Narandzanstvo od Zlog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Posto je Narandzanstvo pocelo izgledom da se razlikuje a meni treba indeticno,jednu biljku sam udao za Topice onu kracu a drugu za Savice i sad su tu negde,a ja cu da pratim i ucim,a i za habanerusu sam nasao mesto u cosku



A kad sam dosao sa posla "namontirao"sam jednu cfl85w plavu pa sad to izgleda trenutno ovako,videcu kako dalje i sta vi kazete



pozzz od zlOg

p.s POWER slobodno poredjaj slike u jedan red ja ne umem
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sta ti je u one tri posudice dole desno... ovo ide odlicno, samo strpljivo i gledaj da ti temp ne ide iznad toga sto vidim, ak mozes spusti koji stepen i sve 5
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ma tu sam ubacio mesozderku,aroniju neko voce lulo i habaneru orange suava semena ali jos nista ne nice,treba dosta da nikne a ovaj hps ne ubrzava kao sto sam ja predpostavljao.Temp mi je kad rade lampe oko 26 znaci treba oko 22 idealno,probacu da stavim vent u drugu brzinu.E i hvala cika moderatoru sto pomaze oko izgleda dnevnika
Poz od zLog
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma jok, ako je 26 onda super, ne diraj, ja gore vidim 32 pa sam to komentarisao... a habaneru treba par nedelja da proklija, lampa ne pomaze u toj fazi, ali kasnije da ;)

ups, sad sam tek uvecao fotku pa vidim da je vlaga 32 a ne temp, my bad, sve ok onda, sem vlage ;) ona bi mogla da se digne
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Savicka je eksplodirala a Topicka je jos uvek pod stresom,danas je cetvrti dan od zalivanja i jos uvek ne traze vodu,vlaga mi je izmedju 30 i 40 kad rade lampe i ne mogu je vise podici,sve sam probao al dok ne narastu i same regulisu ja cu se truditi kad god mogu da menjam peskire i posude pa da bude barem oko33.Kad bude zalivanje bice i slike pozz svima
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
"namontirao"sam jednu cfl85w plavu pa sad to izgleda trenutno ovako,
ako si vec resio,onda si mogao da je stavis u sredinu kako bi obe biljke imale koristi o nje. Ne znam samo koliko bi uticala toplota od hps-ice,ali verujem da vent odradjuje posao.
Lepo idu,moj favorit topovana ;)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ocekivao saveci stres posle ne namernog topiranja ali na srecu to se nije desilo i Savicka je nastavila u istom ritmu.Sad sam odradio lst vecine grana i malo slikao



Topicka se samo deblja i rastu joj 4 grane ustvari ne rastu vec se debljaju,malo sam ispomerao lisce da ima vazduha,zamenio mesta ne bi li otisla malo u visinu al ono tera po svom,evo slike pa ako moze neki savet kako da je odlepim od zemlje



I evo kako izgledaju zajedno,tu su negde

Dnas je 25. dan vege i plan je 35 pozzzz
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
29. dan vege

juce sam zalio vodom i slavolom,malo savijam pokusavam da odrzim jednaku visinu(na slikama izgleda leva vislja al nije),sledece zalivanje ce biti sa jacom dozom plantele list i imam dva pitanja,al da prvo vidite Narandzanstvo


PITANJCE 1
Hteo bih da mi noc bude od 06-18h ali onda moram da produzim trenutni dan za 12 sati,da li da to odradim odjednom ili postepeno?

PITANJCE 2
Ako bih sad skinuo klonove da li bi ih mogao drzati na prozoru dok ne okorene tj. da li je dovoljno dugacak fotoperiod u prirodi za klonove?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
dok je u fazi vegetacije mozes da duzis dan (kad je u fazi cvetanja moz da skratis dan), za klonove sretno, mislim da uslovi nisu jos za to sto pokusavas
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Odustajem od lst,definitivno nije za nju sva je kao salata lako puca,pojavile su se zacepi,pukotine rane na dve lst-irane grane i vrhovi lisca se suse,ne znam da li je povezano a verovatno jeste,mada malo lici na nedostatak N ili se samo tesim?
Druga izgleda ok ali i ovoj prvoj su listovi pozuteli od zadnjeg slikanja pre 6 sati pa se bojim da me ujutru ne doceka sok,evo jos slika druge i zajedno

Donja grana je savijena pre tri dana i cini se da pukotina zarasta a gornja grana pre 12 sati i prilicno strasno izgleda uzivo,mislio sam da odvezujem pa nekako bandaziram al sam ostavio veceras pa da cujem sta vi kazete
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Ako hoćeš probaj da radiš LST par sati posle zalivanja,tad je puno savitljivija.
A za rane je izolir traka zakon.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Probao sam i zalivenu i zednu ali je jednostavno takva i lisce joj puca kao salata krc.Vlaga mi je oko 40 a temp. oko 26.Zalepio sam izolirkom ovu gornju a donja grana se samo malo otvorila,videcu danas sutra mada na njoj se ne primeti da je "ranjena"
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
E jbg onda.
Ma opušteno onda za tu donju,kad sam ja moju slomio držala se na samo par vlakana i izolirka sve rešava...xexe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Plan je bio 35 ali danas doslo prolece i kod mene skocila temp,tako da sam odlucio da produzim dan 12 sati i ujutru izmedju 6 i 7 pocinje rezim svetla 12/12.Znaci oko 31 dan je bila u vege i evo malo oprostajnih vege slika narandzanstva sa flasom od pola litre za poredjenje



Sledece zalivanje za dva tri dana sa pl. list i onda menjamo boju ako ovi iz duch passiona nisu nesto uprskali sa genetikom


pozzzzzz
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Narandzanstvo je dobilo cimera koji ce nadam se umreti od gladi


meni izgleda ok i jedina mi je dilema da li sledece zalivanje da ide opet bez gnojiva,sa plan.zelenom ili mozda cak i crvenom posto je zagazila u cetvrti dan na 12/12.Znam da ne treba zuriti sa crvenom ali ja i prepoznavanje zenske smo posvadjani posto dosad nisam uzivo video musku biljku(fem menke i sreca kad nisu,sta da vam kazem vole me ribe lol) evo kako izgledamo trenutno,vidi se lep napredak pa zato i pisem



I za kraj sam slikao mesta gde treba gledati pol meni to sve izgleda isto pa valjda nece biti iznenadjenja

i jedan vrhic

Poz oD zLOg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.