Napuseni nasilni gadovi!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.02.2013
27
9
3
36
U mojoj skoli totalni raspad sistema iz vece cjeline otiso sam u manju jer je tamo jedino ta moja skola koju ja zelim,to oni primitivci seljacine ,rugaju mi se kad se obucem normalno moderno za danasnje vrijeme,ono neki gradski stajl isfuram u to selo i odna seo ni meni rugaju hahaha xD al dobro,,,nego nemam s kim pusit,nema drustvo,nemam nista...dajte neke savjtice kak oda nadem neko normalno drustvo ili curu jos bolje /./
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
11111987 je napisao(la):
nego nemam s kim pusit,nema drustvo,nemam nista.
Mulla Nasrudin went to the psychiatrist and asked if the good doctor couldn’t split his personality.
”Split your personality?” asked the doctor. ”Why in heaven’s name do you want me to do a thing like
that?”
”BECAUSE,” said Nasrudin! ”I AM SO LONESOME.”


Probaj uzivati u glazbi ili recimo plesu, makar sam.

http://www.youtube.com/watch?v=JsVmsPv6_Ic

Pozdrav :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
savjet,...zapali i sjedi sam za šank,snimi situaciju i gledaj da ne popušiš batina od 'seljačina' ,za početak...jer ako skuže kako ih nazivaš,bit' će belaja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BoRaiCho

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Na selu se rano ustaje, obave se razni poslovi po stali, njivi, kuci, komsiluku. Pomogne se komsinici da ne pije sama kafu, jer je komsija otisao u inostranstvo, druge sedmice nakon vjencanja, na privremeni rad, a to privremeno ce trajati do "njemacke penzije".
Citav dan im je necim ispunjen i bez stresova, jer nemaju potrebu za novcem, osim onog minimuma dovoljnog za osnovne zivotne potrebe.
U takvoj sredini rijec se mora postovati, jer je cojstvo primarnije u odnosu na obaveze kojima su sputani stanovnici vecih gradova.
U gradu moramo imati novac da bi prezivili, jer nemamo zemlje da sebi obezbijedimo hranu i sve sto pojedemo, popijemo, udahnemo, obucemo itd. moramo da platimo. Ukoliko neko ima viska novca, pa se lijepo obuce, kupi dobra kola, smuva dobru koku, nabaci satic od 3-4 hiljade ojera, onda takav lik vrijedi, jer se snasao bolje od ostalih i on kao takav u svom gradu nesto vrijedi, dok ga na selu gledaju, vise kao klovna nego nekakvog pozitivnog lika.
Na selu budi covjek koji postuje prirodu, zemlju, zivotinje i sve ostalo sto ide uz taj paket, jer ti je time uslovljena egzistencija.
Najvise postuj covjeka. Ne sebe, Narcise :) vec drugog covjeka

Osmotri malo kako to sve izgleda na selu. Oslusni kako selo dise i prilagodi mu se.
Ukoliko pokusas selo prilagoditi sebi, budi spreman na jos jednu promjenu adrese.
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
zlo&naopako je napisao(la):
Momak sa puno jedinica u nicku!? Si ti dete drago maloljetan?
hahaha taman sam ga htio pitat, 'a koliko ti, dijete, imaš godina?'
jer, znam takve tipove koji dođu iz grada 'u selo' pa se drže po strani, pokisli, sa slušalicom u ušima i iphoneom u ruci, i svi su mu seljačine i primitivci...
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
Takav moderan dečko je sigurno već obrlatio najbolju curu u selu pa ga ovdje više nema.
A zapravo kakve veze ima to sa nasilnim napušenim gadovima, ako takvih ima?
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Ruža miriše i na oštrici sjekire, drvosječe koji je siječe.Ljepota postoji u svemu ali je ne znaju svi primjetiti.
Priroda ne pravi razliku. Jednaka je u pružanju svojih blagodati kako prema materijalnim siromasima tako i prema imućnima, dobrim ili zlim ali rijetki ljudi to istinski znaju cijenite i doživjeti. Budi ponosan što si ispravan pa makar bio i u manjini!
Nauči vrijedne ljude iz svoje okoline, da prepoznaju iskonske vrline! Tada ćete prevazići i preovladati nad ološem i šljamom koji će ostati zauvijek beznadežno zarobljeni u svojoj iskvarenosti i apatiji ako se ne osvjesti na vrijeme. Takve će u životu snaći samo očaj bez obzira kako spolja, naizgled oni ispunjeno ili srećno izgledali.
Priželjkujem da nije kasno za njih a ujedno žalim te mlade živote.

Više vjeruj u sebe i ostani uvijek dobar kakav jesi i ne boj se ničeg!

Iskreni pozdrav!

Sad sam shvatio da je tema iz zapećka. Izvinjavam se. Ostaviću post koji je bio replika na prvi post iz 2006., ovakav kakav je možda ipak na nekog i ostavi pozitivan utisak tako da nisam uzalud pisao da podučim dobronamjernim savjetima i razmišljanjima.
Svako dobro,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nenash