Napisao sam nalu knjižicu, tražim pregled

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Knjigu sam dao prijateljima, koji su mi rekli da je "prevruća". Nema teorije da će mi iko izdati knjigu, ako to ne uradim sam. Sada sam izbacio sve KAKO, i ostavio najosnovnije ideje, tako da je ostalo 30-ak stranica. Volio bih da mi napišete šta mislite, šta vam se sviđa a šta ne u knjizi.

http://www.4shared.com/document/pom3E9So/Knjiga_za_sve.html

Sadrži zanimljive informacije koje su mi promjenile život.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Skinuo sam tvoje delo,reci mi koliko imas godina pre nego pocnem da citam,ako nije tajna,bitno mi je!Pozdrav
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
pise na prvoj strani knjige o kojoj pricate "Sada, dok ovo pišem imam 22 godine"
mene vise zanima, ko je heroj zbog koga je poceo da se menja
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Moj komentar,iskren.Mislim da je knjiga prema kojoj je ovo napisano "Psihologija podsvesti",davno,davno,sam je procitao.Slicno kao u toj knjizi samo uvijeno u nove pelene...Bez uvrede.Sve u svemu dobra je to filozofija,verovati u sebe i uspeh.Ima jedna jako lepa misao,neki ce reci klishe,ali klishe je samo cesto ponavljana istina,a to je:mislio da mozes ili mislio da ne mozes,svakako si u pravu!I na to se svodi citava prica.Sa 22 godine sam mislio da sam popio svu pamet ovoga sveta,sad sa skoro 43 vidim da sve ipak trebalo malo da sazri.Da ne davim vise,podrzavam kreativnost bilo koje vrste,samo napred i verujte...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
i ja sam sa dvadeset odlucila da menjam svet, menjam ga evo i dandanas svaki dan i podrzavam svaki pozitivan pristup, tako da cestitke galija i samo tako napred!
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
ja sam takve stvari i koristio,i znam da rade!!! (one knjige u fazonu "moc pozitivnog mislenja" itd itsl.od onog Normana Vinset Pila...) ali mi se vecito desavalo da posle njih sve ode u kur ac.( nas ono, nesto uradis, neki uspeh, urac palac, i onda 5 meseci uzasa u glavi, i u svemu ostalom,(znam da je i ovo negativno ,al' morao da napisem, da znas o cemu se radi...)) zato vise ne uzimam sve bas zdravo za gotovo :(( jbg. a ocu da nekako promenim to, ocu samo pozitivu, neam vise snage za piz darije!!
ZATO,
kakve su naprdedne stvari?????
pozz hvala
 

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Etajglecha je napisao(la):
ja sam takve stvari i koristio,i znam da rade!!! (one knjige u fazonu "moc pozitivnog mislenja" itd itsl.od onog Normana Vinset Pila...) ali mi se vecito desavalo da posle njih sve ode u kur ac.( nas ono, nesto uradis, neki uspeh, urac palac, i onda 5 meseci uzasa u glavi, i u svemu ostalom,(znam da je i ovo negativno ,al' morao da napisem, da znas o cemu se radi...)) zato vise ne uzimam sve bas zdravo za gotovo :(( jbg. a ocu da nekako promenim to, ocu samo pozitivu, neam vise snage za piz darije!!
ZATO,
kakve su naprdedne stvari?????
pozz hvala

E ovo mi je jasno, to se i meni desavalo na pocetku. Fora kod toga je sto kada podignes svijest, tipa dobro se osjecas, pozitivno razmisljas, ushicen si, ako imas losih stvari u podsvijesti to izlazi na povrsinu, i to treba da izbacis iz sebe. Najlakse je otici negdje u divljinu i izderati se na sav glas, ili zapisivati sve lose sto mislis i osjecas na papir. Kasnije ce te lose stvari nestati i bice sve pravo dobro...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ne pomaze samo razmisljanje o tome, jednostavno moras biti pozitivno orientisan iz svoje podsvesti
retko koja sreca moze da izbaci istu energiju kao sto je moze u negativnom smislu ispoljiti svakidasnji strah i bes
zbog toga vam posle nekoliko pozitivnih dogadjaja sledi krah sistema
svi mi imamo problema sa tim, tako nas peru svaki dan putem svih info sistema
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Nažalost, neide to baš tako lako sve loše stvari izbaciti iz sebe(za te stvari potrebno je dosta vremena,volje,ustrajanosti,želje) a da se u međuvremenu ništa loše nedešava jer ako se "loše stvari ponavljaju,nameću i imaju kontinuitet" onda to predstavlja sve veći napor i rezultati su skoro pa nikakvi ili ponešto bolji.Nekažem da nema poboljšanja ali....... opet to zavisi od osobe do osobe kao i gore spomenutih stvari.Problem uveliko predstavlja "sječanje i repeticija loših događanja kako u prošlosti tako i u sadašnjosti pa kroz sve to proživljeno možda i u budučnosti" teško se oteti dojmu da ti "u životu ništa neide od ruke i da sve što želiš/planiraš pada u vodu i prije nego se počelo dešavati" psihologija je egzaktna nauka i jako komplicirana,te ponekad teško razumljiva obićnim/malim ljudima.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Sta podrazumevas pod "obicnim,malim ljudima" ? Ne razumem...Kako iko moze za nekog da pomisli da je "obican,mali covek" koji ne razume kao neku psihologiju!
Vise pametnih saveta i miisli sam cuo od "obicnioh,malih" ljudi nego od nekih kvazi intelektualaca!
Snjezana 1971,nista licno ,samo me malo izbaci iz takta etiketiranje bilo koga,pozdrav!
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Molio bih vas da me pokusate razumjeti.

Sve ja to kuzim, "razmisljaj pozitivno", "ne dopusti da te govnad sjebe", itd...

Ali kako kada znam da sutra trebam nesto pojesti, pa makar se ciste vode napiti i to PLATITI !!!???


ps: Ne volim ulaziti u forumske rasprave...








and just chill...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ni jednoj divljoj zivotinji, a ni coveku nije prezivljavanje jednostavno, ali danas je stavise mnogo lakse nego ikada, vec samo nase prababe su radile po ceo dan za puko prezivljavanje.
jeste, sistem je budjav i rdjav, ali sta je tu je, odaberi jedan od ponudjenih sirom sveta, iskoristi ga ili ratuj sa njim, whatever, samo preuzmi svoju ulogu kakva god da je i pokusavaj da uzivas u njoj.