Napusena sam i cudno mi je...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Sve ti je to relativno,samo si ušla u tu fazu crnjaka-proči će,vjeruj mi
Počni se bavit više normalnim stvarima,a ono što te tjera na razmišljanja težeg sadržaja mozak će izbaciti ubrzo.Nađi si u nečem smisao,neki hobi,mijenjaj ekipu koja te možda indirektno navodi na crne primisli.
Svi smo u večini bili na tom mjestu u jednom stadiju svog života no kao što vidiš,još smo tu,još smo u kolotečini.:D
Ti sama možeš prihvatiti ono što je ovdje na nekolicini strana rečeno te prihvatiti to ili ne.To ostaje na tebi,a ako ni to nije dovoljno tko ti brani da odeš kod nekog sa nekoliko titula ispred svog imena.Nečeš biti jedina
 
23.01.2017
1
1
3
35
Gandzom unosis kanabidole koje inace tvoj mozak sam proizvodi. Redovnom konzumacijom , mozak prestane da ih proizvodi i onda se "osecas kao govno" kad ne pusis. Al to prodje posle par dana.
Misli su tvoje kakve god da su. Trava ti samo pojacava osecaj!

Svet je sranje , a marihuana ti pomaze da to primetis. Trudi se da budes dobra prema sebi i drugima i to je dovoljno.

A ko trazi ljubav preko ekrana i popularne muzike , taj ce se od iste i obesiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
gg.PNG
e taj rad,malo zadaj posla čitačima avatara ;)
ovo je trenutak prije crnjaka :)
sasvim opuštena mlada duvačica eyessss:
:banana_rasta:
dont hepi bi vori


edit: na tvoj zahtjev GG42o,ako su slike preosobne netko od modova će ih obrisati. Samo javi. A do tada ... neka je dim sa vama :spliff:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: publicenemy