Napusena sam i cudno mi je...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.02.2017
8
5
3
27
Znaci ovo mi se počelo događati sad zadnjih jedno par mjeseci... kad popušim vutru uopće nisam sretna nego me pukne depra i onda kad se napusim ustvari vidim koliko sam ja jadna pokvarena poremecena osoba... zatripujem si tako da nisam normalna ovo ono... ili pak da sam užasno ruzna i da ne zaslužujem život zbog toga...onda kad sam jednom se pirsala napusena zatripovala sam dac dobit neku infekciju da će me pojest crvi i tako slično. Ma pre bolesno, jednom sam uzela papir i crtala dok sam bila napusena prvo se crtala neko cvijeće i kasnije kad me pustila pljuga sam skuzila da sam crtala nekog čovjeka kak se vjesa. Sad ne znam u čemu je problem, ja pljugu ne želim prestat pusit samo kako da se rjesim ovog bolesnog osjećaja i dal ste imali kakva iskustva s ovim :S ?!
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Problem je u pogledu na stvari, dogadjaje i okolinu i na kraju na samu sebe.Plus mnogo analiziras svoje postupke u sustini malo si se lose istripovala, promeni strain i sve dodje na mesto.Mozes i pauzu malo da napravis cisto da izbistris mozak :zvizd: nemoj komplikovati sebi zivot bzvz kad je sve tako jednostavno, sama biras o cemu ces misliti itd.
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ponekad ljudi grijese jer vide svijet u vidu svoje glave,znaci u ta 4 zida se iskuju planovi i daju dijagnoze,vidis ti zidovi u tebe su friski beton,razbij ih dok se ne osuse...nisi jedina koja je pala u okove ovog iskrivljenog svijeta natjecateljskog koji to u sustini nije,usla si na kriva vrata potom si ih zatvorila mjenjaj to:)
 
28.03.2013
14
16
3
Ako baš neceš da odustaneš, onda vari samo u društvu.. Ti se očigledno, kad si sama zakucavaš u mračne misli, tako gandži ukazuješ put i bez obzira na vrstu svaka cete tako raditi..Probaj raditi nešto kreativno i tako je iskoristiti..
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ako duvaš svaki dan duže vrijeme bez prestanka onda valja napravit pauzu da se organizam malo očisti. Ja svakih 3-4 mjeseca napravim pauzu od tjedan dana jer nestane veselja kad se naduvam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: UGoriDuh

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
GanjaGirl420,isti takav bad filing sam imao sa 16,17 godina kad sam pušio ganju.
Takvo pušenje se svelo na dve opcije;pušiti i patiti se ili prestati dok ne riješiš svoju nesigurnost :whato::

Razgovaraj sa psihologom
To sam se jednom nagovorio i otišao sa namjerom da pričam snjim al kad sam vidio one sjbn ljude u čekaoni,pa kljukanje tableta i šta ja znam već ne...:plac:
Rekao sam si:ne hvala, sam ću si riješiti problem ionako na kraju krajeva nitko drugi ti ni nemože pomoći ako to ne želiš sam.
A ako si želiš pomoći,to je već pol obavljenog posla. Pomozi si i bog će ti pomoći,sreća prati hrabre itd...:cool:
Ja sam se prepao (kad sam se osjećao kao i ti) al ne svojih misli koje me muče nego da sam zbilja slučaj za psihijatriju i to mi je bio okidač da se trgnem i poduzmem nešto,da nebudem samo slučaj u nizu nego da ostavim neki trag u ovome kratkom životu. ;)
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Sestro imas problem sa savjescu, a da to ni neznas, trava to samo pojaca. To se rjesava razgovorom/suocavanjem, ali ne sa psihicima.
Problem je i sto pusis ulicarku, pa neznas sta trpas u sebe.
Jos uvijek si u razvoju, to sto su ti narasle stidne dlake neznaci da si sazrela.
Makni sliku ak te tvoja, nie ovo fejs :)
poz
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
slazem se sa komentarima iznad..nisi ni prva ni poslednja koja ima takve tripove.. :D

sve polazi iz glave..marihuana samo pojacava to..

po ovome sto si napisala,imam utisak da se nisi bas jos pronasla..da se malo gubis,istrazujes,oblikujes se..

malo pritiska svet oko tebe i okruzenje pa se izgubis malo i odes u dubiozu..

a gle cuda,jedan moj ortak je govorio sebi..ovo sad nije sala,stvarno je bilo..da ima HIV svaki put kad je naduvan..i stane tako ispred ogledala i gleda se i tripuje da izgleda haos,da ce da umre i to..to je bilo pre jedno godinu dana..presmesno naravno,sad je zdrav i prav i sve tripove sa sobom je resio :)

poenta price je sto manje analiziraj,ne ulazi u dubioze..ako ti je lakse stvarno duvaj sa drustvom jer ce ti one skretati taj negativan tok misli..nad kojim ti ocigledno nemas kontrolu kad si sama..

