Napusavacke price/anegdote

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Neznam dal ima ovakva tema...al evo....ajd svako nek da neku pricu koju su dozivili tijekom svoje povjesti duvanja....

evo moje...

ono...noc negdje oko 11...nakon 6 frule frend ide motat..i to po totalnom mraku,nist se nije vidjelo jer nismo svjetla uopce imali^^....i sve on ljepo smota,nas 4ero u krugu,i sad on oce da zapali...i zapali on frulu...ono...i frajer se krene nekaj derat..."daj se zapali mamicu ti jebem"...ovo ono...frajer pizdi...i nakon 2-3 minute shvati da je zapravo palio filter...i nista...odluci on re-rollat...i sve ljepo...opet srola jebenu,i frajer oce zapalit frulu i povuc prvi dim...i cujes frenda..."e fic,jebiga...ti si vec svoju seriju povuko!"

ja sam vristo^^...i preskocili smo ga taj jedan dzir... xDDDDD x)))
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Evo jedne gluposti.

Sedimo je i prijatelj i taman zavrsili spravu a njemu stize poruka na mob:

Ova moja hoce da idemo u petak da idemo u klub. Ma cu izlazem nesto da imam obaveze. Ma dok mi daje da je ***** dobro je. jebati svasta sad sam se iznervirao koji *****

Smejali smo se pola sata ovoj poruci i njenoj nebuloznoj pojavi. Sto je on to poslao? Zasto je to bitno? Sta znaci ovo sve na kraju?
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Evo i moje price.. Kod frendice doma smo rijesile par komada ... i odlucile narucit pizzu... I tako, gusimo se mi u toj pizzu, kad ja skuzim da frendica skida gljive s pizze. Nije mi bilo jasno pa je pitam zasto to radi? I ona onakva napusena odgovori da su gljive alergicne... u toj sekundi me uhvati napadaj smijeha i sadrzaj iz mojih usta izleti njoj u facu... Urnebes!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ahahahahaha

ja se sjecam..kad smo mi kod mene u 8mom mjesecu...nije mi bilo staraca doma i nakon dva tjedna na balkonu sam imo 48 kutija jumbo pizze^^....a jednom smo pusili s dostavljacem...mi rollamo i pusimo,ja narucio pizzu..i dodje frajer,dam mu pare i sve...cujes tipa..."malo vam se osjeti!"..ja ono..."da znam..." i frajer me pita dal moze on malo...ja reko udji udji xDDD i s frajerom se napljugali xDDD
 
14.12.2006
33
2
0
pa bilo je ovako bili smo nas 5 na jezeru blizu grada milina poceli rolat popusili smo nekih 5 nesjecam se vise tocno ,krenmo nazad pokupili stvari nazad u auto i kaze frend aj da se malo provozamo mjuza tresti iz zvucnika ,i tako nakon nekih 20tak mintua voznje kroz grad na semforu ja skuzim da se osjeti auspuh niko nis ,na drugom semaforu bogte al smrdi auspuh koji ***** se dogadja ,okrenem se napokon ja i vidim da nam je gepek sirom otvoren ,brzo je uparkiro i onda otkidanje suze su mi isle na oci ,naravno ja sam zatvarao gepek
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Nemam bas neke, posto nisam bas neku vutroman koji cesto pusi. Recimo da sam se sam sebi polomio kad sam se skrsio na bong, lego u kut, i pocela me bolit glava. E sad idem se ja uhvatit za glavu.....ili ne. Nisam mogo dic ruke :))))
 
20.05.2007
8
3
0
39
U takvom zanimljivom stanju mi se redovito dogadaju gluposti,pa cu onda u prvom postu napisati najdrazu ;)

Prije nego sam upisala fax me zivo bolila birga tko bi me mogao uloviti i gdje pusim.Prije sam ljetovala u Novom Vinodolskom (usput receno od karlobaga do crikve ima 1 patrola) pa smo tamo palili na obali (ako netko naide lako se rijesis stvarcice u moru),osim toga kakve su sanse da ti netko naleti? E,pa vece nego sto bi covjek pomislio...
Sjedimo mi tako jednu vecer kad li niotkuda dolazi murjak,moj frend baci dziksu,ali ju je zaboravio ugasiti.Lik nas osvjetli sa baterijom,murjak naravno...Fuck...Malo posvijetli po mraku i skonta dziksu,dignu ju,pomirisi i pita "Je'l znate vi sto je ovo?".Neki poceli klimati da,neki ne,neki se smrznuli (bilo nas petero),kazem ja njemu da znamo(sta cu mu lagati da nije nase,ulovio nas je na djelu)."A je'l znati sta bi ja sada vama mogao napraviti?" pita on dalje (a cijelo vrijeme je imao pokersku facu).Rekoh ja: "Znamo."

