Napusena sam i cudno mi je...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Jbt led. Ovo predje u analizu ko koga zajebava i zasto zajebava, ako zajebava.

Smisao sale, posalice, doskocice, vica i sprdacine lezi u tome da to ljudi prepoznaju i da se vidi, odnosno, cuje efekt tog prepoznavanja - glasan smijeh.
Ukoliko se, na ovaj nacin, pokusava zajebavati s nekim, onda ne prepoznaje situaciju u kojoj zajebava samu sebe.

Bila ovo zajebancija ili ne, poruka je jasna - ovde ima spremnih i voljnih clanova da izdvoje dio vremena i truda ne bi li nekom u nevolji pomogli, bez obzira na cinjenicu da uspjeh u tom pomaganju nije zagarantovan.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
svejedno mi je ko je i šta je iza profilke...
imao sam period jedno 6 mjeseci, možda i više, da sam počeo jako tripati loše nadimljen, a stariji sam od tebe dosta..
naime, kad mi se to dešavalo imao ssam manje od 30 malo...
negativa je bila prisutna jako, pogotovo kad sam bio sam, a kad mi je dolazilo društvo, nije mi pasalo pa sam glumio..
u to vrijeme je moj problem bio nemir svakodnevni, nisam živio kako sam želio, i najgore od svega, nisam imao sa starcima dugo kontakt..
koliko sam se inatio, i ja i stari, tako nas je i tuklo iznutra...
pred novu godinu sam okrenuo sve naopako, otkazo stan, malo počeo sa starcima spikat..
doselio doma, otvorio caffe, i moji problemi su iz glupih prešli u ozbiljne, imao sam radnike, posla preko glave...uglavnom, i u tom sam periodu od 3 godine pretjerivao, sa poslom, zapostavljao opet sebe i bitne stvari..
kad sam zatvorio, i shvatio da mi nema te love na svijetu kao što je šetnja psa bez sata, mobitela....ponovno sam imao vremena za biljke svoje...uglavnom, balans ti je najbitniji...
ti ustvari u sebi isčekuješ nešto jako, priželjkuješ, ali to neizgovaraš, ne razmišljaš naglas...
čim riješiš to što potiskuješ, ide sve i dalje kao prije...
ako nisi stabilna trenutno, najbitnije je da počneš sa boljim unosom hrane, ako možeš puši, no shvatićeš sama kad počneš sama sebi ponovno vjerovati...

što se tiče izgleda, ljepote...ona ti je jako malo bitna zapravo...
ja sam nekad bio šminka ko ženskica, markiro se, dotjerivo...pa sam na kraju završio ko mojsije, i sooper mi je ovako
probaj malo sa terens mekenom, sadhguru-om i slična predavanja...ja sam počeo ići u gljive, slušati i pratiti paul stemsa...sve imaš na utubu...
znam da ovo mjesto nije za to no ja sam dosta stvari u životu zapravo u glavi riješio tek kad sam odsjedio sam iznad svoje kuče, uz vatru, mnogo vode i dosta pečurkica...
mogao bih reći da su gljivice po meni najmoćnija stvar na svijetu...
ako želiš istražiti sebe, psihodelija je najbrža i najopipljivija...
kad kažm psihodelija, nemislim na krkanje u društvu po diskačima, feštama...
ja sam svoje spoznaje dobio sam, na visokom, u mraku, okružen stotinama ptica koje pjevuše večernji pozdrav...
neznam samo dali si dovoljno u glavi sposobna da si sama neke stvari objasniš...
 
Poslednja izmena:

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
@Matrona

Covek se toliko prepusio da je postao Avatar skener... hahaha :razvaljen::


Ja sam žensog roda :)

BRAVO ZA SVE TRAVARE KOJI SU SE JAVILI DOBRODUŠNIM SAVETOM .
Retko je to danas , imati takvu dušu i biti spreman da priskočiš u pomoć ,
mada je ceo ovaj forum prožet takvom energijom

eto ..ne pade sneg da pokrije breg ..nego da zverke pokažu svoje tragove :)
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
@Matrona
Malo vise potenciraj na tome i obavezno fotku koju postavi. Da vidis kako ce odmah momcine da priskacu. :D
Ako bi ti analize bile zanimljive kao i ova opusteno bi mogla da otvoris temu da se malo zabavimo. :let:



maxresdefault.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw and WEEDetix

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
hhahaahaha pa vidiš kako sam vas sve provalila ...ali vam to nije lako da prihvatite kad kažem DOBRICE TRAVARI ...

vidi se da sam se registrovala na forum ihahaha .. ali sam jako malo pisala iskreno bilo me je zort malo ... svako malo banovan neko ... piso u pogrešnu kockicu .. nešto pogrešno reko ... :confused: ... i najveća fama pisati post za postom :murija:

i kako sam pokušavala da sadim biljke , tako sam svraćala na forum pa se i začitam .. a onda sam posle dužeg vremena skapirala kakva ste vi družina travara :) i kakvih nesebičnih gurua ovde ima ...

imala sam pehove da dobijem na poklon muške biljke par puta ..pa sam posle odgajila neke mršavice i još sam na nivou početnika što se sadnje tiče . a evo ispričaću vam svoj najveći blam , onda kad se to desilo nisam ni znala da je blam ..

elem , pre foruma...mozda 2006,7 .... isto dobijem na poklon semenku .. i ja to posadim u saksiju ..fino je porasla nekih pola metra i ja se obradujem .. uuuu fino ... odsečem i obesim da se suši ... hahahhahaha :lol: i meni su onda bile čudne neke stvari ...

ko je tad znao da biljka treba da cveta i šta se radi od semenke do buksne ...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Sudeći po napisanom do sada,dogodio se izgleda 'klik' našoj GanjaGirl420 pa ne želi više da divani ovdje :spliff::)
Dosadni smo,nemoj ovo,nemoj ono,uzmi ovo,pazi na ono,bla,bla,bla :respect: za sve sudionike teme.
Imal' tko još kakvu ideju kako si samo-pomoći u slučaju da te uhvati dugoročni crnjak ?
Bog'me,dobar ovaj z8 ;)
Ja igram petkom euro jack pot i nadam se da ću se jednog dana preseliti negdje daleko u neku pripizdinu što dalje od civilizacije u neku tehnološko naprednu drvenu kuću.Sretan sam jer mi je zrak koji udišem,besplatan.I te sheme :djede:
Možda nasu GG420 pritišće okruženje njeno pa se to manifestira kroz dim.
Možda je došlo vrijeme za promjene :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Felt and WEEDetix