pokusaj da razdvojis stanje kad si naduvana i kad si strejt,probaj da se nasmejs i uhvatis sebe kada lupas tako gluposti i kad ti negativne stvari padaju na pamet..okreni na drugu stranu,moz ti to lagano..samo ti treba praksa :)

u jednom trenutku ce ti sve te stvari biti presmesne :) ali treba vremena,kaos to je neko rekao..ako je bas crnjak,pronadji nekog life coucha da te inspirise..malo usmeri i prodrma :) ako si iz bga,dam ti kontakt..

ne znam,ja imam osecaj da svaku normalnu osobu koja pocne tako da duva..pa duuuva i duuuv..pa je sve zanimljivo i smesno pa sve kapiras i razumes..

e i onda od jednom pljas,krene negativa..paranoja..ludilo,ne mozes da progovoris sa najbolkjim ortacima,tripujes od svakakvih gluposti..

mislim da se velikoj vecini sa foruma desilo nesto slicno u blazem ili jacem obliku u nekom trenutku duvanja :)

nisi jedina,drz se,.resavas ti to lagano

ovo da si pokvarena i losa osoba..jedino ti sama znas ko si i sta si.. imam utisak da i znas gde gresis i sta lose radis i prema kome si losa.. tako da resavaj to,treba malo volje i snage..al lagano :)

ne verujem da je bas trip cim ti se toliko javlja..

a to da si ruzna..pa otkud znam..nismo ni mi bas nesto savrseni pa kuliramo i blejimo,sta treba da se poubijamo sad svi.. :D ajde bezi leba ti..

opa,dvadesete koliko vidim..to je to vreme..pa da..tu krece ludilo,narocito sa vutrom..al presaltaces ti to lagano :D tu krece gubljenje..i vadjenje iz govana..zavisi ko kad skonta neke stvari xD

jos jednu stvar bih ti samo rekao..da..lepo je sto si se otvorila..pricaj o tome sa drugarima i sa ljudima..ne drzi u sebi,samo ga tako jacas..eto,toliko..poz
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
ja pljugu ne želim prestat pusit
Ja recimo svaku korizmu ne pusim vutru 40 dana kako bi malo tijelo doveo u drugi level i to pomaze da shvatis bit trave..To da je sve onako kako samo ti zelis,kada zelis i koliko zelis.

Ajde samo opusteno..Lagano malo proucavaj forum,tuda iskustva..vidjeti ces kako svi imaju slicne probleme u odredenim stadijima zivota:)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Znaci ovo mi se počelo događati sad zadnjih jedno par mjeseci... kad popušim vutru uopće nisam sretna nego me pukne depra i onda kad se napusim ustvari vidim koliko sam ja jadna pokvarena poremecena osoba... zatripujem si tako da nisam normalna ovo ono... ili pak da sam užasno ruzna i da ne zaslužujem život zbog toga...onda kad sam jednom se pirsala napusena zatripovala sam dac dobit neku infekciju da će me pojest crvi i tako slično. Ma pre bolesno, jednom sam uzela papir i crtala dok sam bila napusena prvo se crtala neko cvijeće i kasnije kad me pustila pljuga sam skuzila da sam crtala nekog čovjeka kak se vjesa. Sad ne znam u čemu je problem, ja pljugu ne želim prestat pusit samo kako da se rjesim ovog bolesnog osjećaja i dal ste imali kakva iskustva s ovim :S ?!

Ja kad se napusim divim se sam sebi. Kad prestanem da gledam sebe i pogledam okolo; ulice, ljude, vozila, zivotinje, biljke, semafore, izloge.., svemu se divim. Shvatim koliko je zivot lijep, koliko su ljudi dobri, kako je to sve super poslozeno, ma sve mi je fantasticno. Odlutam do udaljenih galaksija, vidim ih kao da su mi pred nosingerom. Vidim tu nevidljivu materiju kako kola, cirkulise, mijenja oblike i divim joj se neizmjerno.
Aliiii, to se sve moze posmatrati iz jedne sasvim druge dimenzije - cistokrvnog, prefinjenog besmisla i pesimizma. Znala je mene vutra zatjerati u tri lijepe materine, kad mi se sve cinilo crno, tuzno, nepravedno, bezosjecajno, da ne nabrajam dalje.

