napusenost vs. glad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2011
33
2
8
47
Ja sa svojih 120kg bih rado voleo kada bi postojala vutra koja bi suzbijala glad umesto da je stvara :) jer iovako sam pretezak i prelenj, jos uz Vu kad ogladnim pa nema mi prepreke :)
poceo sam da drzim Fridz prazan da bi se sprecio u prejedanju pod dejstvom :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Da. Da.

Svaki put kad se razvalim, ona "glad" me počme ubijat i kad napravim inventuru u frižideru, kao da mi high se smanji ili čak i prođe...

Al dobro, prvo se najest pošteno pa onda zapalit i problem riješen....
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Ma neeee...nie fora tak. Ja kad pusim od jutra (recimo 10h kad neam nikakvog posla) pijem kafu do jedno 14-15h..ono djuskam..i kad zeludac pozeli nes da probavi e onda ubijem jos jednu i odem u lidl :D

ChasedByDevil - Lidl je raj za napushenost :D
Daaaaaaaaaaa.. :D
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
CBD - Ostane cijeli lidl bez rolada kada dodem upljugan :)
- lolcina :icon_lol:

Oni princess keksi, sve vrste cokolada, zitarice cokoladne i najdrazi mi oni americki keksi s komadima cokolade..i naravno dodaj 2 litre mlijeka :D (malo zivotinjski, ali meni pase sta me briga :p )

I najbolje od svega nie skupooooo :D
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
a ima takvih hehehehe ja sam radio sa tipom koji je isto onako mršav...a jede ko nenormalan, na pauzi dok smo radili, ja pojedem burek i najedem se, on pojede 2 bureka, buhtlu, 2 peciva s hrenovkom i još cijelu čokoladu...i tako svaki dan...kontam da mu pol plaće ode na jelo (samo na poslu)...nemoš vjerovat