi elektronsku cijev koja pojačava druge izvore svjetla, nego koriste osvjetljenje Infracrvenih LED dioda (svjetlo nevidljivo golom oku...)
 
08.04.2011
16
4
0
43
mattking može li se saznti koji je grad u pitanju ili nešto slično..

Uhh kada ovako pročitam uhvati me panikica malo.. ja sam neki dan posadio 15-tak biljki još 20-tak čeka.. (trenutno kiša nadam se max do kraja sedmice).