Napusavacke price/anegdote

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.06.2007
1
0
0
34
evo da i ja nesto napisem..sinoc dva frenda i ja na stadion pomocni otisli,tamo nema nikog , nista , samo trava zelena ... i mi se spušili i počeli pričati o vanzemaljcima , i nekim duhovnim bicima ... kad odjednom na sredini terena vidi se k`o neki veliki žbun, neka mini šuma , i neki objekat sličan automobilu samo duži , i neki likovi na tom autu i na mini šumi nas gledaju .. i mi se istripovali i pobjegli , a siguran sam da nije nikog bilo kad smo došli , nije se mog pojavit iz neba , ili jeste ? :sick: pokušavam to odgonetnuti al teško
 
11.07.2007
18
0
0
33
izduvamo nas 3 u krug kvalitet... i sad sednemo na klupicu i drugar jedan dodje i pita me gde zivim etc.. ja pocnem da se mucim da mu odgovorim.. i tako pricam pricam i od jednom kazem pa brate kad krenes na gore onaj put prema .. abe ^^kad krenes prema da izadjes^^ jao koliko smo se smejali omfg :)))) ili jednom posle duvanja odem na trafiku da kupim sok etc.. i pita me oces kesu ?? ja mu kazem ^^nemam^^ ah koliko smo umirali od smeha keke :)))
 

DrG

17.01.2016
7
18
3
29
pozdrav ljudi,pre svega ljubitelji ove divne duhovne biljke..novi sam ovde,nznm da li sam potrefio gde treba da pisem,ali imam i ja jednu lepu pricicu koja mi se desila pre oko satic..pa neka prica pocne:varim od kraja osmog razreda osnovne skole pa evo do i od sada...trenutno sam treca godina faksa,znaci nekih 7 godina i do pre godinu dana nisam bio provaljen,tj ne provaljen,sam sam se istrtljao,pijana magarcina na povratku sa svadbe u autu sve priznala..debil,ali ono jbg,ne umem pijem,rakija+pivo i na kraju vinjak odrade svoje..ali ajde,to nekako prodje na foru necu vise,obecavam..ja sam u njihovim ocima bio dete za primer dok im nisam rekao da varim.. trugi put me provalili pre 3meseca kada su mi poturili u fioku da vide da li cu da uzmem(od koga im nmp),koji su veoma rigorozni po pitanju toga(ljudi sa sela,za njih je ovo paajdo,krokodil,navucen si,itd..) znaci haos,ali jbg ja vec popusio kad su me ispitivali..i treci put,juce, braco i sestre...keva mi nadje kada je raspremala sobu 1,5 gram(skanka,sinoc vrsio od lerdija)..aaaaaa bedak,smara,preti,ja ocu umrem od smeha..i nista,stigao cale sa posla,ona se primirila,ne govori nista u vezi vu,prodje juce to tako do pre nekih sat vremena..sedimo majka,cale,sestra ja,kmajka ustaje,izadje na casak iz dnevne sobe,vrati se i kaze calu:,,gledaj sta sam ti nasla kod sina u sobi''..meni nije dobro,nznm da li da se smejem ili da placem kad' znam da krece bombardovanje..i krenu tu price navucices se,bacas pare bzvz,uvek lazes da ces prestanes,nemoj zivot da upropastis,jos ako te nahvataju kazna,tamo,vamo,drzi,ne daj..ja tu krenem spiku o carima(sto lekovitim sto psihoaktivnim) ali dzaba,sve pade u vodu ocas posla sto bi rekao nas narod..dop je i to je to..i krene tu neka spika oko motanja,cisto ili sa duvanom,ja objasnjavam pa sve zavisi od situacije(novcane)..i kaye cale aj smotaj jedan da vidim kako ide..idi po pribor iz sobe hahha..ja odem po pirpa i flop,sednem,uzmem ono sve da zveknem u topa,kada keva odvoji malo i kaze hoce ide da mi prijavi u sup(da bi se opametio)hahhah..ono ostalo ja zveknem u topcinu sa malkice duvana i stavim pored piksle..Cale krece lozi(majka ga gleda u neverici),vuce par dimova i pruza njoj buksnu..ona uzima dim(u sto je ovo odvratno odgovori)..Sestra vice hocu i ja da probam,da vidim kakvo je TO..salje sestri(koja je nepusac i veliki protivnik ove lepote) a ova ne ume da uvuce,hahhaha,uzela pokusava i pita me kako se vuce,ja objasnim a ona ma nema sanse da opepeli..dodaje calu i on i ja to spicimo..ja se batalio,oci ne osecam..oni i dalje nesko kenjaju,cale u fazonu nisam se naduvao,ovo nista,ide iz teme u temu,niko ga nista ne konta sta hoce da kaze,posle 15min zakucao..evo jos uvek spava u dnevnoj,na trosedu,hrce kao medved,ni topovi ga nece probuditi..keva nista ili nmg provalim(uzela je jedan dim ako nisam pomenuo)sestra nista,nije umela vuce..ja bataljen..nmg k sebi dodjem..a snimio sam sve od trenutka kada smo zalozili..a to zaa SUP cemo vidimo da li ce biti kako je receno..hahahahahha :rasta:
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
imas finu porodicu, cuvaj to..:) da sam na tvom mestu, trudio bih se da budem sto bolji covek, pichio taj fax i nikad ne bih lagao da cu prestati da pusim (slagao bih samo za kolicinu, ne moraju odmah da znaju bas za svaki dzok :p).Drzi se svog stava, edukuj ih,pa ako vreme pokaze da si bio upravu, za par godina ce ti majka zalivati biiljku.:) dobio si jednu bitku, rat za legalizaciju je tek poceo, i to bas kod tebe u dnevnoj sobi. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DrG

