Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
I ja sam bio nestrpljiv, nisam vrat slomio al novcanik definitivno, onako kako ti je zapisano tako ce ti i biti.. nego uzmi i kontaktiraj ljude iz herbies seeds i dobices jako brzo odgovor kako i na koji nacin mozes im novac uplatiti, ja sam izgubio novaca dosta kod ovih narucivanja, pa zato ne zelim da gubim novac vise i toplo preporucujem herbies :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rinche
04.12.2021
53
102
18
emerald triangle
Zanima me jel iko imao problem sa narucivanjem iz hempatia shopa? cine mi se najbolji i imaju dobre reviewove , netko je spomenuo lindu al vidim ima uzasne reviews pa nebih se zajebavo rađe da uzmem u hempatije opcijom pouzecem i ćao.
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Nemam racun u banci da li mogu na onaj nacin da im uplatim ili tako nesto... jer cu cekati 20 30 dana da otvorim racun vec cekam 15 dna na carini. Cekacu jos ali sam nesto nestrpljiv hteo bih u to sto pre da se upustim.
Pa mozes bankovnu transakciju bez racuna u banci, zar ne? Oni ti daju broj racuna za uplatu i to je to. Ako nemaju oni tu opciju, imamo mi u Seedstockersu :D
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.288
9.625
256
@markospeed nema u SRB naravno.
Nznm kako si zamislio da kupuješ na stranom sajtu "na reč", da oni spakuju, pošalju kurirskom službom, prođu carinu, donesu ti na adresu i ti tek onda platiš - retko ko (ako iko)ima tu opciju u ponudi, barem ja nisam čuo možda i grešim - prosto nema logike a i rizik je za one koji šalju. Šta ako odbiješ da platiš, iz bilo kog razloga? Ljudi pukli za prevoz tamo-vamo, kad bi im svi tako radili, mogu da zstvore šop o'ma :) niko njima ne garantuje da ćeš platiti pouzećem
 
12.01.2020
3
1
3
23
Da to si u pravu, ali nov sam pa nzm kako to tacno funkcionise citao sam dosta ali mi neke stvari jos nisu jasne, u Srbiju nema neki online shop gde moze da se poruci?
 
Poslednja izmena od urednika:

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.288
9.625
256
'ponika i štek imaju sve osim semenki - dakle kompletna oprema za gajenje + đubriva itd
Imaš gore na vrhu banere sponzora foruma, probaj preko njih.
I čitaj ovu temu, i onu drugu gde se priča o poručivanju, sve je već manje-više rečeno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MisterGreen
01.11.2021
35
20
8
25
Da li moze neko da mi preporuci sajt sa kojeg da narucim platicu karticom pa ako moze malo vise oko toga... pokusao sam preko seedsmana ali nobac nije stigao u razglednici do njih
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.288
9.625
256
@Bugarce1 drug, sigurnost ne zavisi toliko od njih, u principu svi rade isto - stealth se možda razlikuje, ali je princip poslovanja isti.
Ne može ti apsolutno niko garantovati da će semenke stići do tebe, kupuješ ih da bi sadio ilegalnu biljku zarad opijata, ne kupuješ dres omiljenog kluba.

Tebi je pošiljka vraćena, ako sam dobro razumeo, dakle vrlo verovatno su izvalili keš.
 
01.11.2021
35
20
8
25
Razumem te ja nije nego pitam cisto da znam vasa iskustva koji ste radili to koji sajt je najbolji... Da li ce uzeti kes ili vratiti? Da li u opste da idem u postu ako se vrati paket . Ja bih i sutra plati karticom pa ako si slobodan da mi pomognes malo oko toga...
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Za brzinu i sigurnost - Hempatia, iako vidim da Dinafema skoro nema na lageru.

Za jeftino volim Lindu, zna biti jako jeftinih stvari,duplo ispod Hempatie.

Upravo uzeo Auto Hulkberry od RQS.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg and Bizzzo

Marven

Aktivan Član
16.02.2019
169
1.159
143
34
Do sada iz nekog straha i dobrog iskustva uzimao sam samo kod sponzora, Hempatie, sve super. Kakva su iskustva s ostalim shopovima u Slo? Vidim da isto nude gls, simbolična dostava. Recimo vidim Barneys Farm pakiranja od 3 sjemenke ::ludak:: a inače nisu jeftini ovi od 5, Dutch Passion isto.... Može i na PP. :)
Još se nisam usudio naručivati iz Španjolske i slično dokle ima nešto bliže.
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Odgovori im na e-mail koji si dobio sledećom rečenicom:
"Poštovani, da li je to samo trenutno ili ... ?"
Kada dobiješ odgovor prenesi info ovamo, da bi osobe koji ne čitaju forum kao ti, imali odgovor na već postavljeno pitanje koje i onako neće pročitati.
Edit1: @Bugarce1
Da si čitao ovu temu sigurno bi pročitao ovaj post, tako da sad ne bi ponavljao već rečeno. Zna se da hempatia ne šalje u Srbiju!!!
Edit2: ista tema, ovaj post.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
01.11.2021
35
20
8
25
U početku ove godine promijenili su neke EU direktive za slanje izvan EU te tako pojačali kontrolu na carini. Mislim da to neće biti trenutno... :( odgovor na to pitanje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
05.03.2021
39
53
18
38
Pozdrav
Moram da napisem svoje pozitivno iskustvo sa narucivanjem od sponzora. Znaci menke narucene od herbies seeds,za Bosnu. Narucene tri sjemenke, dobili dvije gratis i jos sam unijela neki kod za popust koji sam nasla na netu pa sam dobila jos tri gratis. Znaci placene 3,stiglo 9 komada. Naruceno je 31.12,placeno karticom (obavezno mora biti ukljucen 3d secure code jer herbies ne prima kartice na kojima nije ukljucen). Meni poslano 4.1,stiglo na adresu 13.1. Znaci za ukupno 9 dana je stiglo. Profesionalni,azurni, odgovaraju na mail, fino upakovano. Cista petica od mene za sponzora.