Napuseni smijeh

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
:D :D :D
Kad se smijem napusen,osijecam se ko da sam ja sam smijeh,kao u nekom smijesnom crtanom filmu..To je super,ocistimo se od negativnih misli i uzivamo.Ponekad,najcesce namjerno,kad sam napusen prepustim se drugim èarima svete biljke,razmisljam,promatram svijet,uzivam na nacine koji ne ukljucuju smijeh.Kako je vama bolje,smijati se ili ne?Dali se smijete kad ste sami napuseni,ja ne,uzivam na druge nacine kad sam sam.Stvarno sam se nazivciro kad je jad lik objasnio napusenost:"Nist posebno,samo se smijes i to je to."
Glupost,ja mislim da je sam smijeh više nuspojava,nego jedan od glavnih efekata.To je nacin ispoljavanja emocija za napusene ljude,mozda cak nacin komunikacije,kad se vas partner po travi i jos ako je ljubavni partner ili super frend smije,zar nemate osjecaj,ponekad i tocno znate ako ste i vi napuseni zasto se smije makar vam nije nista rekao.Jel se slazete samnom?
 
04.12.2006
16
0
0
smokin marijuana makes tv show much funnier kids! :lol:

naravno da nije samo do smijanja, da je tako raðe bi rokao po poopersu...
meni je skoro pa sve bolje kad sam nagruvan, igrat igre, prièat o svakojakim stvarima, gledati filmove, slušati muziku... sve što ukljuèuje uživanje ili kreativnost... dok npr. kod uèenja mi to definitivno ne paše, zbog kratkoroènog pamèenja fkors... inaèe sam duhovita osoba i volim se zajebavati i smijati, sa ovime je to samo u još žešèim i udarnijim kolièinama...
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
DirtyDeeds je napisao(la):
:D :D :D

Glupost,ja mislim da je sam smijeh više nuspojava,nego jedan od glavnih efekata.To je nacin ispoljavanja emocija za napusene ljude,mozda cak nacin komunikacije,kad se vas partner po travi i jos ako je ljubavni partner ili super frend smije,zar nemate osjecaj,ponekad i tocno znate ako ste i vi napuseni zasto se smije makar vam nije nista rekao.Jel se slazete samnom?

:hippy: slažem se :eek:k:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Vanzemaljac je napisao(la):
DirtyDeeds je napisao(la):
:D :D :D

Glupost,ja mislim da je sam smijeh više nuspojava,nego jedan od glavnih efekata.To je nacin ispoljavanja emocija za napusene ljude,mozda cak nacin komunikacije,kad se vas partner po travi i jos ako je ljubavni partner ili super frend smije,zar nemate osjecaj,ponekad i tocno znate ako ste i vi napuseni zasto se smije makar vam nije nista rekao.Jel se slazete samnom?

:hippy: slažem se :eek:k:

:eek:k: :spliff: :spliff: :spliff:
 

ime

17.12.2006
5
0
0
da, i ja se slazem. po meni to i jeste draz ekipnog pusenja (bilo to dvoje ili vise ljudi), ta vrsta komunikacije, bez puno a ponekad bez ijedne reci. smjeh je naravno sastavni dio svega toga i ako ga nema nikako
onda tu nesto nije u redu, ja to zovem "sjeb situacija".

ljudi koji kazu da kad si napusen samo se smijes i to je to, oni ili nisu nikada pusili (nego su culi neke price nekih ljudi koji su puni predrasuda o travi) ili su jednom probali pa su se iscrnjacili a ekipa oko njih je bila extra raspolozena, pa su se valjali od smeha jer su bili u extra tripu, pa su ti "ljudi" kontali nesto u fazonu "vidi njih kao napuseni i valjaju se od smeha, ova trava je bezveze, necu je nikad vise pusit" jer se nisu dobro uklopili u trip, pa onda pricaju to ljudima okolo.

:puc_puc:
neznam mozda gresim ali ja to vidim tako...
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Istinita prièa.
Išla 2 tipa ulicom napušeni k'o partizani i urlali od smeha i onda jedan kaže kako ne može da zaustavi smeh, razglavile mu se vilice. A ovaj drugi, sasvim ozbiljno:
"A ti se onda ubaci u frku."