DrG

17.01.2016
7
18
3
29
imas finu porodicu, cuvaj to..:) da sam na tvom mestu, trudio bih se da budem sto bolji covek, pichio taj fax i nikad ne bih lagao da cu prestati da pusim (slagao bih samo za kolicinu, ne moraju odmah da znaju bas za svaki dzok :p).Drzi se svog stava, edukuj ih,pa ako vreme pokaze da si bio upravu, za par godina ce ti majka zalivati biiljku.:) dobio si jednu bitku, rat za legalizaciju je tek poceo, i to bas kod tebe u dnevnoj sobi. :D
ma znaju da od prestajanja nema nista,a fax tj visoku zavrsavam ove godine i to nvr sve u roku..radimo na edukaciji..od danas svaki dan.. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

DrG

17.01.2016
7
18
3
29
ma ne pijem cesto,msm toliko
@DrG I za početak se batali alkohola, ubija ti jetru i ostale ćelije, hebo to, lako se navučeš :djede:
ma retko pijem velike kolicine,ali na tim familijarnim veseljima moram,od sve muke pravo da ti kazem,smorim se k'o plovak.. :(

A cale se ne budi,vecinom kada zaspi se budi svakih sat,sat ipo..nije se pomerio od kada je zaspao.. :banana_rasta:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: The Man From Utopia
28.04.2009
106
143
43
37
Eeee imam ja tih prica malih milion, samo da se setim... Najjace mi je bilo kada smo ortak i ja kod mene komponovali neku muziku. Ja sam svirao gitaru on je snimao na diktafon i posle ubacuje u komp i pravi neki mix. Smorili smo se, zapalili frulu i poceli da se raspravljamo. Smorio sam se i rekao brate palim ja kuci pre nego sto se posvadjamo, a on meni brate, pa ovo je tvoja kuca... Naravno ukocili smo se od smejanja i batalili sa raspravom i sve je bilo ok. Da bi posle toga on krenuo kuci, i nazvao me posle 15 minuta i pitao me da se vrati kod mene jer je zaboravio da obuje patike...
 
