Napušenost koja oponaša nešto drugo...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Ok, za pocetak ukratko, poslje cu mozda jos toga dopisat... Dogadja li vam se da kad se napusite da pomalo osjecate efekt drugih "droga" i droga koje ste uzimali...naravno samo trunak?

Meni da i to ako pušim nedugo ,vecinom par dana ali ponekad i duže, nakon uzimanja necega...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Meni se znalo to desit prije kad sam uzimo druga sranja
napljugam se i brijem da sam na zrzari
sad kad se napushim sam samo glupan kako i treba biti :D
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
osjećam i više nego trunak :)...
zato tolko volim thc.
može se često koristit, pa ono što naučim iz tripa(iako sam zapravo neiskusan,2puta) mogu trenirat nadimljen dok ne ovladam.
pa me iduči trip gurne još dalje pa opet to treniram :D.ovako zvuči ko obaveza al meni je to gušt, a naravno kad sam s frendovima da uz to padne i zajebancija.

iako problem mi je kod napušenosti što ta neka baš halovita stanja jako kratko traju.
možda 5-10minuta...
eto na tripu sam prošli put shvatio kako pogrešno nastojim doć do spoznaje-
točnije slaganjem s apstraktnim idejama koje sam pročito ili izmislio.
zato sam počeo radit nešto što neznam kako drugačije nazvat nego potraga za toplinom ili vidni reijki :D. recimo nadimim se i onda pogledom dok sviram bubanj
tražim nešto :D neznam ni sam što. jednostavno tražim i kako tražim u jednom trenutku dobijem neobičan osjećaj...kao toplina i euforija.
onda se trudim vratit tome, kad to lociram
(zna se pojavit ko eterična para ponekad ko florescentni oblici)
usredotočim se što više mogu na to...pa postane portal
(no nisam još nikad prošo kroz njega :( ).
ta stanja su mi ko transovi :D..mislim da sam jedanput pao u pravi trans.
nisam osjećo tijelo cimo sam se proizvodio čudne zvukove(prije epileptični napadaj :p).
čak sam i frendove neke s kojima dimim navuko na ovo :D jer sam ih sugestijom uspio navest da isto to dožive.
 
28.01.2009
45
6
0
41
Flesh backovi......:))))....nemoj uzimati nikakvu hemiju,pusi samo travu 6meseci i neces vise imati ta osecanja......i moj bi ti bio savet da malo razmislite kada gutale LSD, i koliko, HIPISIZIK METAFIZIK:))
opasna igracka......
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
wannabeshaman1 .... meni se zna dogodit da napušenost bude vrlooooo tripy daleko od toga sto sama trava moze inace pruziti....
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
rasta-mare je napisao(la):
Flesh backovi......:))))....nemoj uzimati nikakvu hemiju,pusi samo travu 6meseci i neces vise imati ta osecanja......
ček, ček otkud tebi ideja da je to nebi htio? :D
pa ludilo je najveći blagoslov...ako je kontrolirano,a ti flešbekovi
i percepcijska hipersenzibilnost najbolji začin životu što imam.
ali nema potrebe da apstiniram kad več nisam uzeo 8mjeseci tako da...

prethodni post nije neka promocija kemije il slično...
to je samo kompromis koji sam napravio jer sam shvatio da dok uzgojim gljive
il nabavim neku poštenu dozu i vrstu će proć sigurno par godina,
a bilo mi glupo lagat o tome.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
pa o bilo cemu.... može ti se to dogadjati od svega... eto npr. zbog Gljiva a isto tako nekome se to uopce ne dogadja...
 
28.01.2009
45
6
0
41
wannabeshaman1 je napisao(la):
osjećam i više nego trunak :)...
zato tolko volim thc.
može se često koristit, pa ono što naučim iz tripa(iako sam zapravo neiskusan,2puta) mogu trenirat nadimljen dok ne ovladam.
pa me iduči trip gurne još dalje pa opet to treniram :D.ovako zvuči ko obaveza al meni je to gušt, a naravno kad sam s frendovima da uz to padne i zajebancija.

iako problem mi je kod napušenosti što ta neka baš halovita stanja jako kratko traju.
možda 5-10minuta...
eto na tripu sam prošli put shvatio kako pogrešno nastojim doć do spoznaje-
točnije slaganjem s apstraktnim idejama koje sam pročito ili izmislio.
zato sam počeo radit nešto što neznam kako drugačije nazvat nego potraga za toplinom ili vidni reijki :D. recimo nadimim se i onda pogledom dok sviram bubanj
tražim nešto :D neznam ni sam što. jednostavno tražim i kako tražim u jednom trenutku dobijem neobičan osjećaj...kao toplina i euforija.
onda se trudim vratit tome, kad to lociram
(zna se pojavit ko eterična para ponekad ko florescentni oblici)
usredotočim se što više mogu na to...pa postane portal
(no nisam još nikad prošo kroz njega :( ).
ta stanja su mi ko transovi :D..mislim da sam jedanput pao u pravi trans.
nisam osjećo tijelo cimo sam se proizvodio čudne zvukove(prije epileptični napadaj :p).
čak sam i frendove neke s kojima dimim navuko na ovo :D jer sam ih sugestijom uspio navest da isto to dožive.
Oprosti obratio sam se Drtiju....mada vazi za sve....govorim iz licnog iskustva....LSD,GLJIVE,KAKTUSI....jeo sam ih kao lud..i trebalo mi je par godina da dodjem sebi....a backovi mogu da se dese i bez pusenja trave...meni se pre 5god.na faxu desilo nesto kao da sam tek zgutao sliku...a nisam je radio pre toga pola godine,nisam ni pusio nista......+imam jako dobrog ortaka koji je zgutao sliku 2002 i jos ga drzi!!!!!!!!!
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Meni takodjer to sto se dogadja apsolutno ne smeta i takodjer kao i wannabeshaman1 to pokusavam iskoristiti kao vrijedno iskustvo.....bitno je zasto jedes halucinogene, kako pristupas iskustvu, mentalno zdravlje...ma toliko toga... samo sam pitao jel se to kome dogadja... za mene su ta iskustva izrazito pozitivna i pozeljna..
 
28.01.2009
45
6
0
41
Uredu brate Dirty ako zelis non-stop uradu,to je nesto drugo....samo ne znam koliko ce to da ti traje.....
Mentalno zdravlje je kada si metnalno normalan bez psihodelije,sumnjam da si se rodio na LSD-u,oprosti ali zna se sta je mentalno zdrav covek...a ovo sto mi uzimamo su samo precice,opasne precice koje ti pokazu put,ali te ne vode do cilja,moras sam,ciste svesti bez psihodelije...e onda uzmes psihodeliju kao zrela licnost,svako uzvimanje pa i trave pre 25god,je jako stetno jer bas nismo mentalno zreli!
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
pa naša percepcija kad se rodimo je prilično slična tripu :D
dječica vide svakakva sranja oko sebe što zdravi odrasli ne vide
a ova percepcija koju imamo nije urođena već je stečena od društva.

ovo što ti tvrdiš da je zdravo je samo percepcijska većina i s obzirom kakva je ta većina mislim da bi je trebalo mjenjat.
ali problem je što se sad svakog tko je nekonformističan
(pa i percepcijski) stigmatizira. napune ti glavu izjavama da si onda na krivom putu, da si bolestan, prijetnja društvu i sebi...nakon tolko sabotaže nije ni čudno da to na kraju postaneš. a psihonauti više i nemaju svrhu(imam neku teoriju kako je to povezano s birokracijom al neda mi se ispast veći dipšit nego što mislim da jesam:p)
i nije nam dostupan direktan kontakt s onima koju su iskusniji tako da si ostao sam.nemaš nikog da ti pomogne izać iz zatvora.
osim što je dostupna nekakva tradicija toga koju možeš isčitat iz knjiga...
al to su samo mrvice.
većina znanja ostaje tajno.

e sad to što postoje ovakvi problemi u društvu jer je očito preveliko to ne znači da je ta drugačija percepcija nezdrava,štetna ili neprirodna sama po sebi. eh "primitivna" plemena i civilizacije su znala ljude s takvim nekonformističnim sposobnostima učinit korisnima za društvo :D.

kad bi nekako mogao riješit ove probleme mene nebi uopće smetalo da sam
cijeli život na tripu...još ako ga naučiš kontrolirat(što pokušavam)onda si bog :). doslovce. ali kužim šta očeš reč...i ne valjda se preforsirat, no ja žeće halucinogene prerijetko uzimam da bi se to dogodilo.

ptsp.s najbolja frendica je dvije godine bila na tripu(al nekontroliranom)jer je pojela krivo doziran trip. pa i dalje troši halucinogene :D i mentalno i po načinu života je zdravije od većine ljudi koje znam a da nisu imali takva iskustva.
(hm možda ima grešaka još sam mamuran :D al neda mi se ispravljat..ipak jesam)
edit:mad:rasta-mare...mislio sam da je post upučen meni jer je bio odmah ispod mog a nisi citiro dirtya
 
