Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Iskreno nemam pojma nista o placanju preko neta , znam samo da podizem pare preko payoneera jer radim za stranu kompaniju , al nebitno , naucice se do sledece godine :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Obuz84

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Citao sam dosta o narucivanju u zadnjih 10tak godina , i znam da na semenkama nema thca , znaci ako narucim 10 feminiziranih i padnem sta mogu oni da urade , treba mi odgovor cisto da budem upucen ( kakve su kazne ) , hvala unapred.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
Stari,ja isto nisam imao pojma. Nikada se nisam koristio Internet bankarstvom,baš zato i napomenem,da je odlična stvar. Uz to,moj stari od 73 godine se služi njime. Recimo, netko ti mazne brojeve i ide kupit nešto,ako ti nisi kupovao u tom gradu ili taj dan otvarao aplikaciju,prije nego plati,vrača te u aplikaciju,gdje potvrdiš da si to ti i tek onda plati:)
Imaš pitanje o kriptovalutama i odgovaraš,a za to dobijaš eure:) nije puno,ja sam dobio oko 5 eura,a odgovori su prije pitanja:)
Čuj,skineš aplikaciju i onda te navodi,a karticu možeš i nemoraš naručit. Sve u svemu,sa Revolutom se može plačat u svakom shopu u svakoj državi,a napravljena je za nas,što nam je informatika totalna nepoznanica!

U Hrvatskoj dođu,zveckaju u paketu i prodaju se pod kolekcionarski predmet. Ni u Srbiji ne mogu ništa,ali ako na adresi imaš grow,onda je bolje ne naručivat na tu adresu.
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Stari,ja isto nisam imao pojma. Nikada se nisam koristio Internet bankarstvom,baš zato i napomenem,da je odlična stvar. Uz to,moj stari od 73 godine se služi njime. Recimo, netko ti mazne brojeve i ide kupit nešto,ako ti nisi kupovao u tom gradu ili taj dan otvarao aplikaciju,prije nego plati,vrača te u aplikaciju,gdje potvrdiš da si to ti i tek onda plati:)
Imaš pitanje o kriptovalutama i odgovaraš,a za to dobijaš eure:) nije puno,ja sam dobio oko 5 eura,a odgovori su prije pitanja:)
Čuj,skineš aplikaciju i onda te navodi,a karticu možeš i nemoraš naručit. Sve u svemu,sa Revolutom se može plačat u svakom shopu u svakoj državi,a napravljena je za nas,što nam je informatika totalna nepoznanica!

U Hrvatskoj dođu,zveckaju u paketu i prodaju se pod kolekcionarski predmet. Ni u Srbiji ne mogu ništa,ali ako na adresi imaš grow,onda je bolje ne naručivat na tu adresu.
Hvala ti puno na pomoci , al moj telefon je iz 19 veka , pise da nije komatibilan sa ovom aplikacijom , snacicu se , hvala opet :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0
29.03.2024
23
51
13
36
vrijeme je nevjerovatno ovo proljeće, pa se kreće u pripreme, 100 i kusur sitno eurića sam odvojio za seeds pa ide i free shipment
kao staro govedo volim stare sorte više i nikako fruity, citrus, haze mi nikad nijedan nije lego, sad ću prvi put probat svoj orange bud napravit, jer mi je kad sam tuđeg davno davno probo, ostao u fantastic memoriji...
volim i trebam knockout sorte, nikake trippy, imam nešto sjemena od lani ali idem na svježe i siguricu...
davno sam uzgajao white widow i bio mi je ok ali se sjećam da je bio trippy, čak mi je i ak47 bio pretrippy...
black domina, black ghost, grand daddy black sam sve imao i nemam zamjerke....
og kush auto
afghan kush reg
black domina fast
orange bud
masterkush
free
White Widow
Girl Scout Cookies
Grandaddy Black
Black Ghost OG
Gorilla Cookies