06.07.2015
13
4
3
ima prica koliko god hoces outdoor il indoor :D
ali ove dvije necu nikad zaboravit.. :D
ja imao nekih 17 a kolega 15 i sad idem ja ulicom kupit rolicu na benzinsku i naidem na pol puta na tog kolegu i sad pricamo malo ..nismo se bili dugo vidili ovo ono.. a ja nisam znao da on pusi ,, kad ono zica on mene rizle al ima kao nes ludo i boji se on to pusit sam..i odemo mi kupit , uzeli si mi piva i uletimo tamo u neku buksu kod njegove babe i smotam ja topa .. to bilo nekih 11 popodne ljetno vrijeme, a ja u pol 1 trebao ic radit nes sa bratom.. mi smo se ubili od te jedne frule ko budale,,brat me zove na mobitel ja ne znam pricat pa se nekak sporazumili sa aa-ahaa ..bio tamo neki plavi krevet na razvlacenje, mi smo zaspali jedan pored drugog nekih 2 sata i dode oko 2 njegov bratic i sprda se da se ne mozemo dic .. i aj nakon 20min smo se uspjeli dic , nismo mogli hodat i smijeli se sami sebi .. bratic mu otiso a ovaj lego spavat ponovo, ja sam pokusavo izac van iz sobe, pa izadjem van pa shvatim da sam previse sumnjiv pa se vratim unutra zapalim cigaru odmorim..ovaj se ne dize .. ja malo naisao bilo oko pola 4 i meni pukne film samaram ovog i nece se dic ,, ja mu prijetim da cu ga popisat ak se ne digne ,,ovaj vice da ga boli k... ,, i ja ga popisam cijelog ..on se smije a ne moze se dic ,.. i nakon nekih 5min se digne i kreten mene cjelog popisa .. tak da smo se ganjali po dvoristu i zapisavali jedan drugog a u kuci pored zivi zenska policajka i kosi dvoriste taman :D
obecao sam 2 price s tim istim kolegom ali jbg moram da gibam ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Pričam s kumom na mobitel a potraje to po sat vremena, onako standardno ugruvan, kad me presječe preko prsa; reko kume čekaj samo malo!..trkeljam po pederuši i džepovima a ovaj viče sa moba: 'alo pa šta je bilo, koji k??!!' reko: neznam di mi je mobitel, sranje čovječe šta radim!!?? Kaže kum: 'Pa s kim si pričo zadnje, di si bio' ahahahahahhahaha
(laknulo mi kad sam skužio da je u ruci)smiley9934
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pre neko vece bio do grada sa drugarom,napusavanje zesce bilo... znaci razvaljivanje... krenem doma,nekako odvozim... nznm ni sam kako sam uspeo do kreveta otici,al uspeo sam :) prespavao,ujutro zvoni telefon za posao,ustanem laganica,sve ok... krenem trazit kljuceve od automobila,nigde ih nema... provirim ispred kuce da vidim jesam li dosao sa automobilom,vidim auto tu,al mi nije jasno zasto su vrata otvorena... izadjem do automobila,vrata otvorena,sedista mokra,reko da pogledam jesul kljucevi tu,kad oni u bravi :D sve otvoreno bilo na izvolte sa kljucevima:lol::lol: :upiii:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja napravio ulje za zenu i vozim joj ga u vikendicu, a prije toga polizao malo (da malo cccc) ostatak u rajngli. Proslo par sati od lizanja i taman me na pola puta do vikendice ulje zesce mazne.
Vozim na nekoj ravnoj dionici, i vozim , vozim, kao da sam u nekom loopu, nikako da prodje ta ravna dionica, gledam koji quac se dogadja. Desna noga na gasu ne postoji, stiscem nogu desnom rukom da dodam gas...hahaha. Odjednom neki lik pored ceste levitira, hoda po zraku i uz njega neka zivotinje lete. Faak hebote, zesce me pere. Dodjem vec blizu vikendice i u jednom trenutku gledam gdje sam....ono, pa gdje sam hebote, kakvo je ovo mjesto, ne prepoznajem nista. Otvorim sve prozore u autu da dodem malo k sebi. Vozim tako dalje, uparkiram u dvoriste i udjem u kucu. Zena me gleda i kaze "Lizo si ulje?", " A jesam malo", " Pa ti nisi normalan, pa urokan si totalno, jesam ti rekla da ne lizes ulje, al ne ti po svom." Strpam nesto u zeludac, legnem na trosjed i zaspem snom pravednika.:D:D:D
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Zanimljiva prica od sinoc :D

Sjedim s prikom na teraci,ja vejpam on bas krenuo rolat,ja zavrsio vaporiziranje i istresao iskoristeni smeđi materijal na stol i kao idem otpuhati,a posto je njemu bio prvi doticaj uopce sa vejpanjem i sve to gleda kao cudo,dere se on alo cekaj sto radis :D
Govorim ja ovo je iskoristeno samo sta nije u pepelu dakle nema vise efekta od ovoga pa se baca.
Krene on meni :D Daj ti to vamo,stavi to u rizlu skupa sa Dieselom,zarola spravu i govori:
" Vidis,sad da si u Americi mogao bi prodat ideju,ljudi bi imali 3 izbora rolanja,ako imaju rolali bi cistake,ako nemaju onda bi mjesali sa duhanom,i treca opcija mjesanje sa istrosenim vejpanim materijalom,mogu zarolati vecu spravu s 0% nikotina ali jebes ga i s 0% THC-a ali je svakako zdravije."
:lol: