Napuseni nasilni gadovi!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Pocela je skola!!! :D :D :D

I jebena govna su ponovno pocela sa svojim terorom, toliki teror i neprijateljstva nisam nikada u zivotu osjetio.

Ovako ide prica, ima neka jebena ekipa u razredu koja slusa one cajke od kojih dobijem zazubice, i oni toliko zajebavaju profesore i profesorice, pogotovo nasu nastavnicu koja je upravo dosla s faxa, oni su nju toliko zajebavali da je na polugodistu, prekinula nastavu, izasla iz razreda i pocela plakati, oni su se naravno nastavili smijati kao kreteni, a to nije najgore, najgore je kada se napuse, kada tu jadnu biljku iskoristavaju da josh vise privlace paznju, npr napuse se i onda postanu stvarno bezobrazni dovlace neke likove koji su prethodno konzumirali biljki iz nizih razreda pa oni sjednu u klupu pa, onda rade idiote od sebe, npr danas je jedan lik dosao u razredi kada mu je nastavnica rekla da izadje vani on ju je upitao, moze li je onda samo poljubiti,
btw oni se to sve dogovore prije nego se napuse,
tako da mislim da cannabis nije za jebene nasilnike, oni od nje nisu nasilni ali su labilniji, vise skloni sugestiji, pa onda izvaljuju gluposti od kojih mi je muka, kako nas sve zajebavaju tako i mene, i ako bih ih sve mogao razbiti, ne zelim imati problema u skoli, i btw nisam nasilan.

Sve u svemu tako je pocela josh jedna skolska godina
doslo je par novih likova u razred, jedan je cak cool, i on isto uzgaja. :D

Dok su ovog drugog idiota uspijeli nagovoriti da se napusi sa njima, on se valjda idiot zelio dokazati,
pa se naravno upusio sa njima, tad mi je stvarno bilo
zao i stvarno sam pozalio kako su ti likovi nezreli.

Bio je josh jedan lik, konstanto napusen, koji je otisao u prvom razredu, a on je bio stvarno pravi, nikad nisam vidio bolje bice, iako su ga ti kreteni nagovarali da zapali sa njima on nije htio!!


I zato ja svaki dan dolazim totalno :cry:

1. Nemogu zapalit sa normalnom ekipom, osim mozda s nekim curama, koje su bash hippy 8)
2. Tuzno mi je gledati kako iskoristavaju dobrotu biljke
3. Shvacam kako je ovaj svijet sjeban, u njemu uvijek dobijaju glasni :cry:

Pa ako ima netko sa istim misljenjem [email protected]
pa se mozemo naci i zapaliti
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
1.Uopste nije fora da se ide na casove napusen,i to je jedna od stvari zbog kojih protivnici vutre imaju argumente.
2.Nisu se oni pravo navarili ako oni non-stop nekog zajebavaju,gotovo sam siguran da se foliraju.Pa da se napuse zapravo ne bi mogli usta da otvore a ne da prde na casovima.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Baš sam stavio post jedan...
Tebi æu odgovorit jer stvarno to zaslužuješ! :wink:
Da bar znam koja si škola..da malo porazgovaram sa tim debilima...LuuuuD sam sad do jaja i pribio bi ih na fucin zid! :evil:
Nemoj ni sluèajno nikada,ali nikada sa glupim ljudima palit..jednostavno to dvoje neide zajedno!
Druga je stvar kad te podigne pa poèneš kenjat o životu,bogu i bla,bla...uvijek je lijepo toga se sjetiti sljedeæi dan!
Ziher si ok èovjek i samo tako nastavi..srednja je banana bila i uvijek æe biti..nisam se ni ja toliko ludo proveo,al barem sam bio sa ok ljudima---iz drugih razreda..veæinu svoga sam prezirao,a dan danas sam ostao stvarno dobar sa njih dvoje!

Ako si u bedu samo se zapitaj kako æe ti gubitnici išta postiæi u životu i problem rješen!
Prièekaj faks..to je ekipa!

P.S Kako si i sam rekao..sa curama zapalit brate..nema jaèe stvari na svijetu..hehe..još dok odljepite pa se nešto i dogodi............
Odo ja spavat,radio cijeli dan i još sad naduvan pišem.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
JOJ DA SAM U BLIZINI..
mi nekada iz dosade odemo do cajkaroškog kluba i ispizdimo neke ljude bezveze iz razloga što slušaju cajke..
baš bi se htjeo prošetati do tvoje škole :D

zadnji put...ispizdili smo lika koji nam je bilo lega ali smo ga vidjeli na cajkama :D..i kada je pitao legu svoga zašto smo ga ispizdili..dobio je odgovor :ZATO ŠTO SI JEBENI CAJKAROŠ :D
toliko da se zna šta ja mislim o cajkama..nepodnosim ih..nepodnosim ljude koji ih slušaju..
A NAJVIŠE NEPODNOSIM NAPUŠENE BUDALE KOJE PUŠE,FOLIRAJU SE I SLUŠAJU CAJKE.
JOJ KAKO BI DOŠO DO TVOJE ŠKOLE!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MowieWowie
22.08.2006
0
3
0
takve majmune sam èesto znao išamarat u školi.da ne shvatite krivo,ja ne volim nasilje i nisam takav ko oni ali treniram jako dugo tajlandski boks i poprilièno sam dobar,tako da kad mi je puko film od njihovih prosera nije mi bio problem izlupat ih malo,doduše ne prejako :wink:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ja se isto nevolim tuæi...uvijek se netko tuèe za mene :D jer znam sve idiote,,ubojice.dilete i sliène ljude :D pa me zapravo i boli k ako se zakaèim.
jako sam protiv nasilja..glupo mi se tuæi..ali ako netko se tako folira i pretjeruje..bolje da ga nema :D
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ja nikada neæu nekome psovat samo da se pošoram..nikada neæu poèet prvi,ali ako mi neko sere,a veæi je od mene--probat ga srušiti,napucat i bježi!
Ako to ne uspije pobrat æu batina ko žuti,ali poslije kad te vidi ni njemu više neæe biti svejedno zajebavat te... :wink:
Pogotovo nerviraju oni koji se idu kaèit,a imaju ekipu iza sebe..njih 4-5,a ti sam...uf to su tek prave pièke! :x :x :x
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ja bih mogao nabiti sve njih pojedinacno, ali se mala gamad udruzi pa pocme tuci, a ne zelim se tuci zato jer ne zelim probleme u skoli, jucer sam bio tako sjeban prije spavanja, da sam sanjao da mi je neki idiot iz razreda pozvao panduriju da mi dodje doma, a ja kao cujem da je pandurija, uzimam si djevojcicu i bacam je sa 12 kata, uh jebena nocna mora, pandur udje vidi da nema nista otide ca, a ja gledam dole da vidim shta mi je bilo sa djevojcicom :? :( :cry:

E gloss to su bash ti imaju u sebi 120 cm, i ono pun ***** ekipe iza sebe :D

Umisljaju da su nekakvi dileri i gangsteri :lol: :lol:

A lijepe li buducnosti, oni zele biti dileri ili gangsteri :lol: :lol: :lol:

Nishta zato cekam vikend pa cu onda 8) ali nazalost sam :cry:
A sve zato jer nisam josh upoznao nekog normalnog
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
To što kažes..banda!
Ma da mi dodju 2po2 ne bi se dobro proveli :twisted:
Mozda imam samo 65kila,ali sam žilaviji od ciganskog opanka!Peace Bro! 8)
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma daj..ahahah :D LOL IMAJU EKIPU?
pa nevolim to raditi ali sa 2 poziva bi svi završili sa slomljenim kljuènim kostima...
znam jako dobre takve tipove..
evo ti moja prièa..
isto to..likovi se foliraju..ja trpim trpim trpim...
onda smo ja i lega napucali njih 3...[ima nas :D ]...
i onda poslje su mene napucali nekih 6 likova...
e onda...ljepo uzeo mobitel...
nije prošlo 2 tjedna..neekolica im je imala frakturu lubanje..jedan je završio u komi u bolnici,a ostatak je prošo sa lakšim ozljedama[jedan imao slomljenu ruku :D ]..

to se èekalo u autu da izaðe van iz diska..pratiš ga kuæi.-.izletiš iz auta..
i jednog po jednog dok svi nisu riknuli...
vidi što ti hoæu reæi..
ti picani imaju ekipicu koja je 1000 posto seljaèka..glume da su 50 cent i slièno..dok im nedoðu prave gorile koje si kupuju bwm od dilanja :D
i onda se oni umire jako :D ..i to jako..
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Jbg, ali moj razred je stvarno prvoklasno seljacki,
prvu godinu me neki iskompleksirani bivsi *Nefronicar
Poceo zvat cetnikom i *srbinom, i meni je to naravno islo na zivce, ali pokusao sam ga ignorirati, ali on me i dalje zajebavao, i onda sam ga jedan dan htio prebiti ali sam primjetio da su ovi ostali kreteni poceli ici na mene, tj trebao sam mu slomit kicmu prvi put kada mi je rekao da sam srbin, ali sada je sve sjebano, on je naravno bio utjelovljenje sotone, tako da vishe ne ide u skolu, a ja sam ostao sjeban za cijelu jebenu srednju skolu :twisted: :twisted: :evil: :evil:

Ima par dobrih likova, i danas su se kao trebale odabirati nekakve grupe za nekakvo natjecanje, odabirala su dva seljaka jedna muska i jedna zenska,
i naravno cak su prije mene izabrali, 4 nova lika koja su dosla u razred nego mene i one hippy curice, kao shto sam rekao, tako da sam na kraju ja ostao sam svi ostali su bili izabrani a ja sam kao najgori idiot otisao u onu grupu ciji je red bio za biranje,
nakon toga sam otisao doma, zato jer sam vidio da nista od tog jebenog razreda i josh jebenije drzave!!!!!
Tako da cim zavrsim skolu, ako prije toga ne popizdim i raznesem skolu idem u Nizozemsku ili Englesku prati tanjure, pa cu valjda tamo nakon shta dobro naucim jezik, upisat fax, a sam vrag me nece vratiti nazad na jebeni balkan

*Nefroza - bolest kada neshta ne valjaju bubrezi pa se kreten koji je ima pocme debljati npr dobije 100kg + njegova tezina, nikada nije izljeciva pa se uvijek moze vratiti :p :p

*Srbi - neka se ne ljute, ali ne volim da me tako zovu, btw ne ljuti mene rijec srbin nego kako oni to meni govore.

a shto se tice Cetnika, Ustasa i ostalih nacionalista, to su sve iditotski zatupljeni kozojebacki idioti, kojima vladaju josh veci idioti!!!
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ljepo ti meni u amrstedam i mirne si duše..još se i vidimo tamo ako bog da :D :wink:

nebrini se..ja isto nepodnosim srednju školu..imam iste takve budale u razredu koji dime i prave sranja...
samo ih ignoriraj...najbolje bi bilo da doðeš ovdje pa da zapalimo svi pravi travari koji poštuju dim zajdno a ne da dimiš sa nekim idiotima na ulici :) ;)

[al bi vas sve napušio..nebi se ni snašli :D :D :D :D :D ]
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
xaxaxaxa, e ovo me bash raspolozilo, u ponedeljak na RTL televiziju u Explozivu ce biti o Amsterdamu i Coffe shopovima, xaxaxa, bash su lijepo pokazali neki mali hibridic, sa bijelim cvijetovima po sebi :lol: :lol:
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
domba je napisao(la):
ljepo ti meni u amrstedam i mirne si duše..još se i vidimo tamo ako bog da :D :wink:

nebrini se..ja isto nepodnosim srednju školu..imam iste takve budale u razredu koji dime i prave sranja...
samo ih ignoriraj...najbolje bi bilo da doðeš ovdje pa da zapalimo svi pravi travari koji poštuju dim zajdno a ne da dimiš sa nekim idiotima na ulici :) ;)

[al bi vas sve napušio..nebi se ni snašli :D :D :D :D :D ]

Bash jebeno tako, mozemo se naci u buducnosti, u amsterdamu, pa da lijepo slobodno zapalimo na ulici.

Da, njih sam zaboravio Zeleni
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
GreenMan je napisao(la):
1.Uopste nije fora da se ide na casove napusen,i to je jedna od stvari zbog kojih protivnici vutre imaju argumente.
2.Nisu se oni pravo navarili ako oni non-stop nekog zajebavaju,gotovo sam siguran da se foliraju.Pa da se napuse zapravo ne bi mogli usta da otvore a ne da prde na casovima.

Jeste Green bravo...posalji tu dechicu kod mene da im dam nesto :wink: ...pa ima sline da im se otegnu do kolena a ne da kenjaju neshto na nekakvim chasovima
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma zajebi ti te seljake... steta sta ih uopce moras gledat, ali jebi ga... ono zivot je sranje...
nac ces dobru ekipu za pusenje, a te serojne ce sigurno neko pretuc, kako i treba pa ce bit mirni..mrzim takve, a ima ih svugdi nazalost..
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Pouèan detalj iz moga života na datu temu.
Pre nekih 8-9 godina kad sam sa gomilom pajtosa držao kafiæ (koji je imao ozbiljne namere da prearste u prvi srpski coffee shop), gledam ja likove koji se napuše pa se furaju na agresiju i ne shvatam ih nikako. Gore od toga je bilo što su pravili i dosta frke okolo (tj. svojim ponašanjem rasterivali i redovnu klijentelu željnu samo finog mesta s dobrom muzikom, cirkom i duvkom). I veæ sam bio spreman da uzmem u ruke neki od prigodnih alata za ureðenje okoliša (paralela - strip Dubravka Matakoviæa 'Neuništivlija, tetak trinaesti', citat: 'mladac nehajno zamahnute lopate') i da rešim stvar, kad mi jedan od pajtosa (i uzgredno suvlasnika kafiæa) reèe:
'Zajebi sve to, te budale æe se ionako same sjebati od vutre. Nije to za njih'
Kako reèe, tako i bi.
Samo èekaj i gledaj.
No, nezgodacija s takvim tipovima je da oni pre ili kasnije uðu u neke oblike vlasti i poènu sa sistematskim gonjenjem ljudi koji duvaju.
Njima je to samo jedna prolazna faza u životu, a kasnije preðu na koku jer je to in i uostalom, svi oko njih to rade, pa misle da æe tako biti bolje prihvaæeni u društvu.
Pamet u glavu brate, ne spuštaj se na njihov nivo, oni to i žele.
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Niko nikad napusen nije pravio sranja i tuko se.Ti sto to rade nisu trave vidili to su glumci a najprije da su na alkoholu jer alkohol je izvor svih zla.Kad se covjek napusi smjeska se i svi se mu dragi a to su djeca koja misle da su neko i nesto a jos su balonje.Ignoriraj ih ili im zamotaj jedan pravi pa kad padnu s noga i osramote se vise nece glumit da su napuseni :p