Napravite online chat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Naraviti Chat za nas????


  • Total voters
    14
13.12.2007
4
0
0
48
Pozdrav svima!!!
Pala mi je na pamet IDEJA,,,ne bi bilo lose da se uradi Chat za korisnike foruma...
Ne bi bilo lose da ljudi komuniciraju direktno i pricaju razlicita iskustva i td.
Ovde je sve OK,ali Chat ne bi bio losa ideja...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kontam da si nov ali mogao si da procitas bar malo,i video bi da smo imali shout box za dopisivanje,koji je trenutno ukinut...
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ne znam da li razumete cinjenicu da chat i shoutbox nisu isto. Na chat-u koji bi bio integrisan u forum mogli bismo da imamo privatne sesije, tj. npr. da pricamo Torcida i ja sami, a da nas niko ne uznemirava, ili cita nasu pricu. Takodje postojao bi taj glavni kanal na kome bi svi mogli grupno da pricaju, bas kao shoutbox, samo bolje. Forum moze imati i shoutbox i chat. Chat bi sluzio ljudima koji imaju vise od npr. 50 postova, ili jos vise, dok bi ostali mogli da koriste shoutbox (koji inace prezirem zbog ne funkcionalnosti).
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Chat je bio...i posto nije opravdao svoje postojanje ukinut je.Mislim da je shout sasvim dovoljan.uostalom ko zeli da chatuje moze da koristi bilo koji od dostupnih messenger-a.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vala baš, meni se javilo xxxxx ljudi, i sad rega chatamo... :) Mislim da bi bilo koja integracija chat-a (u obliku jave ili php, ne bitno) samo sjebala forum....
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
pa ima chatova na netu koliko te volja,pa msn,icq... po meni nema potrebe za chatom,samo bi opterećivalo stranicu...
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Mozda bi administratori mogli razmislit i o nekom Hotline Phone Vutra (HPV) na kojem bi se napaljivali:)
sorry, moro sam ovo rec:)