I frajer povuce dim i kaze "Rodio mi se prvi sin veceras,a pedercine mi nisu htjeli dati slobodno.Zato vi samo nastavite..."

Ja sam mislila da sam na fakat ludom tripu :popworm:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
mrs.smoke je napisao(la):
U takvom zanimljivom stanju mi se redovito dogadaju gluposti,pa cu onda u prvom postu napisati najdrazu ;)

Prije nego sam upisala fax me zivo bolila birga tko bi me mogao uloviti i gdje pusim.Prije sam ljetovala u Novom Vinodolskom (usput receno od karlobaga do crikve ima 1 patrola) pa smo tamo palili na obali (ako netko naide lako se rijesis stvarcice u moru),osim toga kakve su sanse da ti netko naleti? E,pa vece nego sto bi covjek pomislio...
Sjedimo mi tako jednu vecer kad li niotkuda dolazi murjak,moj frend baci dziksu,ali ju je zaboravio ugasiti.Lik nas osvjetli sa baterijom,murjak naravno...Fuck...Malo posvijetli po mraku i skonta dziksu,dignu ju,pomirisi i pita "Je'l znate vi sto je ovo?".Neki poceli klimati da,neki ne,neki se smrznuli (bilo nas petero),kazem ja njemu da znamo(sta cu mu lagati da nije nase,ulovio nas je na djelu)."A je'l znati sta bi ja sada vama mogao napraviti?" pita on dalje (a cijelo vrijeme je imao pokersku facu).Rekoh ja: "Znamo."

I frajer povuce dim i kaze "Rodio mi se prvi sin veceras,a pedercine mi nisu htjeli dati slobodno.Zato vi samo nastavite..."

Ja sam mislila da sam na fakat ludom tripu :popworm:

dobra... :))

nas je isto jednom murjak uhvatio...frajer se od nikud stvorio...a mi taman srolali negdje 45 cm frulu...^^ i frajer nama..." a sta vam je to decki?"...mi ono.."pa frula" jer sta cemo se pravit da nije...i frajer nama "dajte da ja to vidim...bolje da je dobra...jer ak je sica vodim vas u postaju" i frajer pred nama popusio pol frule i frajer ono "hmm..dobra je marihuana" i posalje nam frulu...i frajer nekaj tipa "ajd pazite decki da vas neuhvati netko tko nije ovako dobar".....

ja sam umiro od smjeha kad je frajer otiso... ^^
:pat:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Mrs.smoke...imam neki osjećaj da sam već čuo tu priču...:icon_wink:

Petero ljudi sjedi za stolom, a njih četiri dimi frulu i jedu ćevape iz rubelja.
Zvuči poznato?:icon_lol: ...

Ako si to ti..super:sun2:...

DOBRODOŠLA! :costumed-smiley-027

P E A C E !:maryjane:
 
20.05.2007
8
3
0
39
Yes,it is me glossy, le clerk :vb_devil:

Super ti je prica Raziel,totalno mogu zamisliti kako ti je...
Bas ove godine idem na Ugljan,a koliko cujem taj otocic krasi epitet junerski :hehe:


Nego,kad smo vec kod ludih pricica i uhvacenih dzanera,ulovili su me jos jednom,ali na malo drugaciji nacin.
Za noc vjestica(to su bili sami poceci nase "karijere") smo isli po noci na groblje (ne,nisam sotonistica :icon_mrgreen:).
Groblje po noci ima zanimljivu atmosferu,i kad smo izasli van odmah smo smotali jednu da sacuvamo misticnu atmosferu.
Kad odjednom,frend zabrije da vidi svog imaginarnog frenda i krene zajebancija na taj racun.Svi su vidjeli njegovog "nevidljivog frenda" ,osim mene(ja sam se durila negdje u cosku).Vec mi je sve to postalo glupo,kad li malo dalje vidim nekakvu plavu spodobu kako mi se priblizava.Odmah sam se razveselila.
One budale tamo dijele svog "nevidljivog prijatelja" a ja cu imati svog vlastitog...Hehehe....
I sve je bilo super dok nas nije osvijetlio baterijom (imat cu traume od tih baterija :icon_mrgreen:) i pitao sta radimo kraj groblja u to doba.Nadobudni cuvar je izasao iz kucice pa je mislio da smjeramo "nepodopstine"....ehhh...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
:))))

evo jos jedna....sjedimo nas 6 u frendovoj sobi...pusimo bog zna koju frulu po redu..i dodje frend frendu " di ti je Droga?" a Droga mu je nadimak burazu :)
i frajer kao"ma nist doma sjedi,pao s 2 panja nedavno i tak to" dodje ovaj drugi frend jedan..."cek koji Droga?onaj iz prvomajske? ovaj frend kojem je droga buraz kao "da taj iz prvomajske" i dodje ovaj kaj je pito od kud je..."Daj ne seri..pa ja sam tvom burazu dilo žižu!" mi smo vristali...ali prvenstveno zato kaj mu buraz govori da pusi sranja a frajer s burazovim dilerima pusi xDDDDDDDDDDDDD vristali smo...
 