28.01.2009
45
6
0
41
Ma kontam ja tebe legendo,samo velim da promenjena percepcija(uzimanjem psihodelije)nije prirodno stanje svesti....ti kazes ako naucis kontrolisati Bog si.....pa koliko ja imam iskustva konkretno sa LSD-om, to ti je brate uvek korak u nepoznato,ko kaze da moze da vozi trip,laze,procitaj HOFMANA,LIRIJA.....
Meni je bas to bio razlog i uzbudjenje uzimanja...nikada ne znas sta novi trip nosi.......e sada ako mislis da nisi nikada imao bed trip pa mislis da je to kontrola,nije....prosto nema kontrole sa LSD,pecurke tu i tamo,zgutas nesto slatko i pusti te,ali trip....nek ti je sa srecom.. blessssss you
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
badger zbog jednog linka dobije pred ban a ovi tu se hvale da žderu tripove a i na masu drugih tema ima svakakvih promocija kemije ko kad je neko reko da efedrin kapi(čista kemijurina) idu dobro uz mg i izjave tipa da je kokain prirodan (e pa ako je polusinteza extrakt i ako je prirodna oću stalno bit vezan uz prirodu :D):eek:hno:
neželim poticat neke rasprave već usmjerit admine da malo više obraćaju pozornost na to ako već tako olako djele banove nekim članovima , nek ista pravila vrijede za sve!

prjedlog: obrisat cjelu temu a slične recimo onu s kokinim lišćem ili ju bar dobro pročistit
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
tu niko ne prica o kemiji nego o halucinogenima i poznato je da tu ima hrpetina ljudi kojima je samo do trave, trave.... jebo drugo bla, bla.... fuj ovo... pa koji zele da se ukinu podforumi biljke i sl. e pa TO JE FAŠIZAM.....POLITIKA MRZI I NEMA POJMA O TRAVI TAKO HRPETINA LJUDI MRZI I NEMA POJMA O HALUCINOGENIMA.... a potpuno se slazem da KEMIJU NE TREBA SPOMINJATI....tako je ja nisam ni spomenuo OVA TEMA NEMA VEZE S KEMIJOM NEGO SE RADI O TRAVI I KAKO DRUGA ISKUSTVA(npr. prozivljavanje nekog vrlo duhovnog iskustva ili neki sokovi i sl.) UTJECU NA NAPUSENOST.

drugo....EXARP je da odlican savjet u vezi efedrina i MG, koji se vrlo rijetko vidja na netu...o nikakvim kapima nije govorio nego o efedrinu iz Ephedre...npr. napravis caj..

po meni tema o Koki ne bi trebala tu biti kao ni o Makovima... a sto ti mislis da je aktivan sastojak u toj biljci?

uglavnom da ljudi ne pricaju nesto o cemu nemaju pojma ne bi bilo sranja....

eto po meni forumu puno vise stete teme o deliricima...
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
OVA TEMA NEMA VEZE S KEMIJOM NEGO SE RADI O TRAVI I KAKO DRUGA ISKUSTVA (npr. prozivljavanje nekog vrlo duhovnog iskustva ili neki šokovi i sl.) UTJECU NA NAPUSENOST.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Pa meni osobno, sva iskustva dobro dođu u napušenosti. Iako mi je Vutra Vutra...ali da iskustva sa ostalim psihodelicima itd. mogu imat uticaj na efekte vutre, mogu...ponavljam, bar meni.
Zato mi je Vutra Numero Uno...ona može bit sve šta poželim :sun2:
Na kraju krajeva, svijest i iskustvo stvaraju doživljaj (opet ponavljan, bar meni)

I BTW, opes se tu o "hemiji priča" iako je Dirty lipo reka da nije bit flashbackova nego uticaja ISKUSTVA na modifikaciju napušenosti.

Takodje...acid je precjenjen do bola. I u pozitivnim i negativnim aspektima. A trpat gljive u koš sa acidon je još gluplje.