Dakle, isti svijet, samo sto ga ja drugacije dozivljavam. To me natjeralo da se zamislim, zbog cega sam toliko negativan?!
Odgovor sam nasao, neces vjerovati u sebi.
Svaki put, kada bi mi nesto lose islo u zivotu, prvenstveno problemi u vezi posla, a ja nagulim u prirodu i smotam jedan da se opustim, dobijem kontra efekat. Svi ti problemi mi postanu tri puta veci no sto jesu. Ne zbog toga sto se tesko rjesavaju, vec zbog toga sto se ni ne trudim da ih rijesim, vec naprotiv, bjezim od njih i jos duvam.
Rjesenje sam otkrio u tome da, kada god zelim zapaliti travu, prvo odradim sve sto mogu za neko normalno radno vrijeme. Ima i situacija kada zapalim da bih nesto obavio, isto lijepo sjeda, ali za takvu aktivnost ne moze bas svaka travka da pomogne.

Vidi sta ti je ciniti sa zivotom, koji su ti prioriteti, jer svaki zivi stvor ima nekakvih obaveza, ma koliko one monotone bile, koje mora ispostovati da bi bio zadovoljan samim sobom. Kreni polako sa konstruktivnim radom. Pronadji smisao svog postojanja, pa ce ti trava ukazati smisao svega ostalog sto te okruzuje.
Ukoliko zanemarujes sebe, kroz neispunjavanje obaveza, trava ce ti to sasvim sigurno nabiti na nos.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ako si ti ovo na slici onda ne bi trebala tripovat da si ružna :D
:spliff: evo upravo sam zapalio mali joint :eek:
aj' uzdravlje ;)
... i to što kažeš Triptank, ma vidi je kako je zgođušna :watch:ko' naljepši cvit.
A ovaj prst srednji djeluje kao poklon-selfi bivšem dragom :lol:
E mala,aj' mi budi snaja ...

edit; hebooote Papa,kooooliki tekst :respect:
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Vutra otvara svijest, i ako zatripuješ napušena da si pokvarena ili poremecena, zapitaj se što ti to govori? Da li si nekom nešo loše napravila ili sama sebi? Ako jesi mjenjaj to i osjecati ces se bolje. Vrlo jednostavno. Ako nisi zadovoljna sobom, pitaj se što možeš napraviti da to promjeniš? Dosta često znam kad se napušim imati grižnju savjest za nešto loše što sam uradio. Onda shvatim da sam failo i da to nesmijem više raditi. To je ono što vutra radi, čini nas boljim osobama :) makar morali proci kroz bad trip da bi to naučili. A što se tice da nisi normalna nitko nije :ajnstajn:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ovo meni liči više na simptome prekomjerog konzumiranja fejsuka :)
A i turbo folk isto može loše da utječe na psihu mlade osobe.
Pa kad tu nadodaš i malo trave,sve se izmješa :popcorn::

Osim što je lijep avatar i tekst je fino napisan. Tj,fino čitko,ali dosta šturo. Napiši nam zašto se čovjek sa slike objesio. (?) prije nego okrivimo gandžu :p
Kakvu travu konzumiraš ?
Znaš li porijeklo,možeš li odabrati sortu koju više preferiraš ujutro a koju navečer prije spavanja ?
 

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Stvarno se trudite savjetima pomoci svaka cast...

Neka primjeni sve po malo i stvari ce joj se vratiti na normalu.

Ljudi pogotovo mladi koji zalaze u punoljetstvo i nadalje su dosta nesigurni, traze se pa i prolaze neka depresivna razdoblja, zatvaranje u sebe, osjecaji bezpomocnosi...nekog nesnalazenja nisu oblikovani za ovaj mora se reci grub i za vecinu tezak pa i okrutan materijalisticki mentalni sklop, pun laznosti, krivih vrijednosti.

Vec je receno i to je istina da vutra tu samo pojaca i zasoli te osjecaje i to stanje koje te osobe nose.

Vidim puno toga oko sebe po gradovima, a svijet i dalje grabi, guta ide nekud nigdje u propast...

Jesam ga utrovo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
02.02.2017
8
5
3
27
Napiši nam zašto se čovjek sa slike objesio. (?) prije nego okrivimo gandžu :p
Kakvu travu konzumiraš ?
Znaš li porijeklo,možeš li odabrati sortu koju više preferiraš ujutro a koju navečer prije spavanja ?[/QUOTE]
Čovjek se objesio zbog...ljubavi
Hmm porijeklo, ne bih znala.. indica i ful jaka..ful mi se spava i masna je.. ujutro preferiram sativu navečer indicu... ps ne razmijem se bas u sorte
Btw sad kako sam čitala komentare bolje mi je hahahah

I od te vutre kad popušim neki 0.5 zuji mi u usima, oči bježe, ko da sam na boni, noge mi se oduzimaju moram sjest...nakon 15 minuta dođem u normalnu Al si pocmem tripovat ta sranja hahahah
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
hehe,legendo :thumb:
nek si ti nama živa i zdrava,ned'o bog žešćeg sranja :)
a kako ti je kad ne zapališ ?
jel' onda sve ok ?