06.05.2007
2
0
0
35
Meni ja najsmješnije bilo kad smo zapalili na jednom odmoru dobar skank, a sljedeći sat je bila filozofija.

Kad smo došli u razred pokušavali smo izgledat normalno, ali to je završavalo pucanjem od smijeha. Uspjeli smo se malo skulirat taman kad je došla profa - rezultat: glupavo cerenje.
Sat je počeo, profa je predavala, a mi se cijelo vrijeme smijemo. Vrhunac je bio kad mi je frend reko: "E jel tebi profa izgleda ko mrkva? Meni da." Eonda smo se zbilja počeli drapat od smjeha, profa je skroz popizdila htjela nas izbacit van, a mi smo se još više počeli smijat...

Nakraju nas je izbacila, a mi smo otišli u kantinu da jedemo.:rofl:
 

hah

15.02.2007
25
4
0
Bas ovu subotu s frendovima pusili skank, i ljepo se naduvali, i idemo mi kupit jos pive da dok jedan moj frend nije uso u ducan, mi izademo iz ducana njega nema, i ljepo mi idemo u neki park i posaljemo njemu poruku, i prolazimo kroz trg kada vidimo njega trci za nekom curom a cura bjezi od njega, uzima jaknu i baca jaknu na curu nakraju jadna prestrasena cura pobjegla u tramvaj, pitamo mi njega kaje to bilo, onm kaze da je zamalo uhvatio vjevericu, mi se trgali od smijeha :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
hahahha xDDD

evo jos jedne...

imali ja i frend negdje pol panja..i reko di cemo zapalit...i ja reko ajmo u liftu xDDD
i odemo mi u lift..(a dvanesti mjesec,cijeli pod voden zbog snjega),zaustavimo ga, i sad frend razvuce rizlu,filter napravi(a mi vec upuseni) i ja mu trebo posolit..i sad ja mu stavljam malo po malo...i reko na pola popizdio,presporo islo,i ja mu odlucio sve sasut iz papira u rizlu,i napravim ja to...i debil drzo rizlu samo za filter,i duff..sve po podu...rizla se presavila...i onak gledamo u to,nasred poda,hrpa trave i duhana mokra....i onak..pogledamo jedan drugo...i krenemo vristat...ja sam se tako odro od smjeha^^...onda uzeli pipove sta smo od trstike napravili i pusili na to^^... xDDD
 
22.06.2007
2
0
0
40
Jedne veceri na moru isli zapalit koju frulu nas 6 u kombiju. Kombi je bio prijevozni tako da se iza sjedilo na podu. Pusimo mi kojih 4,5 sati idemo mi grad da se popijemo koju pivicu prije odlaska doma (citaj nazderemo ko stoka u fast fudu sa pivom u ruci). I tako krecemo mi polako vozimo se kojih 10 min kad frend kaze idem ja doma spavati ( nalazi se straga u kombiju) ne moze on vise dobro kazemo mi njemu cekaj tu smo odmah strpi se ali napuseni pametnjakovic razumio evo odmah nema problema. I tako nas pametnjakovic otvorio vrata kombija a mi usli u zavoj a on izletio van kombija kotrljajuci se po cesti dobrih 20 metara.:clap: frednovi se poceli derati stoj stoj mi stajemo a on se jos kotrlja kroz zavoj na cesti kojem srecom u 3 ujutro nema zive duse.

Poceli mi trcati za njim frendovi napuseni padaju od smijeha jedan je spotaknuo pao i razbio glavu i ostao na podu smijuci se a krv tece iznad obrve, stizemo do frenda koji se zagubio u nekom jarku pored ceste frajer se dize izgrebane ruke mi ga pitamo jesi dobro on nas gleda j.... sve po spisku spominju se m.... sve u sesnaest mi padamo u smijeh on nas gleda krece treca runda sovki da bi na kraju rekao e sad nejdemo doma dok se ja ne napusim tako da i ja puknem od smijeha i poce se smijat.