napušavali bebu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Treba im oderati kozu. Mada roditelji koji se svadjaju i tuku pred malom djecom ma to je gore od puvanja marihuane u bebu jer stvara opasne psihicke poremecaju....a opet u nasem drustvo to kao da je normalnije.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
.::MaryJane::. je napisao(la):
puhala sam dim u macku...

I ja :)))))))))))))))))))))))))

Ah nasa macka na zrcu...vjerojatno macka za koju sam se najvise vezao u zivotu...

Anyway, yep, ta prica je stara dosta al jebiga, idiopta ima svugdje, pa i s vutrom
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Meni nije smetalo napusavanje bebe, koliko me je iznervirala prica o tome kako je taj snimak dospeo do policije. Covek kupio kameru na yard sale-u, video snimak i, posto je Lawful stupid, odlucio da je najbolje za sve da ih prijavi policiji....
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Pacox je napisao(la):
Meni nije smetalo napusavanje bebe, koliko me je iznervirala prica o tome kako je taj snimak dospeo do policije. Covek kupio kameru na yard sale-u, video snimak i, posto je Lawful stupid, odlucio da je najbolje za sve da ih prijavi policiji....

ovo si dobro rekao.
u izraelu ima doktor koji pravi kanabis pilule za bebe.zbog grčeva u stomaku.mada to nije ista kategorija kao i ovo.
no način kako je informacija prezentirana je čista manipulacija. čak nisam ni mogo da pogledam do kraja .
čim sam vidio bebi prekrivene oči i nastup onog voditelja već mi je bilo muka
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Pacox je napisao(la):
Meni nije smetalo napusavanje bebe, koliko me je iznervirala prica o tome kako je taj snimak dospeo do policije. Covek kupio kameru na yard sale-u, video snimak i, posto je Lawful stupid, odlucio da je najbolje za sve da ih prijavi policiji....

ma o cem ti to? pa da sam ja naletio na snimak ne da bi ih samo prijavio nego bi otisao natrag do te kuce i polomio im vratove..

napusavati bebu? i mean, WTF?

Vutra i pusenje iste je stvar odluke, izbora a tako malo dijete ne moze napraviti taj izbor.
Po meni ako se odobrava napusavanje male bebe (jer ne steti a i nama odraslima pase) onda bi po toj logici i teska pedofilija isto bila prihvatljiva (jer dok mi odrasli to radimo ne steti nam i dobar je osjecaj pa kao onda je i bebi isto)

lose lose lose...

bas ste me razocarali..

nemogucnost izbora je najgori zlocin prema covjeku a ta mala beba nije mogla reci da nece konzumirati thc koji ruku na srce ne moze donijeti nista dobrog tako malom djetetu sto god vi rekli..

neki derivat vutre od kojeg se rade tablete za to i to je sasvim druga prica i nema uopce nikakve veze sa ovim divljastvom.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Weed Killah je napisao(la):
Po meni ako se odobrava napusavanje male bebe (jer ne steti a i nama odraslima pase) onda bi po toj logici i teska pedofilija isto bila prihvatljiva (jer dok mi odrasli to radimo ne steti nam i dobar je osjecaj pa kao onda je i bebi isto)

pokušaj mi objasniti kako si uspio izjednačiti tešku pedofiliju i napušavanje bebe.a da pri tom ne uvrijediš svoju i tuđu inteligenciju
u oba slučaju postoji prisila i to je loše.
ali razmisli još jednom.

nisam pogledo snimak do kraja.
jesu li oni toj bebi stavljali đoint u usta?
jesu li joj držali usta zatovrena dok ne povuče dim?
koliko dimova je beba morala uvuč?
ili su samo puhali u nju?

e sad to usporedi s teškom pedofilijom!
 
23.06.2008
18
2
0
34
pilule i ovo nije isto... ovo ostavlja posljedice... da su to nastavili pitaj boga sta bi bilo sa djetetom kada naraste...

a sto se tice pilula...vjerojatno ima toga jer pomaže i nije loše u malim kolicinama cak ni za bebu.... ja palim gicu za sve grceve i bolove
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
dakle vrlo jednostavno...

napusavanje - stvar koju radi (ili bi trebale radit) punoljetne ili osobe blizu punoljetnosti u svrhu uzitka

seks - stvar koju rade punoljetne ili osobe blizu punoljetnosti takodjer u svrhu uzitka (katkad i dobivanja djece :p )



ni jedno ni drugo nije primjereno za osobe ajmo rec mladje od 16 (sto se mene tice)

ni jedno ni drugo fizicki ne ostecuje onog tko u tome uziva

jedno i drugo u ovom slucaju je PRISILA odnosno nedavanje izbora odnosno nepostojanje istog sa strane jednog od protagonista.

uzitak i svrhu ni jednog ni drugog mala beba kao ni malo djete ne moze shvatit niti za time ima potrebu odnosno zelju - ergo, suvisno je, nepotrebno i vrlo moralno upitno odnosno u potpunosti neprihvatljivo


takodjer uzivanje marihuane kao i seks ZAHTJEVA pristanak obiju strana (ili vise njih :p) na isto, malo

djete odnosno beba nije u mogucnosti dati svoj pristanak, braniti se, negodovati ili odbiti to sto mu se NAMECE

nadam se da je sad paralela jasnija

takodjer moje je misljenje da bi svaka moralna osoba ne trebala nego MORALA prjiaviti takve i slicne oblike maltretiranja djece pa mi stoga nije jasno da prijavljivanje istog ne odobravas.. eto to me zasmetalo
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Neznam kako drugi gledaju na ovo, oko napusavanje bebe, ali ja gledam ovako...
Svako sam treba da odluci dali ce pusiti ili ne, ii da prethodno bude dobro informiran.
A koliko sam svjestan bebu i da imformiras, ona nije dovoljno zrela da sama odluci dali je pusenje dobro za nje.

Tako da na ovo gledam kao na silovnje, ne ono klasicno ali ipak silovanje.

Pozdrav....:ludaci_lol:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
@weed
kontam ja što pričaš,ali po toj logici
bi dobri policajci trebali cinkati loše prema tome ACAB

i prema tome ja imam razumijevanje za one koji ne prijave takve slučajeve
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ACAB je notorna glupost ako mene pitas,naravno da neki aspekt represije postoji ali to je na kraju krajeva potrebno jer autoitet mora postojati.

Opet kazem, naravno da ima murijaka koji su govna ne vrijedna ni izgovorene rijeci ali postoje i dobri murijaci koji zaradjuju za svoj kruh kao i svi drugi.

Bilo koju vrstu ljudi na svijetu svrstavat u bilo kakav negativni okvir je jednostavno nerealno,
niti su svi murijaci govna
niti su svi zidovi skrti
niti svi svecenici pedofili
itd itd.. Uvijek ima i dobrih ljudi neovisno o njihovoj profesiji koji zasluzuju postovanje. Mislim da bi mi kao korisnici kanabisa trebali s obzirom na to biti na visoj razini shvacanja takvih stvari a ne globalizirati..
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Weed Killah je napisao(la):
ma o cem ti to? pa da sam ja naletio na snimak ne da bi ih samo prijavio nego bi otisao natrag do te kuce i polomio im vratove..

napusavati bebu? i mean, WTF?

Vutra i pusenje iste je stvar odluke, izbora a tako malo dijete ne moze napraviti taj izbor.
Po meni ako se odobrava napusavanje male bebe (jer ne steti a i nama odraslima pase) onda bi po toj logici i teska pedofilija isto bila prihvatljiva (jer dok mi odrasli to radimo ne steti nam i dobar je osjecaj pa kao onda je i bebi isto)

lose lose lose...

bas ste me razocarali..

nemogucnost izbora je najgori zlocin prema covjeku a ta mala beba nije mogla reci da nece konzumirati thc koji ruku na srce ne moze donijeti nista dobrog tako malom djetetu sto god vi rekli..

neki derivat vutre od kojeg se rade tablete za to i to je sasvim druga prica i nema uopce nikakve veze sa ovim divljastvom.


shto se ono kaze-potpisujem.ne da bi ih prijavio muriji nego bi im noge obio.kreteni