Napusavacke price/anegdote

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Pa evo moje priče ludačke.

1. Donio jaran iz Austrije vutru i zove mene ajde dođi čekam te na poligonu, a nisam pušio bio tad 2 mjeseca nije bilo marihuane, a ja se najeo ko konj.

Ispušimo nas četvorica, podijelim šatove.
I osjetim po prvi put da mi srce kuca drama.
Joj panika ono ovo, reko de mi pini kume srce kaže auuu kume jesil dobro reko da dobar sam kupi mi vode, ej ček da vidim tvoje srce, alo kume pa i tebi kuca ludo kaže on meni to je desna strana, au daj vode.
Kupio 2l kaže evo, reko ja napite se oni piju ja uzeo flašu i pobjegao napio se i ostavio vodu u travu reko kasnije ću doć po tebe čekaj me.
Ja odem drugu eh idem sad uz svoju Mahalu jebo te život veće kuće nisam vidjeo ma ovo su zgrade, ko na LSD da sam sve uveličano pogledam u svju kuću samo prozor vidim.
Odem do druga malo kod njega isfurat vrata 6 metara ne znam gdje kucat, kucam koda sam u bunaru takav zvuk nema ga odem na jedan kamen, a kraj kamena bunar sjedim blejim tišina odjednom mi sama glava naprijed, nazad, naprijed, nazad, odjednom mi žaba u krilo skoči i krekeče ja pogledam ništa nema, tišina čujem helikopter, pogledam u nebo ništa, posle čujem druga i kod njega bleja spusti me normala al i dalje srce kuca, ja kući stara budna kaže hoš jest reko nisam gladan (a vam umirem, znam ako krenem sa neću žvakat već ću samo gutat) kaže pojedi ta 3 palačinka reko ajd 1 ću kaže pojedi sva tri reko ajd dva ću ja u kuhinju jedi treći kaže šta radiš tamo toliko, a ja punih usta evo da pojedem treći.
U 6 ujutro starci na posao ja Usto pola šerpe graha pojeo i zaspo.

Sad kad srce kuca pitam ga možel još i stane hahah sve normalno nema paranoje više. Ima još al ove je nekako vrh hehe.
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Kod prijatelja zapalili,prebili se ko budale i nagovorim ga da bacimo partiju saha. Taman se malo zakuhalo i dolazi mu cimer koji kao ne treba znati da on pusi. I sjedne pored nas i gleda. Mi prebijeni da je to strasno. On je bio na potezu... zadubio se u materiju... misli... proslo je pitaj boga koliko vremena. U grobnoj tisini. Nenormalno puno. Cimer nas gleda i vise mu nis nije jasno. I dize ruku, dize pijuna, drzi ga iznad table neko vrijeme i pojede svog pijuna.