Napukla stabljika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
e ovako biljka je u fazi cvetanja tek je pochela da razvija cvet.. i sluchajno ni sam ne znam kako sam uspeo da mi stablo napukne :S

ovako odprilike to izgleda nemam fotic da uslikam ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
vezao sam je nekom gumicom da ne bi onako bila razdvojena i malo sam je istopljenim voskom ispolirao na tom mestu u nadi da ce da se zaceli :S
reci te mi jel ce biljka sad imate velike probleme zbog toga ?
hvala
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
Pazim je kao ochi u glavi!! :DD ako treba savljam zvuchnik na terasu da slushaju Boba i josh neki regee :D
DO JAJA LJUDI HVALA NA LEPIM VESTIMA :DD evo imam mali hed koji ide u rizlu istog momenta, hedic je tezhak 0,83 nije WW koji je bio u gradu prosle nedelje u gradu ali je izuzetno bele boje i sjaji se od kristala o_O ne mirishe uopshte ali bash nimalo. palim za sve vas hvala ponovo na lepim vestima!
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
a ajde vec da pitam ovde.. malo mi je chudno biljka je u ranoj fazi cvetanja.. ali pistili naruchito na vrhovima a polako silaze na dole znachi skoro skroz su smedji o_O
nemoguce da je vec zrela nema ni 5g na biljci a dlachice smedje? zashto je to tako? da nije do sorte ?oO