Napuseni Uzvracaju Udarac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
Eo ne znam jel bila ova tema vec, ak je neka, ne skodi jos jedna takva :)
Ovdje postajte izjave i provale napusenih prijatelja (ak ih se sjecate).


eo za pocetak sta je jucer bilo: Kuvamo kod frenda i trea rjesit jos al ima sam za 300 kn. i sad neamo dost para ja imam 100 on 0.
i legne frend sabijen na krevet i kaze ''Mozd ako odspavam budem imo para'' :) lol nije bas nest al tog se jedino sjecam :p
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
"If you fart while going supersonic will you first smell the fart or hear it?"
(ponekad kad smo napušeni ja i frend pričamo na eng i volimo parodirat svoje navike filozofiranja pa je ovo jedan produkt toga...neznam kolko je smiješno nenapušenom čovjeku al ja sam se skoro ugušio od smijeha)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Frend je pusio ko lud umjesto da salje dalje po krugu, a drugi frend mu umjesto "ajde, nije ti rodjendan" kaze "ajde, nije ti bozic" :))))))

Imam zvucnu snimku na mobitelu od jednog prepusavanja na moru i gluposti koje smo pricali, al nisam jos slusao, mozda bude jos nesto...
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
2 moja frenda i ja smo jedno 3 god konstantno pljugali u sobi i zapisivali u notepad sprdnje i gluposti(ali kvalitetne) koje smo provaljivali.:) recimo
Anol- krema za podmazivanje
Di si ti čuo ca cicciolinu - A di si ti čuo za cicciolinu!
Istinite priče Muldera i Scully!
Prostoručni mač
Child molesters- ime benda
wc papir - luksuz koji si svi mogu priuštiti
}}:) klingonski smile hehe
incest - zabava za cijelu obitelj
Židovska liga u nogometu: Auschwitz – Bergen Bergen
Što manje crnaca to manje rasizma!!!
Otad se nesječam baš svega. Sječam se dosta toga
Muška pakša fuj – ime pjesme, ponavljaj brzo
Ovo je mali korak za čovječanstvo a veliki za čovječuljka
Pirsanje kostiju. Vidi moj rengen! A vidi moj!!!
Weed brother
Ti da si atomska ne bi znao eksplodirat kolko si glup :)

Kad se samo sjetim tih blesavih vremena :facesjump:
 
02.02.2008
20
0
0
48
Toliko smo se odvalili da smo samo cutali a ja sam (NOP-STOP) prebacivao programe na tv. i pajdo skuzi nakon i duzeg vremena da sam se sisao i pita di sam se sisao.Salon se zove Ljilja a ja izvalim ko iz topa KOD ŠIŠE SAM SE LjILjO
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Znao sam često snimati kad pušim s prijateljima s mobitelom zvuk i tako da sam ima sigurno preko 20 sati materijala snimljenog ali nažalost sve ošlo s hardom prošlim a šteta bilo je presmiješnih stvari
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
...skocit i promasiti pod, to se treba znat...

bio je i videomaterijal toga, neki covjek samoubojica skocio sa zgrade i izgledalo kao da nikad nije lupio tlo nego ostao u zraku 2 m od dna....cudan video :balls:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
"daj dodaj mi ljljepeparu" ccc

onako cheshe si nogu i htjeo je pitati cigaru i reci da ga cese nega i kaze: "ima ko noga?"
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ja i frend smo skuzili da su vjesalice zle xDDDD

Oni neznaju da on nezna da mi neznamo da on zna da ja znam da on nezna da ja znam. xDDDDDDD
neda mi se objasnjavat ali vjerujte mi...ovo sve ima smisla xDDDD
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Uz pomoc odredjenih matematickih izraza moze se doci do objasnjanja...

f(x)= Yami + Neznanje = Pereca

Kad smo vec kod pereca...Sanjao sam Yamija kako dosao kod mene gajbi sa lulicom salvije,i pusi on i pusim ja,ja se odvalim a njemu pripadne muka...Naravno,da bi poboljsali situaciju ispusismo svu vutru sto sam imao...tacka
 
21.09.2008
5
0
0
36
gruvamo mi u prike, i sad sprzili dzoju i gledamo film i ovaj jedan tip umuko i govori ovaj drugi; vidi ovoga sta suto mudri...
nasmijem se jos i dan danas kad se sjetin
 
22.10.2007
0
1
0
37
prije par tjedana napljugali smo se ko jazavci i isli smo na cevape....prilikom klopanja frend izvali ovaj ljuk je fakat lut(luk je ljut)