Narkomanija.ba i Google oglasi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Samo ime govori kojom se tematikom sajt bavi.U sustini to je dobra stvar,jedino sto im zameram je sto vutru prakticno izjednacavaju sa svim ostalim.A ono sto mi je bilo simpaticno je da se na tom sajtu medju oglasima pojavio i jedan od sponzora naseg sajta. :icon_lol:

 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
A je...neloš je site...
Bar pomaže ljudima sa problemom da se "nađu" na jednome mistu i razmjenjuju iskustva; da pomažu jedan drugome.
A to šta Vutru trpaju i isti koš sa svime...hebiga; takvo je to stanje svijesti...jer je večina ne sa jednim, nego sa malo više "problema"...
Nije in laka...i zelim im srecu & uspjeh na "Putu"...:sun2:
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
Još jedna u nizu stranica sa nizom neistina o nasoj svetoj biljci...

Zao je meni ljudi sa vecim problemima i tako to ali ajmo se ne zavaravat nasa sveta biljka nema nikakve veze sa vasim drogama nikad nije dovela do samoozljeđivanja i nikad nitko nije probao heroin samo zato jer je pusio travu, prije da je probao travu (i nije mu bila nesto) jer tada jos nije uspio doci do heroina.

Revoltiran sam zbog ovog dijela o marihuani: http://www.narkomanija.ba/index.php?id=147
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Treba napravit hrvatsku/srpsku/ex-yu verziju Erowida ili Good Drugs Guide-a - neki jednostavan sajt s objektivnim informacijama o drogama s navedenim nepristranim izvorima podataka, nikakve vladine udruge i to. Vecina stvari na netu na nasem jeziku o toj temi je cisto smece, ljudi pisu sta misle kao da je to cinjenica.

Da nisam potpuno retardiran sto se tice izrada web stranica vec bi to napravio.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ja sam web dizajner... ako si spreman rukovoditi sa svim informacijama što se tiče sadržaja možemo na posao, ja se mogu pobrinuti za tehničku stranu.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Odlična ideja ROX:thumb: ; Weedrane svaka ti dala:thumb:
Kontajte i mene IN:hehe:
Dugo me već ljuti nepostojanje takvog nečeg; osobito jer za to područje ima ona debilana od droge.hr i slične maloumne konstrukcije, tako da bi 1. pravi izvor informacija moga lako pobrisat sve debiloidne izvore informacija.
Let's go pipl:sun2:, vrime je da se i na Balkanskim terenima pojavi sajt sa ISTINITIM INFORMACIJAMA!!!
A bandi evo ovo: :devilfingers:

Chehehe je napisao(la):
Još jedna u nizu stranica sa nizom neistina o nasoj svetoj biljci...
Hmmm,da; ponile me emocije...:eek:hno: A u biti me i nečudi takav opis; đankijima je kriv svako & sve; samo ne oni. Samo nisu onio jadni krivi.
Kad malo bolje razmislin (tj. kad san malo bolje prolista), 70% samo prića (da ne rečen šta), jer da in se skida - skinili bi se.
I kad mi neko doje s.r.a.t. da se to nemože, da je ovo ili ono...e! pa moguče je; ako želiš & imaš volje; inaće je to samo opet "maštanje" između 2 šuta. Kome je stalo bar će pajdo zaminit za terapiju i pokušat živit ka čovik, a ne ka ulični štakor; kljucajuć po kantunima:sick:

Stvarno je ovin terenima potrebna nekakva ISTINITA stranica. Istina oslobađa, možda koga i izliči :icon_wink:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
JA bih ssvakako pomogao ponekim prijevodom ako ovo krene u realizaciju
Nažalost o tehničkom dijelu ne znam mnogo tako da ostajem na prijevodima ali treba svakako realizirat
 

Deg

11.12.2008
13
1
0
42
Šaman Šandor je napisao(la):
JA bih ssvakako pomogao ponekim prijevodom ako ovo krene u realizaciju
Nažalost o tehničkom dijelu ne znam mnogo tako da ostajem na prijevodima ali treba svakako realizirat


Da sad ne sirim pricu i da ne ponavljam isto Saman je rekao sve za mene...tako da ako vam zatreba jos ljudi ili bilo kakva pomoc tu sam da pomognem.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
trebaju nam prijevodi tekstova, to je ono gdje svi vi možete doprinjeti... po mogučnosti s nekog kvalitetnog izvora i da se navede. Sajt je zakupljen, večinom dizajniran i spreman za unos tekstova, ako imate kakve tekstove šaljite ih roxu na pregled, i svi dobrovoljci neka ga kontaktiraju, možda treba pomoć oko prevađanja nečeg
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
od čega? pa reko sam da je sajt već zakupljen i dizajniran, sad treba sadržaj gore... i nitko vas neće ništa moljakati i zvati da nešto uradite, ako imate volje da pridonesete širenju pravog znanja o drogama na našim prostorima, a ne dezinformacija, rekao sam što vam je činiti. I tako se uvijek javi sto ljudi kad je neki projekt u pitanju, a nitko ništa ne poduzima. Već je redsh pokušala prije tako nešto, pa je propalo sve kao i svi drugi vutra projekti, jer nema volje i sve samo lažna obečanja.
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
jeli to ono evo ja cu pomoc ali sutra danas sam se mislio napusit i provest dan za playkom....
Ma to je normalno.. Uglavnom svatko ima prijedlog, ili ideju ili savjet i svatko je za a kad treba nesto i napravit svima puknu windovsi...

Ipak mislim da ti ne treba ovaj ton jer sam godinama volontiru u udruzi mladih orlando u dubrovniku (koja je bila jedina takva organizacija ovdje)i znam da cijela ta grupa od 99 posto "zainteresiranih" nije tako lijeno i bez volje samo im treba objasnit sto napraviti povest ih Ako je recimo o prevodima tekstova rijec onda bi ili vi admini ili netko tko se brine o toj stranici mogao samo postati jednu temu i na njoj staviti linkove na tekst koji zeli imat preveden... za najbolji prevod dati ili 2 listica ili neku drugu ikonu na avataru i eto siguran sam da bi netko uletio....
Pratim vas par mjeseci i moram vam reci da je Najvaznija stvar u bilo kakvom aktivizmu aktivirat masu a to nitko nikad nije uspio uz ponizavanje sumnju i slicne stvari ... svi se moraju osjecati jednakima a vi slobodno vodite to i tako dalje... ali dajte ljudima posla, dajte da znaju zasto rade, recite im TOCNO sto da urade, lose uradke isto pohvaliti ali ne i objaviti, I eto ljudi ce nesto napravit.
Valjda.
Peace.
What better place then here
What better time then now .