Sorry, al sve te tvari samo "otvaraju vrata", a očeš ih znat zatvorit ili ne...e to je već pitanje onog Castanedinog "kontroliranog ludila", tj opstanka u OVOME svijetu znajući da postoje i drugi, čak i realniji od ovog.
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
čuj ja nisam za ukidanje podforuma s biljkama , čak naprotiv volim i ja legal highove :D i što više info-a o biljkama i prirodi. al molim te di češ nać extrakt efedre već ga dugo nema nigdje osim u apotekama ili u teretanama a extrakcija i nabavka biljke da nekažem kolko je komplicirana.
aktivni sastojci koke su razni alkaloidi od kojih najjace efekte ima kokain , govorim o lišću a ostalim procesima se dobiva kokain hidroklorid . znači polusintezom ,ako nisi vidio kako se radi pogledaj http://www.youtube.com/watch?v=qpFm3g6esgU&feature=related
pa onda reci da je prirodno nešto što se dobiva uz pomoć kaustične sode, amonijaka, hcl-a ,rabljenog goriva...
istina za delirike ali tamo stoje i mnoga upozorenja da to netreba uzimat a ako je neko idiot ili nabrijani klinjo za njega nema pomoći ak će probat neće ga nikakav forum natjerat da neproba , tako da možda bolje za ostatak populacije da stoji neki info da to i nije baš dobro.

inače kemija je zabranjena na forumu zato da se vutra nebi povezivala s drugim drogama tj da ako je neko probo vutru da će preć i na malo žešće stvari što postovi u ovoj temi i nebi baš dali naslutit
"Dogadja li vam se da kad se napusite da pomalo osjecate efekt drugih "droga" i droga koje ste uzimali"
"Meni se znalo to desit prije kad sam uzimo druga sranja"
"i moj bi ti bio savet da malo razmislite kada gutale LSD, i koliko"
"imam jako dobrog ortaka koji je zgutao sliku 2002 i jos ga drzi!!!!!!!!!" hehe
"najbolja frendica je dvije godine bila na tripu(al nekontroliranom)jer je pojela krivo doziran trip. pa i dalje troši halucinogene :D"

inače poanta mog prvog posta je NEKA PRAVILA VRIJEDE ZA SVE, možda si ti i mislio na prirodne halucinogene al to se neda isčitat pogotovo nekom manje iskusnom koji je cuo za trip i njegova prva pomisao je slika , šta će jadno djete mislit :D . a i mare je vjerojatno sjebo malo spominjanjem lsd-a:D

eo opet kreće rasprava , neda mi se ...:D
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
UNUTARNJI MONOLOG
ma joj, ne hvalim se i ne promoviram ništa...
samo sam opisao jedno svoje iskustvo. ne kužim zašto bi radili tabu od toga.
onda nismo niš drugačiji od konzervativaca koje tako mrzimo.

netko tko čita sajt isto tako može povezat salviju,gljive,pejotl s konzumacijom trave(jer je ima puno takvih tema na forumu)...sve su to halucinogeni a većina ljudi ne vidi razliku između toga.
većina ljudi ne pravi razliku čak između halucinogena i droga koje mjenjaju raspoloženje(kao bonkasi,heroin,kokain,spid...) tako da ne shvaćam koja je svrha tog tabua. iako shvaćam pravilo da se ne promovira kemija.
nemožete se zaštitit od glupih ljudi...uvijeć će ih bit i glupo će interpretirat stvari

što se kontroliranje tiče...
slažem se da je glupo uopće pokušat "kontrolirat" psihodelično iskustvo.
možda sam se ja krivo izrazio.
al nisam mislio da to znači da si doživljaj ograničiš na svoje izmišljanje
(pa kao kontroliraš situaciju)
već da izvučeš iz iskustva ono što želiš...a to je znanje
zato se prepuštaš i odlaziš u nepoznato.
iako je ova definicija kontrole paradoksalna :D mislim nekontrola je u sklopu nje.
ta kontrola je prije ispravnost :D nego kontrola.
htio sam reč da je potreban ispravan stav prema halovima...
pa onda čak i da haluciniraš ostatak život tj. vidiš stvari koje drugi nevide nećeš upast u neku paranoičnu autodestruktivnost na što ljudi misle kad za nekog kažu da je poludio.već imat ispunjen život :)
i flashbackovi i izmjenjena stanja svijesti dok si trijezan ti neće bit problem.

:eek:hno: eto opet sam bezveze upao u raspravu i na kraju ove ,kao i svake druge, će ispast
da smo svi cijelo vrijeme mislili isto al potrošili hrpu energije i vremena da bi se vratili od kud smo krenuli a da je umjesto iskustva ostala rupa...sve to zbog kombinacije prekonkretnog jezika i nekonkretnih misli.
i tako u krug u beskonačnost...gad damn

KRAJ