Napokon Vutra.org Brend

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Jolly Joker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
14.10.2010
244
692
93
još jedan konceptić :D, ovoga puta vrhorepi zmaj hehePogledajte prilog 244271Pogledajte prilog 244272
Odlicno! I ideja i izvedba! :D Jako jako dobri detalji! Ako bih ista menjao to je ovaj font slovakoji odudara malo od svega... Raketa izgleda pomalo izudarana i sva sklepana dok font izgleda besprekorno. Ja bih probao nesto vise istroseno. I mozda nema potrebe za "www", iako izgleda cudno na raketi 'vutra.org', probao sam... Pretpostavljam i ti. :D Ali mozda ovaj 'vutra.org' logo koji je automatski na svim slikama staviti negde dole u ugao umesto toga?

Nesto ovako...
JZMA2 copy.jpg

OP
OP
Vutragenjo

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
5.208
7.099
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ok stizemo donekle poslije par mjeseci pauze napokon imam vremena da se posvetim Vutra Shop-u. Uskoro nas novi stari logo u 3D formatu :)

Takodje ako neko zna sa AI da uradi vektor starog logoa (crna i bijela verzija popunjena bojom) od @He-Man png slike:

Logo Vu PNG.png

Sto se tice ostalih radova jedino @Ribadow i @Papa Romeo su kandidati za stampu. Mozda malo da porade na detaljima ako imaju vremena. Evo i upustva za pripremu stampe:

Poslednja izmena: